Şimdi Ara

----------------OTOMOBİL ÖNERİSİ-------------------------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAMÜNALEYKÜM ELİMİZDE RENUALT R9 BRODWAY SATITIM
    AKLIMIZDAN 50- 55 BİN TL CİVARI BİR ARAÇ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ
    -ADANADA KULLANACAĞIZ
    -ARABA İLE ORTALAMA YILLIK 5-6 BİN KM YAPIYORUZ (UZUN YOL İÇİN --KÖY (YOL DUZ 60 KM)---- YAYLA( VİRAJLI VE YOKUŞ 110 KM) GİDİYORUZ
    -YAKITI İDEAL OLACAK
    -KLİMALİ
    -VİRAJLARDA DAVURMAS AZ
    -YALITIM İYİ
    -MOTORU SAĞLAM
    -YOL TUTUŞU SAĞLAM
    -KONFORLU
    -YAKITI İDEAL OLACAK
    -2. ELDE SIKINTI ÇIKMAYACAK (ZOR DURUMDA KOLAY SATMAK)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelans67 -- 1 Kasım 2016; 12:33:47 >

• O kmde volvo varken otekilere bakilmaz bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19onur19 -- 25 Ekim 2016; 15:54:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yılda 5-6 bin km için 55 bin lira verilmez. Al 15-20 bin liralık araç, kalan paranla altın al. Arabadan daha çok değeri artar.
  • 19onur19 1 kullanıcısına yanıt
    VOLVODA TEK SIKINTI SERVİS ARAŞTIRDIN SERVİS ÇOK FAZLA YOK
  • loutrec_ kullanıcısına yanıt
    GÜZEL MANTIK AMA SONUCTA ARABA BAZI ŞEYLER ARIYORSUN ÖRNEGİN HIZ SABİTLİYİCİSİ FAR SENSÖRU GİBİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelans67

GÜZEL MANTIK AMA SONUCTA ARABA BAZI ŞEYLER ARIYORSUN ÖRNEGİN HIZ SABİTLİYİCİSİ FAR SENSÖRU GİBİ

Hocam 5-6 bin kilometreden bahsediyoruz. Tamam zevk bu ama mantık dışı. Hani milyarder olsan koleksiyonuna al bir tane.
  • Adam galerici arabasi bakiyor,kafa yapar gibi volvo koymus oraya
    Golf yada jetta alacak iste en azindan golf al kaliteli arabaya binersin.

• exelans67 kullanıcısına yanıt
    S40 derim ben.

• loutrec_ kullanıcısına yanıt
    +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelans67 -- 1 Kasım 2016; 11:47:18 >
  • +++
  • Dizel C5 tercih ederim ben olsam

• usezer11 kullanıcısına yanıt
    yorum için teşekkür ederim
    1-fransız araçlarını sevmiyorum kaliteli gelmiyor ve araba alırken kanın ısınması lazım
    2-c5 daha uretilmiyor 2 el piyasayı yok gibi :S
    3 dizel temiz bulmak zor olur
    Anladım hocam. Bizim şuanda kullandığımız arac 2010 honda accord lpgli. Piyasa olarak Evet pek iyi değil ama inanın o paralara on numara araba bence. Yakıt ve konfor olarak üzmez sizi güzel araba gayet memnunuz düşünürseniz onlarada bakabilirsiniz. 2000 motor dezavantaji ama D segment donanımlı bir araca sahip olursunuz. Servis bakımlı olduğu sürece sıkıntısız binersiniz. Tek dezavantaj satışı biraz ağır olur.

• usezer11 kullanıcısına yanıt
    d segmenti olarak opel ınsignia, superb passat düşünüyorum

ınsignia = güzel araba hoşuma gidiyor ama bu arabalar çok yakıyor tüpte çogunlugu sorun çıkarıyor diye duydugumdan vazgeçtim

superb = yeni kasaları güzel ama 2 el biyasası yok birde olanlarında 2 el fiyatları çok pahalı

passat = çok pahalı yoksa alacagım araba

birde

ford focus style 2011 model dizel 37.000 km manuel 54.500 alınır mı ????
    Hocam aklınızı karıştırmak istemem inanın bu işten herhangi bir çıkarım ve kazancım da yok. Fakat o paraya superb yada passat alsanız Accord dolulugunda olmaz ve sürüş zevki vermez. Insignia lpg de sorun çıkartıyor diye biliyorum honda lpgde de sorun yok ort 23 kuruş yakıyor. Yani sonuçta ikinci el alacaksınız bence D segmenti araç tercih edin. Tabikide focus piyasası iyi araç ama bi D segment surus zevki vermez ve ben o araca o kadar para baglamazdim. Ne satılmaz denilen arabalar 1 haftada satılıyor da insanların öve öve bitiremediği golf de yeri geliyor aylarca satılmıyor. Bu iş nasip kısmet işi hocam sadece. Ya servis bakımlı hazır lpg takılmış insignia bakın o zaman yada dediğim gibi şiddetle accord tavsiye ederim test sürüsü yapma imkaniniz varsa deneyin derim. Hakkınızda hayırlısı olsun

• Accord baktım fiyatları yüksek 😔

• Seni Bazat veya Golf paklar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.