Şimdi Ara

eskişehirde sakin sessiz bir yer.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
15.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kızla buluşmak için sessiz-sakin-kimsenin gelip geçmediği bir yer lazım arkadaşlar.neresi var.yarın veya pazar gününe kadar olmadı pazartesi gunune kadar bir mekan bulmam lazım. çok önemli ve ciddi bir konu.

• zıp zıp
  • dostum ne tarz bi yer.. cafemi barmı parkmı biraz aç yardımcı olayım
  • Kizla yiyismekse amacin halka acik yerde kimse gelip gecmese bile yapma.kizi kucuk dusurme.sinemada sakin bi seansa git.
  • Batıkent'de Hakan Abi'nin yerine git.
  • Adalarda aşağı inip çimenlere oturabilirsiniz herkes sesiz sakindir.
  • kızla yiyişmek gibi bir amacım yok. o işi bu kızla yapmam zaten. hem o tarz işleri evde yapıyorum.

cafe-park gibi bi yer olsa iyi olur. adalar felan hiç bulaştırmayın çok kalabalık oluyor.

sessiz sakin rahat rahat konusabileceğimiz bir yer olsun işte ya. yaş sıkıntısı felan yok. 18 üstü
  • Hocam o zaman paran varsa sükseye falan gidin
  • O zaman tülomsaşın ordaki çimenlere yayılın. Genelde çiftler takılıyor zaten orda.
  • Sazovaya git çimlere otur kardeşim inan kimse olmaz mükemmel manzara beni dinle
  • hayırlı olsun karşim
  • sağol silver

su an en mantıklısı sazova geliyor banada. inş. aşırı kalabalık olmaz.
  • sahin tepesi
  • Adaların arka sokaklarında DÜBA tam senin aradığın yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamilcar

Adaların arka sokaklarında DÜBA tam senin aradığın yer.

tamam hocam. sazovadan sonra burayıda aldım listeye.

tülomsaşın oraya gitmem. herkes kimkime dumduma

@troy

abi olayı kökünden çözmüşün ya ne işim var orada
  • Şelale yoluna 40 km diyor o yolaa devam ama 40 km gitmee sağdaaki yolu dikkatli izlee ordan köy yolu gibi bi yer varr ordann dönn ağaçlık alanda görünmüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 17 Eylül 2011; 3:55:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Şelala yoluna 40 km diyor o yolaa devam ama 40 km gitmee sağdaaki yolu dikkatli izlee ordan köy yolu gibi bi yer varr ordann dönn ağaçlık alanda görünmüyorsunuz

FAIL
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Şelala yoluna 40 km diyor o yolaa devam ama 40 km gitmee sağdaaki yolu dikkatli izlee ordan köy yolu gibi bi yer varr ordann dönn ağaçlık alanda görünmüyorsunuz

FAIL

aferin
    />

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

sahin tepesi

DENİZLİ'Lİ DETECTED!!!

not: Umarım Fail Olmamışımdır. AMiinnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therocqula -- 17 Eylül 2011; 4:20:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.