Şimdi Ara

BMW E90 320D HAKKINDA akü ve sonrası arızalar yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
3.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracım 2010 model 3.20d orjinal ekranlı BMW. Aküsünde hiçbir sorun yokken eskimiştir artık düşüncesiyle iş bilmeyen birine götürdüm yeni akü aldım. bu araçlarda çalışırken değiştiriliyormuş. adam aküyü direk söküp yenisini taktı oluşan saçma sorunları yazıyorum çözümünü bilen yada nedenini bilen varsa lütfen yardımcı olsun.
    1-adaptif far çalışmıyor şeklinde arıza ışıgı yaktı.
    2-park sensörü devreye girmiyor geri vites ışıgı yanmıyor 2side ve ayna aşagı ayarlıyordu kendin artık tepki yok.
    3- sağ cam düynesine basınca sol cam, sol cam düğmesine basınca sağ cam calışıyor aynalarda aynı şekilde.
    4- araç çalışırken 4 lü yakınca normalden 2 kat hızlı çalışıyor park halinde bu durum yok.
    5- aracın kilidini açınca sinyal yanması gerek yanmıyor.
    6- kapıyı acınca iç aydınlatma yanması ve uzun süre yanık kalması gerek bu özellikte artık yok.

sadece 1. madde için arıza ışıgı yandı diyerleri için herhangi bir uyarı yok ekranda..

siz siz olun iş bilmeyen admlara arabanızı dokundurtmayın. Önce internetten araştırın ne nasıl yapılır diye aksi halde benim düştüğüm duruma düşebilirsiniz. saygılar

• Geçmiş olsun hocam bu size büyük bir ders olmuştur.
  • enoman kullanıcısına yanıt
    tabiki ders oldu pahalı bir ders ama okuyanlr en azından bilgilensin
  • Aynı sorunlar bendede var bir türlü çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar

• Çok fazla elektrikciye gittim olmadı enson frm beynine yazılım atıldı tüm sorunlar düzeldi. İlgilenenlere duyurulur.

• Ozcxd O kullanıcısına yanıt

merhaba. nerede yazılım atıldı acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.