Şimdi Ara

Kızlara karşı yapılan hatalar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkes tecrübesini yazarsa sıkıntı olmaz.
    İlişki öncesi
    İlişki
    Ayrılık

İlişki öncesi
    Arkadaş gibi davranmayın. Derdini felan dinlemeyin.
    Friendzone'a düşersiniz.
    Friend zone=Ben seni arkadaş olarak görüyorum.

Ben ötesine geçemedim.
    Geçenler tecrübelerini aktarırsa herkes için faydalı olur.

• Fazla üzerine düşme
    Az üzerine düşme

2 kez sevgilim oldu ikisindede ortayı bulamadım.
  • Kıza direk sevgili ayağı yaparsan red yersin. Arkadaş olmak arkadaş gibi muhabbet etmek gerekir. Yanlız kanka ol demiyorum. Bu muhabbetten öteye geçmem içinde kızında sana karşı birşey hissetmesi lazım yoksa ben seni arkadaşım olarak görüyorum. Ben seni kardeşim gibi görüyorum dan öteye gitmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortasını bulamıyorlar

• İlk buluşmada sizi koklayabilir miyim demek

Erkek olsan kaç cm olurdu vs ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persom -- 24 Ağustos 2016; 1:40:34 >
  • hayatınızdaki tek kızın o olduğunu anlaması

onsuz yapamayacağınızı ona hissettirdiğiniz an

aşırı ilgi göstermek

çok kıskanç davranmak
  • Ulen 7 yildir hayatimda kiz yok.Baslicam boyle konuya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size bir tavsiye, sevgili islerinden uzak durun haram. Niye haram olduğunu bu işlere bulaştığınızda mutluluğun bunda olmadığına ve ayrıca kirli bir iş olduğunu anladağınız gün ki insallah öyle bir gününüz olur. Keşke dersiniz, demeyin. Müsluman olun olmayın başı tatlı sonu acı olur bu işlerin. Allah haram der gerici gereksiz bulursunuz ama. Sizi sizden iyi taniyan odur. Bakın sevgilisiyle mutlu olan varmı kavga etmeyen varmı. Sonunda ayrılmayan varmı. Varsada çok nadirdir. Neyse yine en iyisini biz bilicez yaşıcaz görücez ağzımız yanıcak illa o kesin. İnsan turşu yemeden su aramaz

• insan muamelesi yapmak.
  • umursamaz olmayı öğrenin ama sürekli değil arada ilgi gösterin sürekli umursamaz olmakta olmaz güçlü olan siz olun gizemli olmayı başarın kendinizden çok bahsetmeyin ama onada çok anlattırmayın kendisin anlattığı zamanda çok umursamayın.Heleki kızlar arkadaşlarındanbahsetmeye bayılır arkadaşları ile ilgili anlattıklarını hiç umursamayın.

İlişki başladıktan sonrası çok daha zorlu olacaktır bna emin olabilirsiniz
  • Bu işlerde bence genel geçer bir yöntemden bahsetmek doğru olmaz. Kullanacağınız argümanlar, yöntemler size göre, karşınızdakine göre, ilişkinizin ciddiyetine göre değişir.

Yani mesela ciddi bir amaçla yaklaşacağınız ciddi, oturaklı bir kıza karşı yapacaklarınız ile daha hafif meşrep, geçici, sadece gündelik zevk amaçlı kıza karşı olması gereken yaklaşım çok farklıdır. O yüzden ilişkilerde genel geçer kurallardan bahsetmek -çok temel konular hariç- doğru olmaz.

• Böyle davrananlar vardır elbet hocam da ya onların bize yaptıkları nasıl olacak? Az mı çektirdiler zamanında ey gidi ey
  • Genital herpesli aşırı özenti egoist hep daha fazlasını isteyen doyumsuz ve kendisini seks objesi olarak gören kızlardan uzak durun opps gerçi tr kızlarının %90 ı böyle.

• aşık olmak
  • En önemli durum yüz yüze gelebilmek. Sonrasında çok durum var ama özetlemek gerekirse herşeyin ortası
    Ne çok ağır ol, nede sürekli sululuk yapıp cıvık ol
    Ne belden kırılacak kadar kibar, ne de kızın yanında sövmek
    NE aşırı ilgi, nede umursamamazlık.

Tabi en rahatı kendin ol, rahat ol. Sen onu o olduğu için sev o da seni.
    He en önemlisi bişeyleri zorlama, öyle arkadaşlarım var ki ilişkinin herşeyi iyi çocuk kafayı yiyor. (ya şöyle olursa, şuan başkasıyla konuşuyorsa, neden wp da vs)
    Akışına bırak. Son olarak da tüm erkek camiasına söylüyorum umarım okuyanlar dikkate alır. Hoşlandığınıza yazın tamam ama her gördüğünüze yazmayın kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynamic222

Size bir tavsiye, sevgili islerinden uzak durun haram. Niye haram olduğunu bu işlere bulaştığınızda mutluluğun bunda olmadığına ve ayrıca kirli bir iş olduğunu anladağınız gün ki insallah öyle bir gününüz olur. Keşke dersiniz, demeyin. Müsluman olun olmayın başı tatlı sonu acı olur bu işlerin. Allah haram der gerici gereksiz bulursunuz ama. Sizi sizden iyi taniyan odur. Bakın sevgilisiyle mutlu olan varmı kavga etmeyen varmı. Sonunda ayrılmayan varmı. Varsada çok nadirdir. Neyse yine en iyisini biz bilicez yaşıcaz görücez ağzımız yanıcak illa o kesin. İnsan turşu yemeden su aramaz

