Şimdi Ara

HSBC 150/20 internet alışverişi(kişiye özel ihtimali yüksek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HSBC den Pazartesi firsati! Ay sonuna kadar farkli Pazartesi lerde HSBC kredi kartiniz ile internet uzerinden yapacaginiz her 150 TL ve uzeri alisverisinize 20 TL, toplamda 40 TL NakitPuan hediye! Katilmak icin 2 gun icerisinde SANAL yazin, bu SMS i yanitlayin!

• bana da geldi bu mesaj
    kişiye özel

ayrıca bugün HSBC MT'si aradı %1.99 faizle çatpara vermek için ne dil döktü
  • Genel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alışveriş yapan varmı?bana puan gelmedi.yarın yüklenmezse mh yi arıyacağım.
  • CONCEPT KART dahil mi ? Bu arada, hsbc uzun numara yok mu ?
  • kampanya kişiye öze banada kampanya sms i geldi fakat internet bankacılığından internet ve telefon harcamalarına kapatmak için alışveriş yapamıyorum.(kapatmayı internet bankacılığından yaptım fakat tekrar açmaya izin vermiyor.)
  • Kampanya mesajı bana da geldi. Bugün 150 tl üzeri internetten işlem geçtim, işlem sabahtan beri provizyonda, puan anında yükleniyor diyor hala yüklenmedi ne sms geldi ne internet bankacılığında gözüküyor. Var mı harcama yapıpta puanı yüklenen? MT ile görüşeceğim birazdan.
  • kampanya geçen hafta başladı bana toplamda 60 tl olarak mesaj geldi katıldım. Geçen hafta pazartesi yaptığım alışveriş için 20 puan çarşamba günü yüklendi. Dolayısıyla telaş yapmayınız.

concept kart dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 22 Ağustos 2016; 18:40:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

kampanya geçen hafta başladı bana toplamda 60 tl olarak mesaj geldi katıldım. Geçen hafta pazartesi yaptığım alışveriş için 20 puan çarşamba günü yüklendi. Dolayısıyla telaş yapmayınız.

concept kart dahil.

bilgi için teşekürler.
  • ulex kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için hocam, bende bu sırada MH ile görüştüm ve gün sonu işlemlerin ardından yükleneceğini söyledi,

Size mesajın benden 1 hafta önce gelmesi ilginç olmuş, bana bu pazartesiden önce geldi, doğal olarak toplamda 40 TL nakit puan yazıyordu.

Demek ki rasgele kişiye özel kampanya yapılıyor.
  • berkay.tk B kullanıcısına yanıt
    geçen hafta 20x3 60 olarak geldi katıldım. Peşine eylülde bir tarihe kadar 150 tl tekstil alışverişine 20 geldi, peşine tekrar 20x2 40 olarak geldi. 2. gelene tekrar katıl demedim.
    Size çok gelmiş hocam bana sadece 20x2 40 geldi, peki size çarşamba günü 20 puan yattığında sms ile bilgilendirme oldu mu ? Puanınız yattı gibi bir sms ?

Bana puan bugün yüklenmiş internet şubede gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay.tk

Bana puan bugün yüklenmiş internet şubede gözüküyor

Berkay hoca tebrik ederim seni! Nasıl da aman vermedin MH'ye! Yahu bir durup nefeslenseydin, yüklenirdi puanın!
  • quote:

kampanya geçen hafta başladı bana toplamda 60 tl olarak mesaj geldi katıldım. Geçen hafta pazartesi yaptığım alışveriş için 20 puan çarşamba günü yüklendi. Dolayısıyla telaş yapmayınız.

concept kart dahil.

teşekkürler
  • Beyler, bu gece saat 00.00 den sonra yapınca sıkıntı olur mu acaba? Kampanya pazartesi diyor malum..? Sepet hazır, uyumadan tamamlayım istiyorum..

• Bana bugün yine benzer bir mesaj geldi bu sefer eylül ayı için salı günleri 150 tl üzeri alışverişe 20 toplamda 80 tl puan. Sanal yazıp 4477 ye gönderiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 2 Eylül 2016; 21:43:11 >
  • quote:

Bana bugün yine benzer bir mesaj geldi bu sefer eylül ayı için salı günleri 150 tl üzeri alışverişe 20 toplamda 80 tl puan. Sanal yazıp 4477 ye gönderiyoruz

yalniz dikkat edin. bana gelen cuma aksamki smste,2 gun icinde kayit olun dediginden hemen kaydoldum.gecen ayki kampanyada 60tl veriyodu. smsi geciktirince, son hafta 2 gun icinde gonderilmesi gerektigini gorup vazgectim haliyle.gecen ay katilmadigimdan bu ay 80tl kazandiracak sekilde sms atmislar. ustelik bana ozel, eylul sonuna kadar toplam 150tl giyime 20tl ve toplam 100tl ofis/kirtasiyeye 25tl puan veriyor. bunlarla birlesince daha cazip benim icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lacinalper L kullanıcısına yanıt
    sms i anında attım zaten hocam yalnız burada belirtmeyi unutmuşum. Giyim kampanyası da geldi doğrudur
  • Banada geldi sanal alısveriş kampanyası 80 tl puan.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.