Şimdi Ara

Mourinho sezonu tamamlayamaz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında Mourinho hayranıydım hala da öyle belki ama bu adam artık eskisi gibi değil. Rakipler futbolunu çözdü artık. ya yenilik getirecek yada ciddi bir süre antrenörlük yapmayacak.

Sezonu tamamlayacağını düşünmüyorum M.United hoca gönderen bir kulüp değil sezon aralarında LVG bile yollamadılar ancak öyle sonuçlar alınacak ki Mou kendi istifa edecek diye düşünüyorum.

Kadro tercihleri,oyuncu tercihlerinin çok yanlış olduğunu düşünüyorum transferlerin hep hatalı olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca ayrı bir nefretim de Pep Guardiola ya İlk 3 e giremez. Ş.Liginde şamar oğlanına dönecektir.

• Ayrıca benim için şuanda tek hoca var

DIEGO SIMEONE
  • Nasil cozdu arkadas. 2sene once sampiyon oldu bu adam. Hemde eze eze.

O zaman pepi de rakipler cozdu 5haftadir galibiyet alamiyor 5yildir clde her sene fark yiyerek eleniyor.

O zaman wengeride rakipler cozdu 15yildir sampiyonluk yok.

Evet mouda da sorun var ama asil sorun takimin cop olmasi. Mou bu sene birsey yapamaz zaten ama seneye de yapamazsa o zaman mou suclu olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipodnano1 kullanıcısına yanıt
    Bu takımı kendi kurdu sıkıntı bu zaten bitmiş oyunculardan medet umuyor
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Su an manu 11inde oynayan oyunclardan sadece,

Baily pogba ve ibrayi mou aldi.

Baily de sakatlandi. Yani koca takimda sadece 2kisiyi mou almis olcak.

Nasil mou kurdu anlamadim? Tek transfer doneminde butun takimi yenileyemezdi de zaten.

• ipodnano1 kullanıcısına yanıt
    Bailly 35 küsür verildi

Pogba söylemeye gerek yok.

Sence bunlar doğru mu bu kadar fazla para hak ediliyor mu?
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Maclari izliyorsan anlarsinki baily 35den cok daha fazla eder tek basina savunma yapiyordu kac mactir.

Pogbayi da juventusun madridin elinden aliyorsun dunyanin en iyi en buyuk takimlarinin hepsi pesinde mecbur vereceksin evet belki o kadar etmez ama pogba sayesinde manu 10yil oraya adam aramayacak.

Takima 1 forvet 2bek 1 de stoper alsalar seneye sampiyonluga oynar. Besiktasin bekleri daha iyi manununkilerden.

• Premier lig gibi bir lig'de her sezon şampiyon olamazsın zaten,Manchester United teknik direktörleri zaten baştan şanssızdır zira karşılaştırıldıkları adam Gelmiş geçmiş en büyük hoca Sir Alex Ferguson'dır,bunun bile gelen hocalarda yaratacağı baskı çok büyüktür

Mourinho zaten kendini tüm dünyaya ispatlamış,harika bir hoca,henüz daha 53 yaşında,maç sırasında kenara bakıyorum Mourinho hala aynı Mourinho,kazanma isteğinden hiçbir şey kaybetmemiş,53 yaşında zaten efsaneleşmiş bir hoca bu kadar saygısızlığı haketmiyor bence

Evet Man utd çok büyük yatırım yaptı ancak zaten bu yatırımları bu kulüp sponsorluklar vs gelirleriyle fazlasıyla çıkarıyor,bu kulüp zarar etmez,Mourinho'nun bir sistemi var,bazı oyuncular alındı,hala yatırım gerekiyor kadroya,Pogba,Bailly bunlar zaten geleceği de düşünerek alınmış transferler,direk bu sene başarı gelmeli bu adamlarla diyemezsin,seneye şampiyonluk şansı çok daha yüksek olacaktır mesela

Jose Mourinho gittiği kulüplerde zaten 2.sezon tam olarak coşuyor,bunu tüm dünya bildiği gibi Manchester United yönetimi de biliyor,bu nedenle Mourinho'nun bu sene görevden alınması mümkün değil

kaldı ki görevden alındı diyelim,bahsettiğimiz kişi Jose Mourinho,şu an ona denk 4-5 hoca dışında onun üstünde hoca yok,kimi getireceksin? Simeone mi? gelmeyeceğini hepimiz biliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

Premier lig gibi bir lig'de her sezon şampiyon olamazsın zaten,Manchester United teknik direktörleri zaten baştan şanssızdır zira karşılaştırıldıkları adam Gelmiş geçmiş en büyük hoca Sir Alex Ferguson'dır,bunun bile gelen hocalarda yaratacağı baskı çok büyüktür

