Şimdi Ara

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAVSİYE (1500 TL CİVARI) (ALINDI BOSH 24480TR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar evdeki makinam miyadını doldurdu.yeni çamaşır makinası almak istiyorum.tavsiyelerinizi bekliyorum.
    kriterlerim.
    1-asıl işi olan çamaşır yıkaması kusursuz olmalı.
    2-minimum 8 kg kapasiteli.
    3-sessiz
    4-enerji verimliliğide a+++ sınıfından olsun istiyorum
    5-servisinin sorunsuz olmasını istiyorum
    kurutma özellğine gerek yok.mümkün mertebe uygun olmasıda tercihim olacak.
    teşekkürler iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callofdutyf -- 11 Kasım 2016; 9:03:53 >

• 15 yılık Arçelik var

Ama hatun aynı kriterlere uygun bir çamaşır makinası istiyor

Napcaz bakalım..

Candogan hocam da ilgilenmiyor
    Sağolsun kendisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 22 Ekim 2016; 15:4:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arcelik 9103 yp aldim tavsiye ederim.9 kg +++ enerji tasarruflu.1000 devir 1400 tlye aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerileriniz için teşekkürler degerlendirecegim.
    Bosch ve Samsun bazı modellerde 10 yıl motor garantisi veriyormuş.belkide garanti süresi tercihimi belirleyecek.teknik özellikler genelde her markada aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: musteker

Arcelik 9103 yp aldim tavsiye ederim.9 kg +++ enerji tasarruflu.1000 devir 1400 tlye aldım.

Enerji etiketi nasil

• 173 kilowat 11000 lt su

• Siemens WM12T480TR 9kg 1200 devir A+++ makinayi bugun aldim iyi yorumlar okudum bu fiyata uygun geldi pazartesi kurulacak 1500 tl 6 taksit yaptilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiestateam

Siemens WM12T480TR 9kg 1200 devir A+++ makinayi bugun aldim iyi yorumlar okudum bu fiyata uygun geldi pazartesi kurulacak 1500 tl 6 taksit yaptilar.

LG neden düşünmediniz

• Önyargi diyelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

quote:

Orijinalden alıntı: Fiestateam

Siemens WM12T480TR 9kg 1200 devir A+++ makinayi bugun aldim iyi yorumlar okudum bu fiyata uygun geldi pazartesi kurulacak 1500 tl 6 taksit yaptilar.

LG neden düşünmediniz

9 kg için lg hangi model önerirsiniz?
  • bu gün n11 kampanyasından yararlanarak bosch 24480tr modelini aldım.ürün henüz gelmedi.geldikten bir hafta 10 gün sonra kullanıcı deneyimimi buradan yazarım.
    aşağı yukarı farklı ürünlerde aynı özelliklerdeki makinaların fiyatları hep aynı.50-100 tl markasına göre ancak oynuyor.makina bana 1445-200 tl n11 indirimi (400/200 kupon satın aldım) ile 1245 tl ye geldi bayideki fiyatı 1600 tl 10 motor 3 yıl normal garantisi mevcut. fiyat açısından çok güzel inşallah sıkıntı çıkmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: callofdutyf

bu gün n11 kampanyasından yararlanarak bosch 24480tr modelini aldım.ürün henüz gelmedi.geldikten bir hafta 10 gün sonra kullanıcı deneyimimi buradan yazarım.
    aşağı yukarı farklı ürünlerde aynı özelliklerdeki makinaların fiyatları hep aynı.50-100 tl markasına göre ancak oynuyor.makina bana 1445-200 tl n11 indirimi (400/200 kupon satın aldım) ile 1245 tl ye geldi bayideki fiyatı 1600 tl 10 motor 3 yıl normal garantisi mevcut. fiyat açısından çok güzel inşallah sıkıntı çıkmaz.

LG yada Samsung neden düşünmediniz

• SIEMENS WM12T480TR alınır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka alacak arkadaşlar varsa onlara tavsiye olabilir belki.Kullanmadık ama yorumlar baya iyi ve sessiz olduğunu belirtiyor. 9 kilo A+++ enerjili siemens makine 1279 tl ye bana uygun geldi yazmak istedim.

http://www.hepsiburada.com/siemens-wm12t480tr-a-9-kg-1200-devir-camasir-makinesi-pm-mtsiewm12t480tr

• quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

quote:

Orijinalden alıntı: callofdutyf

bu gün n11 kampanyasından yararlanarak bosch 24480tr modelini aldım.ürün henüz gelmedi.geldikten bir hafta 10 gün sonra kullanıcı deneyimimi buradan yazarım.

LG yada Samsung neden düşünmediniz

Samsung un bazı modellerinde sorun çıkmış.geri toplatmış diye okudum bir yerde.lg ye pek bakmadım açıkçası.SIEMENS WM12T480TR arçelik 9123 ycm modelleri arasında geldim gittim.aslında aynı özelliklere sahip makinelerin fiyatları aynı.bosh un bizzat bir yakınım almış yerinde inceleme fırsatım oldu.birde bosh yıllardır bu işin (beyaz eşya) içinde olduğu için onu tercih ettim.

• Merhaba, 1000-1500 arasi ileriye donuk de kullanilabilecek makine onerebilir misiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.