Dindarlik ile yobazlik arasinda cok ince bi cizgi var kardesim.Sinirdasin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Size bir tavsiye, sevgili islerinden uzak durun haram. Niye haram olduğunu bu işlere bulaştığınızda mutluluğun bunda olmadığına ve ayrıca kirli bir iş olduğunu anladağınız gün ki insallah öyle bir gününüz olur. Keşke dersiniz, demeyin. Müsluman olun olmayın başı tatlı sonu acı olur bu işlerin. Allah haram der gerici gereksiz bulursunuz ama. Sizi sizden iyi taniyan odur. Bakın sevgilisiyle mutlu olan varmı kavga etmeyen varmı. Sonunda ayrılmayan varmı. Varsada çok nadirdir. Neyse yine en iyisini biz bilicez yaşıcaz görücez ağzımız yanıcak illa o kesin. İnsan turşu yemeden su aramaz

Katilmiyorum cevremde sevgili isine haram diyenlerin neredeyse hepsi daha onceden sevdikleri kiz yuz vermedigi icin bu haldeler. Bir nevi uzanamadigi cigere mundar diyerek kendini kandiriyor. Kendini duzeltmeyi dusunmuyor. Anlayamadigi veya beceremedigi herseyin faturasini ' cunku allah ... ' seklinde yukariya kesmesi bana cok komik geliyor. Bahane aramayin o disarida gordugunuz kapali temiz aile kizi dediiginiz kizlarin neler yaptigini veya neler yapmak istedigini bilseydin bu kafa yapisinda olmazdin. Dogasi geregi insan her zaman karsi cinsine ilgi duyar ve bunu hicbir dini kural engelleyememistir engelleyemeyecek. Benim sevgilim var ve mutluyum ben senin genellemeni bozuyorum. Su kendinizi rahatlatmak icin kafanizda uydurdugunuz on yargilari ve bahaneleri silin bi once. Yapamadiginizi baskalari yaptigi icin kendinizi " onlar cayir cayir yanacak ben cennette hurilerle..." Seklinde yalanlarla tatmincetmekten vazgecin.

• Once asiri deger verip, her an yaninda olun. Size alistiktan sonra bir anda butun iliskinizi kesin. Bir muddet sonra tekrar asiri deger verin, tam alisinca tekrar kesin.

Size buyuk bir askla geri donecektir. Donmezse 1. adimi bir daha uygulayin.

Yine donmezse umudu kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

quote:

Katilmiyorum cevremde sevgili isine haram diyenlerin neredeyse hepsi daha onceden sevdikleri kiz yuz vermedigi icin bu haldeler. Bir nevi uzanamadigi cigere mundar diyerek kendini kandiriyor. Kendini duzeltmeyi dusunmuyor. Anlayamadigi veya beceremedigi herseyin faturasini ' cunku allah ... ' seklinde yukariya kesmesi bana cok komik geliyor. Bahane aramayin o disarida gordugunuz kapali temiz aile kizi dediiginiz kizlarin neler yaptigini veya neler yapmak istedigini bilseydin bu kafa yapisinda olmazdin. Dogasi geregi insan her zaman karsi cinsine ilgi duyar ve bunu hicbir dini kural engelleyememistir engelleyemeyecek. Benim sevgilim var ve mutluyum ben senin genellemeni bozuyorum. Su kendinizi rahatlatmak icin kafanizda uydurdugunuz on yargilari ve bahaneleri silin bi once. Yapamadiginizi baskalari yaptigi icin kendinizi " onlar cayir cayir yanacak ben cennette hurilerle..." Seklinde yalanlarla tatmincetmekten vazgecin.

İnandığım doğrultuda yorum yapıyorum. Benim inancım sana komik gelebilir. Senin müslüman arkadaslarının hayatı beni ilglendirmez. Birde siz yokmusunuz, bir müslümanın bir hatasını genelleyenler bu şekilde. Yok yüz vermemis ne alakası var kardesim. Neyse komik geliyorsa gül geç ne diyim. Bende çok dindar insanlar gençler tanıyorum senin arkadasların gibi olmayanlardan ama bi alakası yok konuyla. Ayrıca niye asiri tepki veriyorsun. Kendinimi rahatlatmaya calisiyorsun bu sekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

quote:

Dindarlik ile yobazlik arasinda cok ince bi cizgi var kardesim.Sinirdasin.

Yok kardesim ben ne tarafta olduğumu biliyorum. Din konusana yobaz derler. Ayrıca yobaz diyenlerde genelde müslüman olur isin ilginc yanı. Cünkü bir günah icindedir. Ve aşırısın gericisin yobazsın derler. Kuranda ne yazıyor zina haram alkol haram bunları birini söyleyince gerici diyorsan. Onu bana değil Allaha söylüyorsun demektir. Bunun günah oldugunu biliyorum ama yapiyorum demez zina yapan musluman. Ciddi dusunuyorum der evlenmesine yillar varken

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.