Şimdi Ara

38 bıne otomatık araba tavsıyesı yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardımınız lazım beyler yaklasık 2 haftadır arıyorum ilandan çevreden ancak bulamıyorum bulsamda kıme danışsam bı kusur buluyor zaten mılletın fıyat sısırmesınden bulunmuyor bu yuzden yardımlarınızı ıstıyorum.

-Öncelıklı olarak elımde 38 bın tl var hepsı nakıt olmadıgı ıcın max bu ama arac cok ıyı olur degerse 40 ı zorlarım ama kesın olmamakla max 38 olursa ıyı olur.
    -Aradııgım araç otomatık olacak bayan kardesımde var oda kullanacagı için.
    -2008 üstü.
    -Benzın dızel farketmez yakıt sıkıntı olmaz ama lpg kesınlıkle ıstemıyorum.
    -Boya takıntım yok(kaput ön tampon ve tavan dısında) ön tarafta ve cıddı bır kazada olmadıgı sürece değişendede takıntım yok (Abartıda olmasın yanı 5 tane degısenle 36 bın ısteyenler var normalde 37 felan olan arabalara.)
    -Hb bi araba olacak.
    -Elle tutulur bı donanım olursa iyi olur heptende boş olmasın şimdi.
    -Ben aramalarım sonucu corsa,fieasta ve i20 arasında kaldım genel olrakda 35 39 arasında fiyatlar cıkmakda(fieasta 40-43 de görüyor) bu üçü bu fiyatlara tercih edilirmi değermi 2 sene sonra satıcam çünkü ilk araba ve ortak bır aile arabası olacak daha sonrasında kendıme ayrı alma planlarım var.
    -Aşırı performasn tutkunu degılım cokda basmam hemen hızlansın ıstemem 1.2 motorda rahat işimi görür.
    Daha iyi bi fikriniz öneriniz varsa dinlemeye hazırım,bildiniz araç varsa resim vb atarsanız bakabılırımde.
    Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendıs bey -- 28 Ağustos 2016; 1:14:18 >

• 40 civarına 2013-2014 temiz i20 sense bulabilirsen kaçırma. Hem otomatiği sorunsuzdur hem de o yaşta o fiyata daha donanımlısını bulamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyetiker

40 civarına 2013-2014 temiz i20 sense bulabilirsen kaçırma. Hem otomatiği sorunsuzdur hem de o yaşta o fiyata daha donanımlısını bulamazsın.

hocam 40 üzeri cıkamıyorum 40 da zorlamam lazım ama i20 lerden şöyle bi tane buldum ama 38 cok dıyenler etmez dıyenler oldu.

Araç linki bu.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-boyasiz-hatasz-hyundai-i20-troy-otomatik-muayenesi-yeni-319440867/detay/

• muhendıs bey kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bomboş geç bunu hakkaten o para verilmez.

• corsa 1.4 tam otomatik 35-36 civarına temiz bulursun pazarlıkla alırsın.
  • quote:

daha dolusu dedınızde ne özellıkler var fazladan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e30 m3

corsa 1.4 tam otomatik 35-36 civarına temiz bulursun pazarlıkla alırsın.

evet genelde corsa cıkıyo buluna bılıyor ama o fıyatlar edermı 1.4 u cok yakıyor dıyenler oldu otomatıgı sorun oluyor dıyenler.Corsayı önerırmısınız genel olarak.
  • Ds3 bakmanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendıs bey

quote:

Dediğim gibi orta kasa sense paket bulabilirseniz, navigasyonlu 6.5 inç ekran, sis farı ve gündüz ledi, hız sabitleyici, kararn dikiz aynası, katlanabilir yan aynalar gibi özellikleri var.

• quote:

quote:

quote:

Dediğim gibi orta kasa sense paket bulabilirseniz, navigasyonlu 6.5 inç ekran, sis farı ve gündüz ledi, hız sabitleyici, kararn dikiz aynası, katlanabilir yan aynalar gibi özellikleri var.

hocam guzelmısler de otomatıklerı yok sanırım bunların bulamadım ama donanım olarak fark baya var evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paralel Williams

Ds3 bakmanı öneririm

kucuk onlar aile arabası olarak da kullanılacak bı araba lazım birazda.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam guzelmısler de otomatıklerı yok sanırım bunların bulamadım ama donanım olarak fark baya var evet.

