Şimdi Ara

No ver diyip sövenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun boyunca feedleyip sövüyorlar jungle a suç atıyorlar sonra telefon numarası isteyip ordanda sövüyorlar eğer bunları kanıt olarak alırsam telefonda sesini kaydedip adresini vb bulup da tazminat davası açarsam kazanabilirmiyim ? savcı avukat hakim tanıdıklarım var bıktım bu tiplerden

• bende bir ara buna benzer bişe paylaşmıştım. Uğraşılacak gibi değil çok fazlalar, hani derler ya '' hadi lan dünyayı sen mi kurtaracaksın' o mesela yani, Uğraşmaya değmez bi sonuç elde ettin diyelim karşına binlercesi daha çıkacak.
  • Ecthelion007 kullanıcısına yanıt
    Hakarette yaşı küçük değilse 3 aydan 2 yıla hapis başlıyor ve hapse girmek istemezse 7000tl cezası var amacım bunları bitirmek değil bunlara ders vermek bir daha yapamazlar bir kişi ceza yerse
  • Denk geldiğinde birkaç kez vermiştim. İnanmayıp küfür etmeye devam ediyorlar, aramıyorlar da
  • ProVival P kullanıcısına yanıt
    savcı avukat hakim tanıdıklarına sorsana bunu delikanlı.
  • Ulan skorda hayvan gibi gerideyiz kazanamıycağımız belli sur a yes veriyoruz adam no ver diyip sovuyo sonra neden çıldırıyon neden tr çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir oyunu neden bu kadar ciddiye aldığınızı anlamış değilim.

• Versin numarayı gizliden ara ya da ankesörlü telefondan falan konuş biraz baktın doğru numara gir bir zorno sitesine kadınmış gibi yorum yaz alta bak bakalım bir daha no istiyor/veriyor mu.

Denemedim daha ama bir gün biri yeteri kadar kanser ederse kesinlikle yapacağım.

• Arayan bir kişi oldu ona da agir kufurler etmistim. Ama pişman oldum hemen sonra o ayri. Genelde arayan olmuyor.

Verdikleri numaralar da fake. Yemiyor yani forum olsun oyun olsun velet dolu olduğu icin alayina gider.

• TR'de sezon 4 ve 5 te yaptığım taktiği paylaşıyorum.Not defteri oluştur biri tel ver dediğinde ver arayacam şimdi seni de söv.Zaten o tipler dayanamayıp telefon numarası veriyorlar.Sonra gülücük at çık.Başka maçta tel ver denildiğinde önceki maçtan aldığın teli kendi telin gibi ver

• quote:

Orijinalden alıntı: Everett

Denk geldiğinde birkaç kez vermiştim. İnanmayıp küfür etmeye devam ediyorlar, aramıyorlar da

bide aradım yanlış numara diye sövenler var
  • Allahtan oyunlar para felan etmiyor millet bir birini öldürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: general hanibal

TR'de sezon 4 ve 5 te yaptığım taktiği paylaşıyorum.Not defteri oluştur biri tel ver dediğinde ver arayacam şimdi seni de söv.Zaten o tipler dayanamayıp telefon numarası veriyorlar.Sonra gülücük at çık.Başka maçta tel ver denildiğinde önceki maçtan aldığın teli kendi telin gibi ver

bu adamdan korkun işte.
  • Numara isterlerse arkadaşların numaralarıni veriyorum bir keresinde çok sinirlenip birine verdim numarayı aradı telefonu açtım velet sesimi duydu az sövdüm saydım hemen kapadı oyundan çıktı gerçi kaybediyorduk farketmedi

• The Sovereign kullanıcısına yanıt
    Yeterince kanit varsa tazminat davasi acilabilir dendi

• İzinsiz gizli ses kaydı yaptığın icin kendin ceza yersin.

• derser1 kullanıcısına yanıt
    O konuda bi sorun yok merak etme :D

• tazminat alabilirsen efsane olur çünkü bir sürü var hepsine dava açsan hepsini kazansan milyonersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.