Şimdi Ara

D segmenti otomatik araç ? Geniş 2. eli kuvvetli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HB kasadan sedana geçiyorum hafta başı A180 aracımı sattım o kadar fazla seçenek var ki kafam çok karıştı. Genel kullanın yıllık 10 bin km altında dolayısıyla yeni nesil benzinli motorlarda yakıt olarak üzmüyor beni. Bagaj büyüklüğü ve arka koltuk diz mesafesi benim için önemli. Geçen gün ikinci eli çok kuvvetli olan Passat'ı inceledim ama Amg A180 gibi spor bir arabadan sonra gözümü çok klasik göründü. Aradığım şey spor görüntüye sahip ve ikinci elde beni üzmeyecek bir otomatik bir D segmenti araba. Bütçe olarak 130 / 150 bine kadar çıkabilirim.

• super b
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrisintranspozu

super b

Araba oldukça dolu ve büyük bir araç ama ikinci elde nasıl ?
  • xnoname kullanıcısına yanıt
    passatla eşğeder ikinci eli var vw group olduğu için motor aynı olunca ve bence tasarım olarak passattan üstün bir araç iyi satılıyor
  • Bende superb diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eninde sonunda gidip Passat alacaksınız boşuna direnmeyin bence hazır yıl sonu da yaklaşıyor iyi bir indirim koparırsınız..

• D segmentinde passattan başka 2.eli kuvvetli olan yok gibi.
    Arkadaşların dediği gibi belki superb olabilir.
    Ama sanırım size passat yolları göründü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheset

Eninde sonunda gidip Passat alacaksınız boşuna direnmeyin bence hazır yıl sonu da yaklaşıyor iyi bir indirim koparırsınız..

quote:

Orijinalden alıntı: ugo

D segmentinde passattan başka 2.eli kuvvetli olan yok gibi.

Passat konusunda kafamı karıştıran ikinci konu da 2018 kasa değişimi. Bu konuda bilginiz var mı ?
  • xnoname kullanıcısına yanıt
    Hocam superb sınıfının 2.sırada en çok satanı.

Hala superb piyasasını soruyorsanız direk passat alın.
  • Konu başlığında passat tatif edilmiş bilmece gibi

• İkinci el alacaksan Mondeo'nun ikinci eli Passat'tan sonra gelir ama nispeten fazla değer kaybeder. Mondeo'yu Passat ile karşılaştırmam bile, benim için gram değeri yok Mondeo'nun yanında. Subjektif bir yaklaşımdır...
  • Araba kullanırken keyif almak ve yüzünüz gülsün istiyosanız Mondeo.

Sırf 2-3 bin lira fazlaya satıcam diye kupkuru,zevksiz bi arabaya binmek istiyosanız Passat.

• Bmw 3.20 160-170 e eski kasa e180 ciksaniz en guzeli mercedesten sonra bence gene merco veya bmw de kalin

• Yani göreceli bir konu tabiki ama oldum olası Mondeo'ya görsel anlamda ısınamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlu45

Bmw 3.20 160-170 e eski kasa e180 ciksaniz en guzeli mercedesten sonra bence gene merco veya bmw de kalin

Benim şu Bmw 3 serisinde anlam veremediğim şey 160 bin lirayı alıyorlar ve arabanın orta konsolunda manuel bir el freni sanki oraya emaneten konulmuş gibi duruyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

quote:

Orijinalden alıntı: Cheset

Eninde sonunda gidip Passat alacaksınız boşuna direnmeyin bence hazır yıl sonu da yaklaşıyor iyi bir indirim koparırsınız..

quote:

Orijinalden alıntı: ugo

D segmentinde passattan başka 2.eli kuvvetli olan yok gibi.

Passat konusunda kafamı karıştıran ikinci konu da 2018 kasa değişimi. Bu konuda bilginiz var mı ?

Hocam kasa ne zaman değişecek bilmiyorum.
    Ama 2018! Yani Türkiyede yarın ne olacağı belli değil. Fırsat varken alıp kullanın.
    Hem passat bu(!) yıllandıkça değerlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugo -- 20 Ekim 2016; 23:11:14 >

• 3.20i hocam dün bayiden 146bin fiyat aldık yeterli dolulukta performanslı tutumlu bir motoru var
    Veya ikinci el e180 de düşünülebilir konforun zirvesine varırsın
    İkinci el çok önemli ise passattan başkası yok

• D segmentine bakacaksanız 5 sene önce satılan araçları düşünüp alı-satım fiyat makasının yüzdesine bakacaksınız. 5 sene önce herkesin dibinin düştüğü C5, Insignia gibi araçlar popülaritesini ve doğal olarak ikinci elini kaybetti. Latitude, Mondeo, Avensis gibi araçları saymıyorum bile. SuperB'i çok beğenirim ancak biraz realiteye bakmak gerek. 5 sene sonra şu anda alacağınız Passat ile SuperB arasında uçurum olacak.
  • -Bir bilmecem var çocuklar

-Haydi sor sor

-Geniştir,6 ay sıra bekletir

-Acaba nedir nedir

-2. El deyince akla

-tamam şimdi buldum

-hemen onun adı gelir P...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passatın bu kasası daha yollardaki 2. Senesine girmedi sanırım. Vw instagram sayfası böyle yazmıştı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.