Şimdi Ara

ikinci el otomobil fiyatları neden arttı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazın 40 bin istenen araca şimdi bakıyorumda hepsi birlik olmuş gibi 2010 2012 model 45 43 44 arası fiyat cekiyor ve 1 kuruş indirmiyorlar aracın sıfırı zaten 51 bin tl den başlıyor .

bu mantıkla 2015 nisan ayından beri ilanda olan araç gördüm adam satamıyor gene ilan acıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 25 Eylül 2016; 10:06:47 >

• benim 2012 daçyaya geçen yıl 20-23 yazıyorlardı,şuan ilanlara bakıyorum 25-30arası değişiyorseneye 35 eder heralde eskidikçe değerleniyor.2016 ları zaten 34-35

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstikrar, 3.Köprü, Otobanlar, Yeni Türkiye

• Yazın 17.500e aldığım polo şuanda 18.500-19.500 aralığında

Şeytan diyo sat

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

benim 2012 daçyaya geçen yıl 20-23 yazıyorlardı,şuan ilanlara bakıyorum 25-30arası değişiyorseneye 35 eder heralde eskidikçe değerleniyor.2016 ları zaten 34-35

arkadaşımda gecen sene 2011 linea aldı 24.800 e şirket aracı ucuz aldı sayılır 120 binde içi biraz hor kullanılmış .şuan aracına 30 bin veren var arkadaşım diyor satsam aynısından alamam ne hale gelmiş piyasa.

sonbahara düşer piyasa dedik dahada yükseldi ona şaşıyorum...

siizn dacyada bir tuaf full+ full yazanalr var neyi full diyorum kliması var sis farı var ee 4 tutumac var adı fullmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Yazın 17.500e aldığım polo şuanda 18.500-19.500 aralığında

Şeytan diyo sat

sakın satma derim aynısından alamazsın ayrıca başka araçta bulamazsın sen alacağın zaman 1 2 bin daha koyarlar üste inan 1 kuruş indiirp yapan yok adamı tersliyorlar sanki son madne ocağındna cıkan metalla yapıldı o araç..
  • Ülke istikrarlı.Hepsi doların artması yüzünden oldu.97 model içi dışı yıparnmış bir bmw bile 31'e satılıyor.

Bizimkiler köprü yapsın.Aç kalırsak köprüyü yeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 25 Eylül 2016; 10:21:25 >
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    Hocam son 3-4 yıldır durum bu
    Eskiden aldığın fiyata sattıkmı ohh çekerdik 2.el aracı
    Hatta genelde 2-3bin altına giderdi
    Şimdi 2-3 bin üstüne gidiyor

Mesela corolla vardı 34e almıştım 2 sene bindim bu yaz başı 39a sattım :)
    Hatta ilanı verdim 2 saatde notere gittim
    Kendime kızmıştım 1-2bin üste yazsaydım diye :)

Çok enteresan bi piyasa var
    Sıfır passat aldım 88bine araç 8 aydır bende ilanlara bakıyorum 90-93 arası

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Hocam son 3-4 yıldır durum bu
    Eskiden aldığın fiyata sattıkmı ohh çekerdik 2.el aracı
    Hatta genelde 2-3bin altına giderdi
    Şimdi 2-3 bin üstüne gidiyor

Mesela corolla vardı 34e almıştım 2 sene bindim bu yaz başı 39a sattım :)
    Hatta ilanı verdim 2 saatde notere gittim
    Kendime kızmıştım 1-2bin üste yazsaydım diye :)

Çok enteresan bi piyasa var
    Sıfır passat aldım 88bine araç 8 aydır bende ilanlara bakıyorum 90-93 arası

adamalr yolunu bulmuş desene eskiden borsa altın dolar alırlardı şimdi araca yatırım yapıp 1 sene bekleseler 3 4 bin koyuyor üstte
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    Hocam ülkenin hali ortada
    Bence bunlar iyi günler

• Yazın 30 milyara full donanım alınabilen megane 2 lerin fiyatı 35 milyara fırladı.

Yazın 15 mikyara alınabilen renault 19 iyiden iyiye 20 milyara yaklaştı.

Yazın 15 milyara alınabilen doğanın fiyatı 18000'e yaklaştı.

Bunlar daha iyi günlerimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 25 Eylül 2016; 10:28:10 >
  • 2004 megane 2 33 satildi daha yeni

• 3'e alıp 5'e satmayı güzel bir şeymiş gibi anlatanlar var. Durumun özeti şu güzel kardeşim, para hızla değer kaybediyor.
  • siz hiç sıfır araç fiyatlarına bakmıyor musunuz?
  • 27.500 e aldığım 2010 fiorinoya 32 bin verdiler satmadim.

• İkinci el fiyatlari artmıyor,galerici esnaf arabasi fiyatları artıyor.çünku onları alanlar da ikinci elde yakaladigima,saplayayim diye aliyor.ondan soguslenirken itiraz etmiceniz canimsin.

• Bir yaz bekledim araba almadım fiyatlar düşer diye tam tersi sonbaharda daha da arttı ne olaca bu halimiz bilmiyorum.
    2004 model araçlar 30binden başlayor anladım ki BIZIM MILLET KADAR KARAKTERSIZ BIR MILLET YOKMUS

Basimiza gelen her belayi sonuna kadar hak ediyoruz

• Suçu sağda solda aramaya gerek yok , araç tavsiyesi isteyenlerin konularına bakın hepsi 2.el değer kaybetmesin kar edeyim kar edeyim diye açılıyor . Alın işte değer kaybetmedi . Sanki yerden çıkıyor araba da niye böyle oldu diyoruz , ulan alan biziz satan biziz sorumlusu biziz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzTürk23

Bir yaz bekledim araba almadım fiyatlar düşer diye tam tersi sonbaharda daha da arttı ne olaca bu halimiz bilmiyorum.
    2004 model araçlar 30binden başlayor anladım ki BIZIM MILLET KADAR KARAKTERSIZ BIR MILLET YOKMUS

Basimiza gelen her belayi sonuna kadar hak ediyoruz

ben favoriye almışım bazı ilanları bildirim geliyorr 2 3 günde bir bir bakıyorum düştü herelde fiyat diye 40 bine koyduysa adam

39.999.999 yazmış şerefsizlikte 1 numarayız tampon desen renk tutmuyor boyalı. boyalı dersin iddalaşır hayır der expertiz yapalım dersin bizim ustalara baktırırz der..aracı yerinden kıpırtatmaz test sürüşü yok bunlar galericidir birde tok satıcılar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 28 Eylül 2016; 14:32:41 >

• Bu konuda kimseye kizmaya hakkimiz yok .. basit piyasa kurali talep fiyati belirler.. tuplu civicin hadi bineyim versiyonu 85 bin olmus .. sifir araba fiyatlari da az degil.. ev fiyatlarina bakin yerinde durmuyor alicisi cok ..ihtiyaci olan 3 e 5 e bakmasin bir araba alsin ya da baz model bir sifir arac alsin .

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.