Şimdi Ara

İ30 mu focus mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 48bin civarı nakit paramız var arkadaşlar..

Aradıklarımız;
    #Dizel
    #100 bin km altı
    #2012 üstü c sınıfı

Son olarak iki seçenek arasında kaldık gibi size birkaç örnek ilan atacağım ;

Focus örnek :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-2012-focus-iii-style-1.6-tdci-337178628/detay

İ30 örnek :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ilk-sahibinden-temiz-hyundai-i30-full-paket-elite-335861470/detay

Arkadaşlar özellikle arabaları kullanan ilk ağızdan yorum alabilirsem çok mutlu olurum. Bu forumda çok takılmıyorum bildiğiniz ustalarıda etiketleyip çağırırsanız çok mutlu olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmuhendisi -- 29 Eylül 2016; 20:02:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fordçular gelmeden kaçak
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Fordçular gelmeden kaçak

Hocam Fordçu hyundaicı farketmez bana fikir verin yeter :)

• 2. eli iki arabanında iyi. Konfor ve donanım olarak İ30 bence daha üstün. Biri 'Sedan' digeri 'Hatchback' ihtiyhacınıza göre karar sizin ama ben sizin yerinizde olsam 'İ30 ELİTE MANUEL' tercih ederim hem daha dolu hem konforlu bir araçtır. Yakıtı ise hemen hemen aynı.
  • O fiyata i30 elit bulabiliyorsaniz direk i30 alin. Fazlasiyla memnun eder sizi.

• İkisini de hedefte tutup temiz denk gelene karar verilebilir. Bu ikisinden herhalde birinin bi sıkıntısı çıkar herhalde, ikinci el sonuçta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam önceki araç focustu bagaj dar arkası dar diye toyota aldık focusun yeri bende başka anlayacağın hyundai ile ilgili bilgim yok eğer bagaj sorun değilse hiç düşünme focus al
  • quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

O fiyata i30 elit bulabiliyorsaniz direk i30 alin. Fazlasiyla memnun eder sizi.

Hocam 50 ye yok en aşağı 55 olur gibi elite ler..

Ancak şöyle bi araç var 6 binlik kazası var sol taraftan yemiş sorun çıkaracağını sanmıyorum ama bellide olmaz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-cok-acil-satilik-dizel-kahverengi-i30-336672524/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: cristianotrk

hocam önceki araç focustu bagaj dar arkası dar diye toyota aldık focusun yeri bende başka anlayacağın hyundai ile ilgili bilgim yok eğer bagaj sorun değilse hiç düşünme focus al

Bagaj sorunu yok hocam.. Şöyleki bize clio 3 hb nin bagajı dahi üzmüyordu.. Sürücü ve yolcu konforunu arttırmak için c sınıfına geçmek istiyoruz :)

Şöyle bi ilanda yoğunlaştık öneriniz nedir tramerde 4600 kaydı var 2 kaza biri 400 biri 4200
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-focus-3-start-stoplu-337642699/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Jozef38

2. eli iki arabanında iyi. Konfor ve donanım olarak İ30 bence daha üstün. Biri 'Sedan' digeri 'Hatchback' ihtiyhacınıza göre karar sizin ama ben sizin yerinizde olsam 'İ30 ELİTE MANUEL' tercih ederim hem daha dolu hem konforlu bir araçtır. Yakıtı ise hemen hemen aynı.

Hocam aslında focusunda hb si var oda geliyor arada ilanlara bakarken :)

• matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Tercih size kalmış iki araçda alınası araçlar. Fiyat/Performans araçları öncelik dodanım ise İ30 alınabilir zira aynı fiyat bandında İ30 ile Focus'un donanımları aradında baya bi fark var.
  • Focus mu kaldı ya

• şuan halihazırda 2013 12. ay çıkışlı focus sedan dizel trendx manuel aracım var.kafanıza takılanları sorabilirsiniz.ben herşeyiyle çok memnunum.gidişi yakıtı kliması duruşu herşeyiyle.
  • Konfor,donanım,performans,kalite =i30
    2.el,yakıt tüketimi=focus

• i30 focus un içinden geçer her anlamda. Ama o paralara alacağınız i30 sizi memnun etmez. Biraz daha koyup Kia Ceed de bakabilirsiniz i30 ile aynı platformda fakat iç ve dış görsellik çok daha ön planda bi araç

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sahibinden-acillllll-346547956/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 30 Eylül 2016; 16:12:20 >
  • Şirket arabasının yol tutuşu i30 un şekli güzel hangisini beğenirseniz onu alın

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

şuan halihazırda 2013 12. ay çıkışlı focus sedan dizel trendx manuel aracım var.kafanıza takılanları sorabilirsiniz.ben herşeyiyle çok memnunum.gidişi yakıtı kliması duruşu herşeyiyle.

Hocam sorum yok ikisinede okey verdi herkes temiz denk gelirse alıcaz birini artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Ancak şöyle bi araç var 6 binlik kazası var sol taraftan yemiş sorun çıkaracağını sanmıyorum ama bellide olmaz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-cok-acil-satilik-dizel-kahverengi-i30-336672524/detay

Gercekden o gorunen hasar varsa alinabilir ama baktirin yinede.

• quote:

quote:

quote:

Gercekden o gorunen hasar varsa alinabilir ama baktirin yinede.

Çok boyası var hocam muhtemelen 3-4 tane daha kazaya karıştı gibi geliyor ama ufak olduğunu tahmin ediyorum..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

şuan halihazırda 2013 12. ay çıkışlı focus sedan dizel trendx manuel aracım var.kafanıza takılanları sorabilirsiniz.ben herşeyiyle çok memnunum.gidişi yakıtı kliması duruşu herşeyiyle.

Hocam sorum yok ikisinede okey verdi herkes temiz denk gelirse alıcaz birini artık :)

30-40 bin km de dizel focus 3 ü 55-58 arası bulursunuz.tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.