Şimdi Ara

M2 Total Var Kalemi Savunurken Bi'tek Süvariler Kaldı, Karşıda Okçular Surdan İnmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Savaşa başladığımda iki tane dev ok atan şey ile adamların kapıyı kırmasını engelledim saldırmadılar beklediler süvarileri vardı,
    kapıyı kendim açtım içeri girenleri çelindirdim generallerini falan öldürdüm hepsi kaçtı. Sadece 35 tane okçuları kaldı,
    bende ise 2 general 40 süvari kaldı, 1 adette okçu. Lavuklar çıktılar surun üstüne inmiyorlar, ne ok atıyorlar ne başka bişe sadece bekliyorlar.
    N'apıcam ben? At üstünde savaşmak gibi komplike bir işi yapan adam attan inip savaşamıyor mu?
    Kazandığım savaşı vericem mi şimdi?

EDIT

Kalan tek okçumla, surların üstünde ne ateş eden, ne hareket eden hiçbirşey yapmayan eline kılıç çekmiş crossbowcuların 40 tanesini 20 taneye düşürdüm. Atlılarıda surun yakınına çekince çekildiler adamlar.
    Hey Allahım ya, konuyu açtığımdan beri oyun 3x hızda bir adet okçu üzerinde ilerledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gogeta5858 -- 30 Ağustos 2016; 21:20:00 >

• Savunmadaysan savaş süresi bitince yenersin zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

Savunmadaysan savaş süresi bitince yenersin zaten.

Savaş süresini sınırsız yaptım ben hep
    yani bana belirttiği tercihte sınırsız yaptım.
    Ekstradan bir zaman aşımı olayı mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gogeta5858 -- 30 Ağustos 2016; 20:33:33 >
  • gogeta5858 G kullanıcısına yanıt
    Normalde süreli olduğu için demiştim ama suresizse yapacak bir şey yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle saçmalıklar oluyor hep. Rome Total War da çok yaşardım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.