Şimdi Ara

huawei p8 max dan iphone 6s gecis yapilirmi ? (6,8 inc vs 4,7 inc)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar. iphone kullanmak istiyorumda elimde p8 max var. bu cihazin agirligi biraz fazla bu nedenle degistirebilirim. ama kafamda soru isareti var. ben o telefonu aldigimda kesinlikle tek elle kullanacagimdan plus modeli almayacagim bunun yerine fiyat farkini hafizaya odemek istiyorum. sizce p8 max gibi devi birakip apple 6s almak mantikli olurmu. en cok apple isteme nedenim ise 2. elde durumu ve app store duzenidir. sizce bekledigimi verirmi sifir yada 2. el fark etmez fiyatida onemli degil ama 64gb alacagim sanirim. arada yaklasik 1500tl fark var mevcut cihazimla. sizinde fikrinizi almak isterim. sarj da gunu cikartmasi yeterli olur muzik kesinlikle telefonumda bulunmaz en fazla 200 resim olur birkac uygulama olur yeterli gelir sanirim 64gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• Alın hocam uzun seneler kullanırsın

• Huawei ile iphone'u mu karşılaştırıyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kafeci

Huawei ile iphone'u mu karşılaştırıyorsun ?

evet, sorun nedir?

• Bariz belli değilmi cevabı

• quote:

Bariz belli değilmi cevabı

hocam soruyu anlamamissin ki. bende biliyorum iphone tercih etmemin daha iyi olacagini. benim ogrenmek istedigim aradaki fiyat farkini da goz onune alinca da bunun gecerli olup olmadigini ogrenmekti. simdi sakin olun ve konuyu tekrar okuyun.

• Aradaki fark için 1500 tl hiçbir şey

• quote:

Aradaki fark için 1500 tl hiçbir şey

anladim hocam tesekkurler cevap icin.

• 6s kullanıyorum hocam kesinlikle tavsiye ediyorum eğer soracakların olursa özelden yazabilirsin

• son bir karar vermem gerek arkadaslar. yorumlariniz cok onemli benim icin ilk defa ios kullanicagim sayilir.

• Ne alacaksın kaça alıcaksın ayrıntılı yazar mısın

• quote:

Ne alacaksın kaça alıcaksın ayrıntılı yazar mısın

hocam 6s 64gb alacağım sıfır alacağım fiyatı önemli değil en ucuzunu alırım. renk gri olacak.
  • Fiyat sıkıntın yok ozaman ben 6s kullanıcısıyım 7 ile çok farkı olacağını sanmam elbet farkı vardır ama bana kalırsa 2 hafta daha bekle 7 almanı tavsiye ederim en azından son telefon elinde olur

• Öncelikle iOS bambaşka bir platform. Elbette kusursuz bir işletim sistemi değil, ancak bana kalırsa suan yazılım olarak takibi olmayan bir işletim sistemi.

iPhone 6s in 6s Plus a kıyasla bataryasının biraz daha az olması bence bir dezavantaj. Tabi bu noktada telefonu kullanma biçimsiniz etkili olacaktır.

Belki denemişsinizdir ancak, bence ilk olarak 6s i elinize alıp biraz kurcalayın. Telefon gözünüze küçük görünecek mi ? Şahsen 6s Plus alana kadar, bu büyüklükte bir telefon sahip olmanın zor olabileceğini düşünürken, şuan normal bir 6s veya 5s gördüğümde "oyuncak telefon" tutar gibi hissediyorum kendimi ve iyi ki 6s Plus almışım diyorum.

Kapasite olarak 16 GB kesinlikle yetersiz gelecektir; bilginiz olsun.

Aceleniz yok ise, bütçeniz el veriyorsa iPhone 7'yi yurt duşundan alıp kullanın derim. Teknik özellikler olarak değil; sadece yeni çıkan iPhone alarak 6s den minimum 1,5 yıl daha sizi fazla götürecektir.

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Herkes kullandığını savunur yani bana görede plus büyük 6s kullanıyorum ve gayet yeterli. Kişiye göre değişen öznel bir düşünce aslında

• bende iphone'dan p8 max'e geçmeyi düşünüyorum.
  • kafeci K kullanıcısına yanıt
    Ben mesajımı konu sahibine yazmıştım; lakin her nedense konu sahibinden fazla benimsemişsiniz konuyu.

Ben zaten kendi düşüncelerimi öznel bir şekilde yazdım. Zaten konu sahibi arkadaş da düşünceleri merak etmekte. Nesnel bilgiler zaten her yerde mevcut.

Yazımda herhangi bir savunma durumu nerede var onu da anlamış değilim. Ben elimdeki modelim en iyisi olduğu mu söyledim ? Ya da biri çıkıp " Plus alınmaz. Çünkü ..." diye bir "şey mi dedi de savunma" pozisyonuna geçeyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 30 Eylül 2016; 19:25:29 >
  • 6.8 inç tel mi olur hocam ya ben ip6s plus 5.5 inç diye kullanamıyorum. satıp 7 almayı düşündüm de 4.7 inç te küçük ya bi haber bile okuyamıyorum buna alıştım diye heralde. iphone her anlamda seni tatmin eder yalnız o cihazın bataryasından sonra plus olmayan bataryalar sana yetmeyebilir.bi araştır sonradan powerbankle gezmeyesin
  • Aylar sonra gelen Edit: galaxy s7 edge almistim arkadaslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.