Şimdi Ara

Bölge değiştirince cezalar sıfırlanıyor mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi günler arkadaşlar hesabım 14 gün ban yemişti.Bugun ban bitiyor ve eminimki ban açılır açılmaz direk çakıcaklar permayı.Soru şu weste geçersem cezalar sıfırlanıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mentor lar sıfırlanıyor. Ceza da sıfırlanabilir. Diye düşünüyordum ki aklıma tr sunucusunda raf kastırıp west e aktardığım bir hesap geldi. Banlamadılar ama raf sonucu gelen ip rp skinleri aldılar.

• manuel transfer yaparsan sifirlanir

• trde 14 gün ban yemiş hesabımı weste geçirince ilk yedigim maç 10 chat banı 2.si 25 maç chat banı olmuştu. sonra dahada ban yemedim. sıfırlanıyor
  • O zaman ab batıya taşıyorum o kadar emek var gitmesin hesap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestt Riven TR

O zaman ab batıya taşıyorum o kadar emek var gitmesin hesap.

Dostum ben de 14 gun ban yedim 10 gundur oynuyorum hic ban yiyecek gibi durmuyor hesap. Chate birsey yazmadigin taktirde seni banlayamazlar.Ya afkden ya flameden yiyeceksin permayi. Digerlerindenperma yiyen gormedim ben. Chate birsey yazmayinca flameden ban atamiyorlar. Afk de ise dikkatli oluyorum. 16 gun olmus banim acilali. Bi sikinti olmadi suan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3mpo -- 1 Ekim 2016; 6:50:09 >
  • Trde sa yazdığı için banlanan var hocam yapmayın .Chati bi kere kullanmak zorunda kalsan o maçta kötü oynamış olsan sanki bilerek yapmışsın gibi report report diye zırlıyorlar.Ban yeme riskin çok yüksek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.