Şimdi Ara

Muslera Nasıl Gol Yer...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu herifin sağ tarafı zayıf, buna gol atamamak tamamen rakiplerin hatası, bu eksikliğini bir türlü değerlendiremiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Bu herifin sağ tarafı zayıf, buna gol atamamak tamamen rakiplerin hatası, bu eksikliğini bir türlü değerlendiremiyorlar.

Muslera Nasıl Gol Yer...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyada en iyi kaleciler arasında 5e girer

• Muslera defansa guvendigi zamanlarda gol yiyo genelde..

• Semih "ben hazırım forma istiyorum hocam" derse Muslera gol yer.

• Gol yiyebilir, hatta hatali goller de yiyebilir, sorun olmaz. Arada bir yapiyor oyle seyler. Ilk geldiginde elleri kucuk falan denmisti.
  • Musleranin geçen sene yediği gollere bakın , milli takımda yediği gollere bakın. Evet muslera ülkedeki en iyi kaleci ama ülkedeki gol ayakları kötü. Maçtan önce Musleranin zayıf yönlerine baksalar rahat gol atarlar. ...

• ne taffarel ne mondragon.
    bir çok efsane kaleci izledik galatasaray kalesinde. ama hiç böyle bir performans izlemedik.
    bu sezon itibariyle galatasaray tarihinin en büyük kalecisidir.
  • Muslera gittiği gün bize darbe olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt
    Anbilivıbıl tespit

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Musleranin geçen sene yediği gollere bakın , milli takımda yediği gollere bakın. Evet muslera ülkedeki en iyi kaleci ama ülkedeki gol ayakları kötü. Maçtan önce Musleranin zayıf yönlerine baksalar rahat gol atarlar. ...

zayıf yönü falan önemli değil. Adam gibi topa vuramıyorlar bile. Premier lig özetlerini izliyorum adamlar öyle şutlar çekiyolar ki acayip klas goller var.

Dea Gea demek ki bizim ligde olsa 34 maçta 10 gol zar zor yer.
  • Caprazdan yakin direke cok yiyor

Ciddiyim

En buyuk zaafi yakin direk

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Musleranin geçen sene yediği gollere bakın , milli takımda yediği gollere bakın. Evet muslera ülkedeki en iyi kaleci ama ülkedeki gol ayakları kötü. Maçtan önce Musleranin zayıf yönlerine baksalar rahat gol atarlar. ...

Real Madrid, Benfica, Schalke ve niceleri... Bu takımların da mı gol ayakları kötüydü, bu takımlar da mı Muslera gibi ün yapmış kalecinin zayıf yönlerine bakmayı akıl edemediler?

Takımın savunması kötü olursa her kaleci gol yer. Milli Takım olayı ayrı zaten, Messi gibi bir efsane oyuncu bile adam akıllı tutturamadı Milli Takımında. Olabilir yani.
  • Geçen sene çok yedi. Hoş yine 2 bjk maçında da sahanın en iyisiydi ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

ne taffarel ne mondragon.
    bir çok efsane kaleci izledik galatasaray kalesinde. ama hiç böyle bir performans izlemedik.
    bu sezon itibariyle galatasaray tarihinin en büyük kalecisidir.

Taffarel Galatasaray'a geldiğinde 6 yaşındaymışsın ne ara izledin merak ettim
  • Ben bu haftaki kurtarışlarının çok zor pozisyonlar olduğunu düşünmüyorum
  • Muslera'nın sağ alt köşeye gelen şutlara zaafı var. Normalde Buffon'sa sağ alta gelen toplarda Tolga Zengin oluyor.
  • Herkes geçen seneyi söylemiş evet geçen sene muslera çok kötü başlamıştı sezona ilk haftalardaki yediği golleri hatırlayın o golleri yiyecek bir kaleci değildi konsantre olarak çıkmıyordu bariz belliydi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.