Şimdi Ara

NEXT MACHINA 3D UYDU CİHAZI HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar görüşlerinize ihtiyacım var.Linkteki uydu cihazını düşünüyorum.Sizce nasıl kulllanan ve bilen varsa yorumları yazabilirmi.Özellikle aradığım şey kanal geçiş hızı ve görüntü netliği.Acil yorumlarınızı bekliyorum

http://www.hepsidijital.com/next-machina-hd-hediyeli-wfd-display-li

• ben kullaniyorum goruntusu let tvde çok guzel kanal geçiş hizi normal cok hizli degil çok yavasta degil pisman olmazsiniz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • justings J kullanıcısına yanıt
    4 yıllık cihaz, ben olsam üstene 100 TL daha ekler vu+ zero alırım, hem broadcom işlemci hemde enigma2 yazılıma sahip...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • stokta hangisi olursa o gönderilecektir demiş ama gri kasa gönderirler. sen siyah iste eğer alacaksan :)
  • ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Machina'nın işlemcisi nedir hocam?

• s-adebisi kullanıcısına yanıt
    İlk mesajdaki linkte yazıyor, android de kullanılan işlemci, uydu cihazlarda kullanıldığını görmedim.

Üst düzey tüm uydu cihazları broadcom işlemci ve enigma2 yazılım kullanır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • b3nde yaklasik 2 aydir kullaniyorum, nextburadadan aldim cihaz goruntu kalitesi guz3l fakat cok az da olsa titreme var. altyazilar titreyerek ilerliyor.
    iptv olayida sorunlu, free iptv bulup seyretmek ist3ndiginde kanallar aciliyor ama 10 sn sonra donuyor. saglikli calismiyor.
    359 tl ye aldim, ozellikle iptv olayindan dolayi pismanim..

• görüntünün donması int hızından olabilir

alt yazı titremesi de kanal yayınındandır.
  • cimbomly kullanıcısına yanıt
    siyah ellerinde yokmuş gri si var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: justings

siyah ellerinde yokmuş gri si var hocam

siyah yeni kasa, gri olan eski model. siyah daha pahalı bence ellerinde var ama o fiyata vermezler. ben super combo aldım 10 gündür kullanıyorum bi sorun yok şimdilik.

• Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.Bu yorumlardan sonra kararsız kaldım diyebilirim.Birazdaha araştırıp karar vermem gerekecek.Tekrar teşekkürler

• siyah ve gri ikiside son gelen urunlerdir yeni gri kasa ve siyah kasa sorunsuz ilk gelen gri kasalrda kumanda sorunu vardir ip tvde takilma donma internet hiziyla alakalidir ben hic donduguna den gelmedim tabiki 8 mb altina duserse hiz donar birde machina minix 2000 cikarttilar kucuk hali onuda arastirin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: justings

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.Bu yorumlardan sonra kararsız kaldım diyebilirim.Birazdaha araştırıp karar vermem gerekecek.Tekrar teşekkürler

cihazın siyah olan modelini uzun zamandır kullanmaktayım bunun haricinde evimde baska markalara ait değişik modeller de cihazlar var vede hala diğer odalarda kullanmaktayımda
    bu model benim istediğim her seye cevap veriyor tv için çift tuner vede pıp olayını kullanıyorum
    siyah kasa olnı bendeki
    tv seyretmek için arıyorsanız tavsiye ederim
    ama daha düsük fiyata olsun derseniz yeni çıkan 2ooo mınıx cihazınada bakın derimhttp://www.hepsidijital.com/next-ye-2000-hd-minix-digital-satellite-machina-full-hd-uydu-alici

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.