Şimdi Ara

PHILIPS SH3565 mi SHL5705 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• shl5705 gibi kulak yerleri olan kulaklıkları hiç kullanmadım ve ses yalıtımının nasıl olduğunu bilmiyorum ama diğerinin ses yalıtımının iyi olduğunu düşünüyorum. Bir yerde deneme fırsatını bulup öyle karar vermelisin bence.
  • fbyekta07 kullanıcısına yanıt
    hocam 3565 i deneyebildim fena değil ses kalitesi diğerini deneme şansım yok ama genelde teşhiri olmayan bir kulaklık
  • Hocam hangisini satın aldınız? Bende laptopta kullanmak için(telefonlardaki gibi tek çıkış bulunuyor) PHILIPS SHL5705BKP/00 satın almayı düşünüyorum.

Birde bunu buldum. 5705'in neredeyse yarı fiyatına.

PHILIPS O NEIL SHO4205WG/10 34.70 TL
    http://www.teknosa.com/...the-bend-4200-serisi-be

Artık kalitesiz kulak içi kulaklıklardan kurtulmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih154 -- 18 Ağustos 2016; 16:34:47 >
  • Melih154 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3565 aldım ses kalitesi güzel kulağı terletmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam malesef 3565 i trabzonda bulamadım. Diğer modeli deneme şansınız oldu mu?
    Yok hocam teşhiri yok ürünün malesef deneyip almak en iyisi fakat deneyemedim 5705 i. Siz bulabildiniz mi

• Ancak fırsat bulabildim. Şu anda otobusteyim teknosaya gidiyorum. Dikkatinizi çeken baskabir model var mıydı? İnternet sitesinde baska modellerde gordum ama kulakliklardan anlamadigim icin karsilastiramiyorum.

Hocam uygun fiyat olarak bu ikisine bakmanı tavsiye ederim. Fiyat olarak seni üzmez. Deneyebiliyorsan ses kalitesine bak kararını ver. Mağazada olanlara bak merak ettiğin olursa netten bakarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.