Şimdi Ara

Hangi Bisikleti Almalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ktm Life One M 28 ,Bianchi Touring 727 hd ,Giant roam 1 , Ghost Panama X5, FELT QX 60 MENS 48CM ,Giant escape air , Felt York_ gibi bisikletlere baktım. Hangisini almalıyım? Vites önemli mi? Hidrolik diskin ne ayrıcalığı vardır? Bisikletin özelliklerinden anlamam. Bunlar arasında 1500tl'likte var 2500tl'lik de var. Fazla para verdiğime değer mi? Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvoorhees -- 7 Eylül 2016; 17:37:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kvoorhees kullanıcısına yanıt
    her bisiklette kullanılan materyal ve maddeler birbirinden farklı buda duruma göre uçurum fiyatlara neden oluyor. mesela 250 tl ye de bisiklet var ama 500 600 tl ye de var mesela alimünyum kadro daha ağır daha hafif , vites farkı frenlerin v fren veya hidrolik disk fren olması gibi.
  • öyle bir soru yazmışsınız ki cevabına kitap yazılır
    her bisiklete verilen para değer elbette. arkadaşın verdiği bandı biraz daha genişletip 100 liraya da bisiklet var 100.000 liraya da demek istiyorum. siz kullanım amacınızı bütçenizi belirtirseniz daha iyi cevaplar alacaksınızdır.
  • Giant Roam

• quote:

Orijinalden alıntı: yaasink

öyle bir soru yazmışsınız ki cevabına kitap yazılır
    her bisiklete verilen para değer elbette. arkadaşın verdiği bandı biraz daha genişletip 100 liraya da bisiklet var 100.000 liraya da demek istiyorum. siz kullanım amacınızı bütçenizi belirtirseniz daha iyi cevaplar alacaksınızdır.

En fazla 2.500tl.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.