Şimdi Ara

Deniz Çoban: Trabzonspor'un golü ofsayt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çoban işi bu adam yemin ediyorum ofsayttı bilmiyor (Topa göre değil adama göre ofsayt diyor)

Bu görüntü de bile top görünmüyor neye göre ofsayt dedin

Bu eski hakem galatasaraylı olduğunu çok belli ediyor

Deniz Çoban: Trabzonspor'un golü ofsayt
  • Geçen sezon 7 kişi kalmış Trabzon'a karşı her pasta oley çeken bir camianın 40 bin kişi önünde hezimete uğramasının sancıları bunlar.
  • Adamlarin takimi 10 numara top oynuyor herif yine gelip trollugune konu aciyor. Ulan biz tartismiyoruz takim kotuydu diyoruz sana ne oluyor? Yemin ederim adamlar ulkede 2 buyuk takım oldugunum ispatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenilen biziz yenen ts magdur olan yine sizsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Geçen sezon 7 kişi kalmış Trabzon'a karşı her pasta oley çeken bir camianın 40 bin kişi önünde hezimete uğramasının sancıları bunlar.

Şansa bala alınmış bir galibiyet ortada hezimet falan yok...72-28 topla oynamışız efektif olamadeğımız için adamların otöbusu aşamadık...trabzonun aklında gol atmak bile yoktu bizim leş defans güzel ikram etti.

• Ofsayt veya degil zerre umursamiyorum.. su ana kadar karsilastigimiz en vasat takima yeniliyorsak herkes kendini sorgulamali.. bekler zeki mustafa ilerde olusu kalmis ndoye orta saha yok bir defanstaki durica iyi oyuncu.. ersun yanalin aciklamalari herseyin ozeti adam yalandan hak ettik iyi oynadik bile diyemiyor ya gs ligi forse eder diyor bu oyunla.. yenildigimiz bir mactan sonra bunlari duymak moralimi bir nebze olsun duzeltti ersun yanali bu aciksozlulugu icin tebrik etmek lazim

• Ofsayt olur veya olmaz bir şey diyemiyorum çok net incelemedim. Ama Deniz Çoban kim? Çok mu büyük bi isim oldu? Çok biliyosa hakemken verseydi güzel kararları. Bizim millet mazlumu, ezilmişi göklere çıkarmayı iyi biliyor. Tamamen reklam ürünü Deniz Çoban. İnanıpta yorum yapmanızı tavsiye etmem.
  • Maçı izlemedim.Penaltı pozisyonlarını da görmedim.Ama Trabzonun golü ofsayt değil.
  • bu pozisyonun hatası olmaz hakem golü iptal etsede fenerli gsli falan olmaz ben 7 cm ne kadar bilmiyorken böyle pozisyonlara hata demem ki ikinci yarı gene bunun gibi 2 pozisyonda birinde doğru birinde yanlış çıktı ama o pozisyonlarada bence kızılmaz ofsaytı anlamak böyle anlarda penaltı kutarmaktan zor ama bu deniz gibi coban gibi ekrandan konusup ofsayt derse millet gelir gsli der kimse alınmasın burda gslilerinde tepki vermesi gerekirken adamlar cıkıp bjk gene magdur diyor bjkliler bu adam ekranda bile böyle art niyetliyken sahada nasıldır demek istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reikideiki -- 23 Ekim 2016; 13:55:25 >
  • olayı başka yere çekmeyin bu adam 1 seneye önce hakemlik yapıyordu durdurulmuş pozisyonun bile ofsayt mı değil mi olduğunu anlayamıyor daha pozisyonu ilk görduğumde topun önde olduğunu fark ettim ofsayt değil dedim arkadaşımla tartışıyorum ya 10 cm ofsayttır en fazla hatta değildir dedim.İşte deniz çoban'ın hakemliği bırakması ne kadar isabetli olmuş bunu bize tekrar gösterdi ayrıca ne kadar yabancı olduğunu bu mesleğe.Gs'limidir değilmidir bilmiyorum çokta alakası yok zaten gs'li olmasıyla ne kadar kötu bir hakem olduğunu göstermiş sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 23 Ekim 2016; 16:06:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Geçen sezon 7 kişi kalmış Trabzon'a karşı her pasta oley çeken bir camianın 40 bin kişi önünde hezimete uğramasının sancıları bunlar.

onu muslerayı aralarına alıp hırpalamadan önce düşünüceklerdi
  • Biz bu kadar konulmadık la hakemi

• Deniz çoban kendileri lehine yorum yaptığı zaman konu açıp bakın hakem bile böyle diyen jimnastikler şimdi deniz çobanı gs li olmakla itham edip yerden yere vuruyor bu aslında Türkiyede 2 büyük takım olduğunun göstergesi galatasaray ve fenerbahçenin başarısızlıkları sayesinde bişeyler edinebilmiş her dalda rakiplerinden ağır fark yemiş Beşiktaşın büyükten sayılmasıda ayrı bi komedi zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.