Şimdi Ara

Beşiktaş ve Galatasaray Kazanamadı AMA DOSTLUK KAZANDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 takımada tebrikler, artık modernleşmenin vakti geldi, ben rakip takım arkadaşlarımla yan yana maç izlemek istiyorum bu şiddet, saldırganlık artık bitmeli. 1960 larda yaşamıyoruz 2016 dayız herkes 100 yıllık camialara layık şekilde davranmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kadar sahte yüzlü olmak zorunda mısınız? Bu ülkede iki takımında dost olamayacağını herkes biliyor. Eğer maç 2-2degil de 0-4 felan bitseydi bjk bu sefer sinirini belki bizim taraftardan cikaracakti.

Yani demek istediğim taraftar mutlu olduğu için sorun çıkarmadı ama yarın öyle olmaz. Hadi bjk-gs yada bjk-fb anlarım bi ihtimal ama fb-gs imkansız,.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Bu kadar sahte yüzlü olmak zorunda mısınız? Bu ülkede iki takımında dost olamayacağını herkes biliyor. Eğer maç 2-2degil de 0-4 felan bitseydi bjk bu sefer sinirini belki bizim taraftardan cikaracakti.

Yani demek istediğim taraftar mutlu olduğu için sorun çıkarmadı ama yarın öyle olmaz. Hadi bjk-gs yada bjk-fb anlarım bi ihtimal ama fb-gs imkansız,.

İnsan başkasını kendi gibi sanarmış, sahtelik konusunda sana düzelmen için yardım diliyorum. Gs kazansaydı zaten tebrik edecektik, bu kadar fesatlığa gerek yok.

• 2-2 bitmesi daha çok olay çıkardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1960 larda daha medeniydi yanlis bilmiyorsam yari yariya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Realist- kullanıcısına yanıt
    Daha önce çok gördük böyle iyi olalım derken neler olduğunu. Böyle anca kendini kandırırsin. Yarın yine olaylar olur merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

2 takımada tebrikler, artık modernleşmenin vakti geldi, ben rakip takım arkadaşlarımla yan yana maç izlemek istiyorum bu şiddet, saldırganlık artık bitmeli. 1960 larda yaşamıyoruz 2016 dayız herkes 100 yıllık camialara layık şekilde davranmalı

gslilerde öyle diyordu tribunlerimiz bitisikti maç başlamadan el hareketleri, cama vurmalar ve küfürler başlamışlardı bu mu modernlik?

• 1453 kartallarını unutmadık yenseydik hibritiniz de kalmazdı elinizde

• quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

2 takımada tebrikler, artık modernleşmenin vakti geldi, ben rakip takım arkadaşlarımla yan yana maç izlemek istiyorum bu şiddet, saldırganlık artık bitmeli. 1960 larda yaşamıyoruz 2016 dayız herkes 100 yıllık camialara layık şekilde davranmalı

Hocam yazılanları bakma bende seninle ayni düşüncede yim
    Süper ötesinde bir maçtı izleyen herkes 7den 70e zevk aldı maçtan taşkınlık olmadı inşallah hep böyle olur bütün derbiler
    Real Barca maçından bile daha tempolu ve zevkliydi

• Maç güzeldi ve özel bir atmosferi vardı, fakat olumsuzlukların olmaması için çok fazla sebep vardı. Birincisi kritik haftalarda değiliz, 2 takımında yenilmesi çok şeyi değiştirmezdi.

Diğer yandan Beşiktaş yeni stadyumunu biraz daha korumacı ve sahiplenen yapısıyla maçlara geliyor, olay olmaması adına biraz daha özenliler...

Her şeye rağmen pozitif etkiler bıraktı, bir kaç oyuncu dışında ortamı germek isteyende yoktu. Tabi bunda skorunda etkisi büyük
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.