Mourinho zaten kendini tüm dünyaya ispatlamış,harika bir hoca,henüz daha 53 yaşında,maç sırasında kenara bakıyorum Mourinho hala aynı Mourinho,kazanma isteğinden hiçbir şey kaybetmemiş,53 yaşında zaten efsaneleşmiş bir hoca bu kadar saygısızlığı haketmiyor bence

Evet Man utd çok büyük yatırım yaptı ancak zaten bu yatırımları bu kulüp sponsorluklar vs gelirleriyle fazlasıyla çıkarıyor,bu kulüp zarar etmez,Mourinho'nun bir sistemi var,bazı oyuncular alındı,hala yatırım gerekiyor kadroya,Pogba,Bailly bunlar zaten geleceği de düşünerek alınmış transferler,direk bu sene başarı gelmeli bu adamlarla diyemezsin,seneye şampiyonluk şansı çok daha yüksek olacaktır mesela

Jose Mourinho gittiği kulüplerde zaten 2.sezon tam olarak coşuyor,bunu tüm dünya bildiği gibi Manchester United yönetimi de biliyor,bu nedenle Mourinho'nun bu sene görevden alınması mümkün değil

kaldı ki görevden alındı diyelim,bahsettiğimiz kişi Jose Mourinho,şu an ona denk 4-5 hoca dışında onun üstünde hoca yok,kimi getireceksin? Simeone mi? gelmeyeceğini hepimiz biliyoruz

He böyle savun Mourinho'yu canımı ye

Ayrıca daha ilk senesi lvg'nin köylüler sağolsun gitti şampiyonluk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Bu takımı kendi kurdu sıkıntı bu zaten bitmiş oyunculardan medet umuyor

Takımı kendi kurdu demissin de adam 3 ya da 4 futbolcu aldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    3-4 oyuncu alarak yardıran hocalarda var :D

hatta hiç almadan bile

bknz : Zidane

Bence Manchester United ın kadrosu yeterince iyiydi bütün bunlara rağmen Zlatan,Pogba,Bailly ve Mikhitaryan alındı bakalım göreceğiz sezon sonuna kadar kalabilecek mi.
  •  Mourinho sezonu tamamlayamaz.

Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
    Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
    Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
    Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır
    Sırların sırrına ermek için sende anahtar vardır
    Göğsünde sürgününü geri çağıran bir damar vardır
    Senden ümit kesmem kalbinde merhamet adlı bir çınar vardır
  • Her sene zaten şampiyon olamazsın ama o kadar transferlerle belirli bir şey yaparsın. kaldı ki Manchester United ın kredisi daha kalmadı artık başarı lazım. kaç senedir esamesi okunmuyor
  • quote:

3-4 oyuncu alarak yardıran hocalarda var :D

hatta hiç almadan bile

bknz : Zidane

Bence Manchester United ın kadrosu yeterince iyiydi bütün bunlara rağmen Zlatan,Pogba,Bailly ve Mikhitaryan alındı bakalım göreceğiz sezon sonuna kadar kalabilecek mi.

Kadro yeterince iyiydi derken ?

Zidane in elinde sadece dos yoktu . o eksikliği Casemiro ile doldurdu

• Kakà kullanıcısına yanıt
    Hocam yapma gözünü seviyim.

De Gea

Darmian Smalling Blind Shaw

Carrick Fellaini

Mata Herrera Martial

Rooney

Rashford altyapıdan zaten Mou gelmeden önce oynuyordu ufaktan

Martial Depay Lingard Jones Valencia

bunar kötü mü?
  • Mourinho da Simione de aynı, bayan futbol oynatıyorlar ama önemli olan başarı tabiki.

Mourinho nun gazı alındı, adam nirvanaya ulaştı, sanırım bi sonraki durağı milli takımlar olacak.
  • quote:

Hocam yapma gözünü seviyim.

De Gea

Darmian Smalling Blind Shaw

Carrick Fellaini

Mata Herrera Martial

Rooney

Rashford altyapıdan zaten Mou gelmeden önce oynuyordu ufaktan

Martial Depay Lingard Jones Valencia

bunar kötü mü?

Diğer takımların kadrosuna göre kötü.

Şu defans hattına bak

• Bailly tek basina savunma yapiyordan sonrasini okumadim.

• Eric Bailly 2 ay sakatlandı adama nazar değdi
  • pogba'yı almasalardı şu an kimse mourinho'yu eleştirmiyordu bence. belki 4-0 falan ağır yenilgi ama takım cidden çöp, 2-3 adam alınca da level atlatamıyorsun ki.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.