Şimdi Ara

HP Deskjet Ink Advantage 3635 Uygun Fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ev için yazıcı bakarken gördüm fiyati uygun geldi.Yararlanmak isteyenler incelesin.
    Sepete ekleyince 45 lira indirim oluyor 150ye düşüyor , kargo bedava, mobilden alınırsa 25 tl de hediye çeki veriyor.

http://www.hepsiburada.com/hp-deskjet-ink-advantage-3635-fotokopi-tarayici-wi-fi-yazici-f5s44c-p-BD803787

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Görerek almak isteyen olursa vatanda 161 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-deskjet-ink-advantage-3635-fotokopi-tarayici-wi-fi-yazici-f5s44c-.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bunun benzeri var, ilk aldığımda kartuş 20 tl idi, şimdi 38 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

bende bunun benzeri var, ilk aldığımda kartuş 20 tl idi, şimdi 38 tl

Bu fiyata ev için alınacak en uygun ürün gibi duruyor hocam
  • Ev için alacaksıniZ, sık kullanmadığınız için uçları tıkanacak. Bir sure sonra hava yapacak. 3-5 fazla verip lazer alın. Hem sağlam hem ekonomik olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverMoree

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

bende bunun benzeri var, ilk aldığımda kartuş 20 tl idi, şimdi 38 tl

Bu fiyata ev için alınacak en uygun ürün gibi duruyor hocam

hp 2060 dan bahsediyorsunuz herhalde ki bende kullanıyorum, 5 yılı devirdik, sadece bir kez kartuş aldım 2 adet 35tl ye , sonra hep dolum yaparak kullandım. Kartuşlar bazen sorun çıkartıyor ama halen gidiyor. Şuan iki kartuş 65tl.

Fakat yeni yazıcılar doluma müsade etmiyor.
  • hp 2060 kullanıyorum 25 tl ye 1 lt mürekkep almıştım siyah kullanıyorum sadece. daha biri bitmedi 1 yıldır 5000 den fazla çıktı aldım. baya ekonomik. kartuş alsak ürünün fiyatına geliyor ne gerk var onceden 15 tl idi alıyorduk ucuz yapsınlar yine alalım. wifi olması da problem değil modeme bağlıyorum ağdan her türlü wifi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Ev için alacaksıniZ, sık kullanmadığınız için uçları tıkanacak. Bir sure sonra hava yapacak. 3-5 fazla verip lazer alın. Hem sağlam hem ekonomik olur.

Hocam lazerler renkli yaziyor mu pek bilgim yok ? Ya da renkli yazan modeller kac liradan baslar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wi-fi ve tarayıcı ile benzer özelliklerde olan şu modelle kıyaslayabilen var mı ? daha önce kullanmış olupta.

http://www.hepsiburada.com/canon-pixma-mg3550bk-fotokopi-tarayici-wi-fi-yazici-p-BD800061
  • Uygun zaten, az önce teknosa da baktım 279 tl idi

• Renklileri pahalı. 400-509 den başlar

• Canon Pixma MG3550BK ve bunun arasında kalmıştım ama seçimimi HP den yana kullandım sıfır kartuşunun daha ucuz olmasından dolayı, sonuçta atıyorum 5-10 kere dolum yapsak kafa eskiyecek ve yenisini almak gerekecek illa diye düşünüyorum.

Wifi ve Tarama ile çok fazla işim olacağını sanmam ama bu 2 modelde kalmamın amacı uygun fiyata kenarlıksız baskı alabilmesiydi.
  • Bu tarz ürün arayanlarin kipaya bakmasında fayda var geçen hp deskjet 2130 vardı fiyati 109 lira falandi Canon marka bir tarayıcı vardi o da 99 liraydi yanlış hatirlamiyorsam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.