Şimdi Ara

Moba için faremi klavyemi almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
60
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50 60 tlye klavyemi yoksa faremi alsam daha rahat oynarım 50 tlye bir oyun klavyesi var everest rampage kb r 01 adı iyimidir sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EVERESE SM-700 PROFESSİONAL GAMİNG MOUSE
    Öneriyorum çünkü:Bende kullanıyorum.
  • Moba oyunlarında dpi ihtiyacı gütmüyorsunuz bana göre. Ben dotayı 5 liralık a4 tech mouselada oynadım oynarım da. Fakat makro ihtiyacınızı klavye ile karşılayabilirsiniz. Onun dışında ikisinide ihtiyacınız yok. Tab tuşunuz ve skill basıcağınız tuşlar çalışıyorsa gerisi pek önemli değil.
  • Logitech g 302 yada everest sgm x7 alacağım hangisi daha iyi lol için fiyat farkı var biraz

• G302 varken Everest alınmaz. Her türlü yazılım üstünlüğü var Logitech'in. Aradaki 40 lira fark içinde daha düşük kalite mouse kullanılmaz. O yüzden G302 alın.

• Teşekkürler ozaman laptop klavyesi idare edermi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Kenan Çolak

EVERESE SM-700 PROFESSİONAL GAMİNG MOUSE
    Öneriyorum çünkü:Bende kullanıyorum.

Sakin dinleme bunu kendisi kazik yemis baskasida yesin istiyo everese ten mouse alma hatta hicbisy alma musteri destegi yok kullandiklari cin mali urunler sadece marka basiyorlar klavyede riskli baska markalara bak derim

• Param hem fareye hem klavyeye yetmiycek yetsede kalitesiz olcak o yüzden faremi almam daha iyi klavyemi laptoptan oynuyorum fare alırsam logitech g 302 klavye al dersenizden 100 liraya bi klavye önerirmisiniz

• G302 alabilirsin. Ben de g302s var moba için biçilmiş kaftan. Hafif ve rahat. Bence boşa masrafa giriyorsun. Sana bir getirisi olmıyacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.