Şimdi Ara

CS:GO İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ 250-300 TL ARASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan g35 kulaklığım var ancak kafamda sanki 5 kilo yük taşıyor gibi duruyor çok ağır ve terletiyor onun için yeni kulaklık almaya karar verdim.Bu arada bilgisayarımda ses kartı yok onboard kullanıyorum :( neyse konuya geleyim
    250-300 TL ARASI Güzel ses alabileceğim kulaklık tavsiyelerini bekliyorum eğer diyorsanız ses kartı + kulaklık daha iyi olur o zaman bütçeyi 500 e kadar çıkartabilirim

Aklımda 2 kulaklık var aslında sizde tavsiye verirseniz sevinirim.(Ses kartı tavsiyeside alabilirim)
    1)Steel Series 200
    2)Msi DS502

• Sadece oyun için ise şunları al:

Superlux hd 668B + Mod mic

Bir de Fiio e10k alırsan iyi olur.

Fazla uğraşmak istemiyorsan hyper x cloud 1 al.
  • corsair void 7.1

fps modu var kulaklıkta. ayak sesleri silah sesleri kıpırdama sesleri falan... bu sesleri size daha baskın duyurarak rakibinizin nerde ne yaptığını size duyuruyor. resmen görünmez radar gibi iş görüyor bu özellik. kulaklık üzerinden tek tuşla aktif ediyorsunuz, oyundan çıkınca yine aynı tuşa basarak filim müzik gibi diğer ayara geçebiliyorsunuz. diğer kulaklıklar gibi program açıp oradan değiştirmek gibi zahmeti yok. daha adam koridora girmeden siz öteki ucundan ayak seslerini duyuyorsunuz. oturup nişan alıp bekliyorsunuz. koridora girincede pataklıyorsunuz adamı. ayrıca görmeseniz dahi çevrenizdeki adamın uzaklaştığını yada yakınlaştığını ayak sesinden güzelce duyuruyor kulaklık. kulaklık rahat yarı deri yarı tekstil + 375gr hafif ve kablosuzu var bende şarjı gayet uzun gidiyor. günde 3-5 saat kullanımda 1-2 hafta gibi. kulak pedi yuvarlak değil, kulağın şekline göre kulağınız tam içine girer köşeleri sıkışmaz. bmw tasarımı bir kulaklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 5 Ekim 2016; 14:54:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.