Şimdi Ara

Fikirlerinize ihtiyacım var !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar maksimum 50 yada 52 bine kadar araba bakıyorum.aklımda ford focus dizel 2010-2011 manuel titanyum beyaz var ama görüyorum ki kilometresi az ve temiz olanlar da fiyatlar uçmuş durumda önceliğim dizel ama aklımda Honda civic ve leon da olabilir diye geçiriyorum onlarında temizi de bayağı para sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız tek takıntım beyaz renk, full olması ve değişsesz hasar kayıtsız araba olması boya ufak tefek önemli değil.bunlardsn hangisi tercih edilir.yada başka bir marka bu paraya hangisi olur.focus dizel yeni kasalarda var ama boş paket olunca istemiyorum full olması tercihim..şimdiden tşkkrler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaddar_88 -- 24 Ekim 2016; 2:18:32 >

• Gaddar_88 kullanıcısına yanıt
    neden dizel ?
    Hocam bende uzun süre Focus 2,5 peşinde koştum. Forumda bi arkadaş da almanın arefesinde hatta link vermişti 2009 model titanyum tdci düşük hasarlı falandi 39k fiyatı vardı. 50-52 bandında temiz bulunur diye düşünüyorum. Hatta 50 küsürlere çıkınca 3 kasa bile alınabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    Dizeli sürmekten daha keyif aldığım için bide tork fazla

• Evet focus 3 ediyor 50 bin üstü ama boş paketler olunca sıcak bakmıyorum.50 bin filan olsa düşünmeden alınır ama ağzını açan 52-53 bin arası istiyor

biraz kredi işini gözden geçirin yeni turbo benzinli kasalarına bakınız. malum bizim ülkede 100 bini geçince dizel alınmazcı çokda.
  • Şu dizel alacağına ona vereceğin farkla benzin alcılar bitsin artık arkadaş. 4.5 litre dizel yakan araba 4.5 litre benzin yakıyor sanıyorlar. 4.5 litre dizel yakan araba 12 litre benzin yakar, öğrenemediler şunu yıllardır.
  • mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    Çektiğim kredi ile cebimdeki para maks 52000 eder önemli olan aslında fiyatı değil aracın kendi fiyatında satılması şişirilmiş fiyata vermek insanın canını sıkıyor

• areels kullanıcısına yanıt
    Ben dizel arabanın herşeyini seviyorum ama böyle fiyatlar olursa benzinli civic düşüneyim diyorum onda da ayni şekilde fiyatlar uçmuş durumda

• areels kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğinizi bu forumda dizel hastası bile inanmaz. Bu kadar fark olacak hiçbir firma benzinli araç üretmez. Onca milyon dolarlık argeyi 12 litre için yapıyorlar. Yani kısaca size kocaman

Ziyaaaaaaaa

Diyorum...

• Şöyle bir düşününce dizel almaktansa benzinli almak daha mantıklı geldi.atıyorum 60 binde dizel alsam ben buna 150 bin kilometreye kadar binsem kimse yüzüne bile bakmaz Türkiye şartlarında hem alırken pahalı hem satarken ucuz satmış olurum benzinli mantıklı ama bu paraya hangi araç mantıklı? 1.4 tsi motorlar çok yaktığı için pek sıcak bakmıyorum düz motorlar ise jetta ve leonda artık üretilmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.