İlan temsili sadece sallıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-eng-den-2014-model-hyundai-i-20-1.4-cvvt-sense-314958608/detay

Bunlar gayet hoş . İ20 troy olunca ne oluyor onu bilmiyorum . İ20 ve İ20 troy var .

İ20 1.4 Cvvt aldık kardeşime geçenlerde . Performans olarak bir şey beklemiyorsanız ideal . Direksiyonu falan da gayet yumuşak kadınlar için manevra kolaylığı olsun , içindeki donanım olsun 10 numara araç . Hyundai den beklemiyordum gerçekten şaşırttı beni . Navigasyonu falan olsun var , hız sabitleyici var , kararan dikiz aynası , sis farın etrafı ledli

Dediğim gibi uzun yolda sollamalarda 2-3 kişi varken ne yapar bilmiyorum bana güven vermedi tabi çok zorlayamadım şimdi kesin konuşmak istemem bir çıkıp gazlamak lazım biraz.

Corsa'nın easytronic'ine göre bu var ya süper konforlu gelir . Easytronic kullanmadıysanız dediğimi anlamazsınız tabi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 28 Ağustos 2016; 3:26:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

quote:

quote:

İlan temsili sadece sallıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-eng-den-2014-model-hyundai-i-20-1.4-cvvt-sense-314958608/detay

Bunlar gayet hoş . İ20 troy olunca ne oluyor onu bilmiyorum . İ20 ve İ20 troy var .

İ20 1.4 Cvt aldık kardeşime geçenlerde . Performans olarak bir şey beklemiyorsanız ideal . Direksiyonu falan da gayet yumuşak kadınlar için manevra kolaylığı olsun , içindeki donanım olsun 10 numara araç . Hyundai den beklemiyordum gerçekten şaşırttı beni . Navigasyonu falan olsun var , hız sabitleyici var , kararan dikiz aynası , sis farın etrafı ledli

Dediğim gibi uzun yolda sollamalarda 2-3 kişi varken ne yapar bilmiyorum bana güven vermedi tabi çok zorlayamadım şimdi kesin konuşmak istemem bir çıkıp gazlamak lazım biraz.

CVT de dişli yok biliyorsunuz bu yüzden Corsa'nın easytronic'ine göre bu var ya süper konforlu gelir . Easytronic kullanmadıysanız dediğimi anlamazsınız tabi ama

donanım olarak cidden guzel otomatık bulamamıstım az once ama attınıza gore varmıs baktım ancak bütçeyi aşıyor ne yazık ki.

• muhendıs bey kullanıcısına yanıt
    Hocam otomatikler 1.4

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam araç cvt şanzıman değil. Cvvt motor adı. Araç tork konvertörlü tam otomatik.

• quote:

Hocam araç cvt şanzıman değil. Cvvt motor adı. Araç tork konvertörlü tam otomatik.

Evet karistirmisim Cvvt ymis o .

Almayin i20 benim hevesim kacti

Neyse yani donanimlari iyi diyelim toparlayalim

• Eski kasa i20ye bu paraları hayatta vermezdim.Cruze hb,bravo alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

corsanın yarı otomatıgını kullandım fena gelmedı aslında aşırıda bı rahat degılde vıtes geclıerı hıssedılıyodu.

Alamıyorum hocam zaten aşıyor fıyat o dedıgınızde

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Eski kasa i20ye bu paraları hayatta vermezdim.Cruze hb,bravo alınır.

hocam cruze almaya kalkıcna yok chevrole turkıyeden cekıldı muhabbetı bravo desen fiat diye millet eşşek muamelesi yapıyor pek bilgi edinemedim bunlara yönelık.
  • quote:

quote:

quote:

corsanın yarı otomatıgını kullandım fena gelmedı aslında aşırıda bı rahat degılde vıtes geclıerı hıssedılıyodu.

Alamıyorum hocam zaten aşıyor fıyat o dedıgınızde

İlani oylesine attim dedim ya sallama diye

42 degil de 38 civarina da var i20 ne kadar temiz bilemem tabi .

Piyasa cok yukselmis ya cidden 1-2 senedir belirli araclara bakiyordum da B sinifi da ucmus gitmis sayilir ama mustehak tabi bize uzulmuyorum o acidan .

Ozellikle Opel i cok sisiriyor fanlari alirken öluculer satarken Turkiye de tek

Kolay gelsin valla bu surec cok zor kafayi yedirtir ama 40 a falan cikabilirseniz pejo 208 ler falan da var

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.