Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 6 Şubat 2017; 22:16:1 >

• Dijital piyano ya da klavye al tabii. Normal piyanolar fiyat olarak çok pahalı. Casio idare eder seni. Bir kursa git hallet. Ben de bu işlerden çok anlamam hani ama bir arkadaşım var. Klavye çalıyor kendisi. Ona soru sorabilirin bu işten anlar. Sen sorunu sor ben ona pazartesi iletirim. Ama nota öğrenmen lazım. Ben gitar çalıyorum nota lazım olmuyor ama nota şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer su -- 21 Ekim 2016; 22:35:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorum zaten konu içeriğinde mevcut.
  • dijital piyano ile başlamanı tavsiye ederim org piyanonun yerini asla tutmaz.bende orgla basladım fakat kısa süre sonra yetersiz geliyor gerek sesi gerek tus hassasiyeti ve pedalının olmaması sogutuyor. dijital piyanolar müziğe derinlik ve yumuşak his katar bu da müzik çalarken sana daha çok keyif verir. nota öğrenmek bazılarına çok sıkıcı gelebilir. nota öğrenmeden çalmak istiyorsan youtube yüzbinlerce parçanın tutorial (eğitim videosu) mevcut. bu şekilde izlerken ezberleyip çalabilirsin ben bu şekilde yapıyorum. sevdiğim film dizi oyun müziklerini çalmak rahat ve keyifli oluyor böyle. hobi olarak çalacağın için nota bilgisi çokta önemli değil ama tabi ki bilmek her zaman iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.