Şimdi Ara

Beraberliğe seviniyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurss222 -- 25 Eylül 2016; 1:14:21 >

• arkadas ne istion tempolu avrupai mac izledik tebrik ederim iki takimida nedir derdiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi mac 0:2 den 2:2 olmus kim sevinmez ben de sevinirdim

• Son yılların ligimiz adına en mükemmel maçıydı ama illa kavga çıkartıp tartışma yaratacaksınız.

• Harika maçtı işte derbi böyle olur, dolu dolu heyecanla maç izledik.
  • Sen kendi evinde 65.dakikaya kadar 2-0 geride olup maçı eşitleyince sevinmessin kardeş

• Sen ve senin zihniyetindekiler,harbi ciddi ciddi dayaklıksınız.

• bizde zamanında çok gülmüştük
  • 2-0 dan 2-2 ye getirdik sevinmemiz normal, sizin de üzülmeniz lazım
  • lan 2-0 dan 2-2 olmuş maç harika bitmiş böyle tahrik konusu açıyosun , sonra da dersin nedden bu ülkede hep kavga oluyor , bunlar için oluyor işte.
  • Konuyu açan çocuk belli ki.

• Sütünü içip uyumadın mı sen

• sevinirler tabi.maci alsaydik hocaya ve takima ciddi bir ozguven gelecekti. ondan sonra da rahatca sampiyon olurduk.

boyle takimlara karsi kaybettigimiz puanlar yuzunden sene sonuna sikinti yasamayoz insallah.

• Onu bunu boşverinde maç harbiden çok iyiydi, uzun zaman sonra bu kadar zevk aldım izlerken
  • Sevinilen konu beraberlik değil.. 0-2'den gelip oynuyu kazanmaya yetecek mücadeleyi göstermek ki Muslera her zaman en büyük artınız...
  • tamam gollü bir maçtı ama bireysel hatalardan başka bir şey yoktu kaliteli bir derbi diyemeyiz ama zevkliydi.
  • Berabere mı sewınıyorlar yoksa beraberlıge mı seviniyorlar...

• bence berbere seviniyordur onlar
  • Ortamı gerecek konular açmayın ergenler yatın artık geç oldu. Beşiktaş iyi top oynadı ikinci yarı, 2-0'dan geldiler puan aldılar sen olsan sevinmez misin? Bir de şu 8jk, 6s muhabbetlerine inanılmaz ayar oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 25 Eylül 2016; 3:40:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaşlılar hemen saldırmış ama konunun olayını anlamamışlar bence.

Maç öncesi "fark atarız", "ilk yarı 3 atar, rölantiye alırız" yorumlarından sonra maç sonunda beraberliği kurtarmaya sevinmeleri bizim açımızdan dalga geçmeye oldukça müsait. Bir tarafları çok kalkmıştı Bjkli trollerin, atmosfere giriş yaptılar en azından.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.