Şimdi Ara

Fm 2016 Sağ ve sol bek önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
13.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4-3-3 oynatıyorum ve bindirmesi çok,bolca orta yapan sağ ve sol bek önerir misiniz lütfen?

• Sağ beke Joao Canceloyu önerebilirim. Gerçekten çok kaliteli bir bek. Sol beke de Cancelo kadar olmasa da Ludwig Augustinsson baya iş görür. benim sağ ve sol beklerim bu ikili.
  • Peruzzi ve Haidara.
  • Peruzzi ve Borja San Emeterio
  • sağ bek wallace sol bek jorge

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmili O kullanıcısına yanıt
    sol bek Brezilyalı Geferson, 9 yıldır oynatıyorum hala onu kesecek biri çıkmadı :)
  • bekler liglere ve oyun tarzına göre değişik ivmelerle gelişiyorlar ama çizgisini hic bozmayan bir sağ bek olarak mayke yi tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sağ bek kesinlikle felix Passlack tek geçerim kendisini maç puan ortalaması 8,5-9 dan aşşağı ınmıyor bindirme ve asist kralı. Sol bek ise Gaya ama alması biraz zor olabilir bu ıkısı varken takım ucuyor
  • pckolog08 kullanıcısına yanıt
    hangi takım da oynuyor dostum
  • vnm kullanıcısına yanıt
    Gaya çok zor dostum geç kaldım biraz:)
    Internacional'de oynuyor. tam ismi Geferson Cerqueira Teles
    genellikle Süper lig takımları 2015-2016 sezonunda kiralıyorlar. bende ordan bulmuştum. 4,5 - 5m euroya alınabiliyor. 10 yıl oldu Türk statüsüne de geçti hala çok verimli asist özelliği var.
  • Gino Peruzzi var sağ bek,paran varsa hector bellerini öneririm at gibi yardırıyo

• Olympiakosun sağ beki var, 23 yaşında norvecli. İyi oyuncu hızlı, maliyeti de ucuz. Tavsiye ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.