Şimdi Ara

Oyuncu klavyesi yapıp üstüne ekstra hiç bir g veya fonksiyon tuşu koymamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Neymiş mekanikmiş,neymiş tuşlar istediğimiz gibi programlanabiliyormuş...

Resmi temsili koyuyorum.

Malzeme kalitesi üst düzeydir,kullanım hissiyatı ve hassasiyeti süperdir.Bunlara bir şey dediğimiz yok ama sen git 300-600 TL'lik klavye yap oyuncu klavyesi diye ama üstüne hiç bir şekilde ekstra tuş koyma

Ne ses açma,ne multimedia tuşu ne de programlanabilir ekstra tuş,hiç biri yok...Ne yapayım ben öyle klavyeyi 300-500 her neyse para vereceğim ama oyuncu klavyesi diye geçen bu saçma klavyeleri alacağım

Bende eskiden
    x7 vardı
    Belki malzeme kalitesi,kullanım hissiyatı 400-500 tlye satılan hiç bir fonksiyon ve g tuşu olmayan standart klavyelere göre kötüdür ama onun üzerindeki G tuşlarını ve fonksiyon tuşlarını çok yoğun kullanmıştım.Özellikle Stalker serisinde o G tuşlarını oyuna göre dizayn etmiştim ve çok işime yaramıştı

Demem odur ki son yıllarda piyasaya iyi ürünler çıksada saçma ürünler de çıkıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 23 Ağustos 2016; 20:00:36 >

• O konuda haklısınız fakat bu forumlar zaten bunun için var. Bu sayede herkes aradığı ürünleri bulabiliyor. İstemediği özellikteki ürünlere para vermiyor.
  • Bu kişiden kişiye değişen bir durum biraz da. Örneğin ben Razer Blackwidow Ultimate kulanıyorum bir senedir. Mekanik olduğu için aldım ve hissiyatı gerçekten çok hoşuma gidiyor. Oyun oynamak için değil, saatlerce yazılım geliştireceğim için almıştım ve üstündeki programlanabilir tuşları neredeyse hiç kullanmadım. Kod yazmamı kolaylaştıracak makrolar atadım ancak alışkanlıktan olsa gerek kullanmıyorum, zaten kullandığım ide işimi oldukça kolaylaştırıyor. Programlanabilir tuşları olmasaydı da alırdım.
  • Makro tuşları kişiye göre değişir bendede Corsair K70 var mesela makro tuşlarına gerek duymadığım için K95 almadım. Multimedya tuşları zaten ayrı. Yani tamamen kişiye bağlı dediğim gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.