Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
6
Favori
24.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atla -- 21 Ocak 2017; 1:45:14 >

• oha rezilliğe bakarmısın

binlerce kez özür diliyip sıfır kilometre insignia vermeleri gereken yerde neler yapmışlar.
  • Ben olsaydım once hasar danışmanını topuğundan vururdum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimler gözükmüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocamm resimmm yokkk
  • Yuh diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet resimler gözükmüyor. bu 1. 2. si o hasar danışmanına dava açardım. adama bak ya.
  • Okurken sinirlerim bozuldu
  • türk insanın iş ahlakının özeti, aslında genel ahlakın durumunun özeti, ekonomi filan çökmüş boş işler insanlığımızı kaybediyoruz 2 kuruş para için. en tepeden en aşşaya durum bu. koskoca ülkede nefes alacak 3,4 tane ilçe kaldı gerisi baskının,yozlaşmışlığın, cehaletin nüfus bulduğu koskoca bi cografya oldu.
  • bi çizik için servise araba verip sonra foruma gelip bi ton dert yanan insanların aklına şaşıyorum

okumadım

• terbiyesizlikten başka bir şey değil. bu konuyu üstte tutalım bence. milleti soymak neymiş anlasınlar..
  • Rezerve.

• Linke girmeden kopyalamış herhal.

• Yetkili servis olmadığını varsayarak okudum bir de bunu yapan yetkili servismis. Inanılır gibi değil.

• Allahtan arabayı oradan almadım.

Böyle bir şey başıma gelseydi herhalde kan çıkardı.
  • https://www.facebook.com/GursesOpel/

facebookta da dalışa geçmiş millet..
  • demokrasiye ve insan haklarına inanan biri olarak giderim oranın sahibinin kulagına egilir " 1 mermi 1 tl " derim. eger uygun ses tonuyla soylersenız mesajı alacaktır. tabi böyle şeyler yapmayın siz yine. kanunen suç tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 12 Ekim 2016; 2:24:06 >
  • Yetkili servis dediğimiz sanayi servisinin sıfır araç satan modeli. Arada hiç bir fark yok ki. Müşteri memnuniyeti üzerine çalışan her hangi bir markanın servisini gösterin şurada. Gösteremezsiniz çünkü güzel ülkemde her bir bok adaletsiz şekilde yürüdüğü için bağırıp çağırıp kavga çıkartmadığınız sürece hakkınızı arayamıyorsunuz.

Olacakları söyleyeyim. Bu konu da silinir büyük ihtimal ilerde firma şikayet eder, sonra ekşi sözlükteki silinir. Çünkü adaletsiz güzel ülkemde adalet sadece paradan yana olduğu için şirket itibarı ıvır zıvırı ile adamlar ismimiz kötülendi diye mahkemeye veriyorlar her kötü yorumu ve olumsuzluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 11 Ekim 2016; 20:37:40 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.