Şimdi Ara

Golf 7 1.6 tdi midline plus yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oryzz -- 30 Ağustos 2016; 19:54:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Midline plus en boşu onun yerine c4 bakılabilir 2013 model e-hdi hem daha dolu bir araba

• İkinci eli iyidir, 90 beygir performansı yetersizdir ama az yakar, 105 beygir olanı makbuldür, 65 bin tl altına dizel manuel kazasız golf 7 bulmak pek mümkün değil, 55 bine alacağınız araç kazalı olur.

Alternatif olarak Hyundai i30 1.6 CRDi Style, Kia Ceed 1.6 CRDi Concept, Megane 1.5 dCi Privilege veya Touch Plus, Ford Focus 1.6 TDCi Trend X, olabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-temiz-i30-327614087/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-memurdan-21.500-km-de-boyasiz-degisensiz-bol-extrali-334453049/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-tertemiz-gunduz-fari%2Cxenon-far-az-km-334274032/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-park-motors-2012-hatasiz-boyasiz-ceed-1.6-crdi-concept-237195215/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-satilik-megane-1.5-dci-privilege-331277310/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-iii-328484387/detay

Megane'ın makyajlı 1.5 dCi 90 beygirlik versiyonları var, o motor kasaya yetmiyor, focustaki 95lik motorda kasaya anca yetiyor performans beklentiniz yüksek olmasın sadece az yakar, benim tavsiyem kia ceed veya hyundai i30, 1.6 dizel 128 beygir ile motor performansı bu araçlardan çok daha iyi, donanım olarakta gayet yeterli araçlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstraction -- 30 Ağustos 2016; 16:35:00 >

• Sırf adı golf diye bomboş bir araca 55 milyar vermeyi mantıklı bulmuyorum, kişisel görüşüm.
  • Ceed bakın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Android -- 30 Ağustos 2016; 16:53:10 >
  • 90hp 230nm idi herhalde. 5 kişi+ bagaj ile zorlanır biraz. boş durumda idare eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgury13

Ne kadar yetersiz olur performans hocam.abartilacak derecede mi? 55 e 1 camurluk değişmiş kapida lokal boyali buldum.az kmli.alinir mi dersiniz

Ani hızlanma, ve basma ile aranız yoksa, yeterli olabilir, yeterki devrini düşürmeyin aracın. Fakat sadece golf diye, donanımsız bir aracı, 128 beygirlik korelilerin yanında ben tercih etmezdim. Fakat bu araç performans olarak 1.3 dizel 95 beygirlik Astra J'den bariz daha iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstraction -- 30 Ağustos 2016; 17:26:06 >
  • Neden golf?

• Golf kaliteli ve sınıfında lider araba kabul.

Ama ekseriyet, fiyatlarından dolayı en düşük (Midline Plus) ya da orta (Comfortline) donanım sadece arkasında GOLF yazan içi Polo'dan farksız arabalar. (CC yok, Park sensörü yok vs.)

Kalbinizde yatan aslan Golf ise hiç bi şey diyemem sizi mutlu edecek odur ancak benim tavsiyem o fiyata çok daha dolu, düşük km'li ve kazasız arabalar alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgury13

Ceed diyorsunuz fakat 2.eli sıkıntılı. Başka ne öneriyorsunuz benim aklima sadece focus geliyor.

Ben şu 2. eli sıkıntılı tanımını anlamıyorum. Düzgün fiyat yazılan her araç satılır. Aldığım 308'i aldıktan 6 ay sonra 2000 lira masrafı varken aynı fiyata sattım. Rio'nun piyasası yok, adamın peşinden koşuyorlar almak için; Alfa Romeo tutmuyor, eklediğim Alfa'ların hepsi satıldı.
  • Max 45 bin e az kmli b sınıfı tavsiye konusunu başlattı (bir ay önce) Max 45 bine En fazla 70 80 bin km de Hasarsız değişen boyasiz, belki 1 2 parça. Donanımlı, full u veya orta donanım ı. Eğer varsa bu şartla... Mesaja git » Ww polo hangi motor seçeneği mantikli konusunu başlattı (bir ay önce) Iptal... Mesaja git » 60 bine leon mu golf 7 mi? konusunu başlattı (bir ay önce) Iptall... Mesaja git » 60 bin tl ye ne alırdınız? konusunu başlattı (bir ay önce) Iptall... Mesaja git » 35 bin tl ye gence araç konusunu başlattı (2 ay önce) Iptal... Mesaja git » 2009 2012 arasi 1.4 dizel fiesta titanyum konusunu başlattı (2 ay önce) Iptal... Mesaja git » 30 bin tl ye genç arabası konusunu başlattı (2 ay önce) Iptal... Mesaja git » 45 bin tl ye araç tavsiyesi konusunu başlattı (2 ay önce) Iptal... Mesaja git »Mesaja git » 3 araç arasında kaldım konusunu başlattı (4 ay önce) Iptal... Mesaja git »2009 2011 ford focus 1.6 dizel 110 bg alınır mı konusunu başlattı (4 ay önce) Iptal... Mesaja git » 40 bin tl ye araç bulamıyoruz konusunu başlattı (4 ay önce) İptal... Mesaja git » Focus 2 vs fiat bravo konusunu başlattı (4 ay önce) Iptall... Mesaja git » 2007 > ford focus 1.6 titanyum yorum konusunu başlattı (4 ay önce) 2007 den yüksek modelli.130 140 bini geçmemiş. Hb focus arıyorum. Manuel olacak. Yakıt tüketimi nasıldır Lpg mi dizel mi mantiklidir? Son olara... Mesaja git » 40 bin max 45 bin e araba tavsiyesi konusunu başlattı (4 ay önce) Iptal... Mesaja git » 35 bin tl kadar hb araba konusunu başlattı (5 ay önce) .... Mesaja git » Focus 2 mi bravo mu konusunu başlattı (5 ay önce) .... Mesaja git » 2007 2008 focus nasil bilirsiniz konusunu başlattı (5 ay önce) .... Mesaja git » Fiat Punto Evo 1.3 Multijet Dynamic ALMAMAK ICIN NEDEN? konusunu başlattı (6 ay önce) .... Mesaja git » B Segmenti Punto Corsa Fiesta Tercih konusunu başlattı (6 ay önce) .... Mesaja git »

Beyler?

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    İşi çok zor o zaman
  • shadowgeist kullanıcısına yanıt
    csb mi değil mi konu sahibinden açıklama bekliyoruz @Ozgury13
  • bi sonraki konusunda görüşelim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.