Şimdi Ara

Üniversite sınavına hazırlanan birisine aktivite tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • full evdeyim artık sıkıntıdan ders çalışma isteğim kalmadı var mı günde 2-3 saat bir uğraş bildiğiniz?

• Test çöz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persom

Test çöz

zaten çözüyorum ders dışı bir uğraş lazım
  • Dizi izleme, bisiklet sürme, varsa sahilde yürüyüş, basketbol. Aslında herhangi bir spor olur diyebiliriz :) bir de ilgin varsa dil öğrenmek kitap okumak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ders kitabı çalışma, konu tekrarı yapma, eski konuları tekrar deftere geçirme, konu anlatımlı kitaplardan not çıkarma, dershaneye gitme

Yeter sanırım bu kadar

• Otsbir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwartvis

Dizi izleme, bisiklet sürme, varsa sahilde yürüyüş, basketbol. Aslında herhangi bir spor olur diyebiliriz :) bir de ilgin varsa dil öğrenmek kitap okumak.

spora gidiyordum bıraktım yabancı dil beynimi yorar diye mesafeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenkaNuank

Ders kitabı çalışma, konu tekrarı yapma, eski konuları tekrar deftere geçirme, konu anlatımlı kitaplardan not çıkarma, dershaneye gitme

Yeter sanırım bu kadar

ben edebiyatdan hep kağıda not çıkarıyorum o da sayılıyor mu :D
  • 5 dakika boyunca duvara bak daha sonra avcunu em

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fokof -- 28 Ekim 2016; 2:28:59 >
  • garip mi bilmiyorum ama ben bazen elimi ağzıma sokuyorum öyle bir yarım saat duruyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banlanmayacak Olan Adam

garip mi bilmiyorum ama ben bazen elimi ağzıma sokuyorum öyle bir yarım saat duruyorum :D

Cok cok cok cok...

• Film+cs go

• Sevgilinle konuş sınav zamanında onunla konusnca mutlu olurdum

• Müzik aleti tavsiye ediyorum. Diğer şeyler insanın dikkatini dağıtıyor bi daha derse oturmakta zorlanırsın. Müzik kafanı dağıtır rahatlarsın, sonra kafan boş bir şekilde tekrar dönebilirsin. Hiç çalamasan da gitar teli tıngırdat.

• quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

quote:

Dizi izleme, bisiklet sürme, varsa sahilde yürüyüş, basketbol. Aslında herhangi bir spor olur diyebiliriz :) bir de ilgin varsa dil öğrenmek kitap okumak.

sporu neden bıraktın. iyi gelirdi o hem kendini geliştirirdin

• quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

quote:

sporu neden bıraktın. iyi gelirdi o hem kendini geliştirirdin

hocam gereksiz geldi bana bir yerden sonra o yüzden bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbdyed

Müzik aleti tavsiye ediyorum. Diğer şeyler insanın dikkatini dağıtıyor bi daha derse oturmakta zorlanırsın. Müzik kafanı dağıtır rahatlarsın, sonra kafan boş bir şekilde tekrar dönebilirsin. Hiç çalamasan da gitar teli tıngırdat.

çalamayınca napıyım gitarı boş boş oynamakda bir yerden sonra bayar
  • Sınav dönemi hiçbir aktivite yapmamanı tavsiye ederim eğer hedefin yüksekse tabii. Yukarıda birinin dediği gibi enstrüman çalmayı öğrenmeye başlayıp seversen de derslerinde kopukluk olur, aklının bir köşesinde kalır hep. Maalesef eğitim sistemimiz bireyleri ot olmaya yönelttiği için bu dönemde sadece derslerine odaklanmanı öneririm. Kafa dağıtmak için kitap okuyup film seyredebilirsin. Bunlar spor ve müzik alanına göre daha kısa ve kısıtlı.
  • Salonda agirlik insani cok yoruyor ve vakit konusunda sikintiya sokuyor birde o gunun ders verimini dusuruyor,sabah 7 falan gibi kulakligi takip disari cikabilirsin yuruyebilirsin simit cay alip kahvalti yaparsin.Ben hayvansever oldugum icin elimde kuru mamayla kedi besliyorum sokaklarda :D Hem hava alip yurumus oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ieyegosubu -- 28 Ekim 2016; 15:05:14 >
  • konu tekrarı seni kendine getirecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.