Şimdi Ara

Philips 21' Monitör 349 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sitenin birinde reklamda gördüm şimdi diger sitelerden 100 lira aşağı en az. Belki ihtiyacı olan vardır özelliklerine falan hakim değilim ama paylaşayım dedim.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-224e5qsw-01-21-in%C3%A7-54-cm-5-ms-led-monit%C3%B6r-beyaz-1123911.html?outlet=1259&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=google_pla&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=91&et_lid=99&utm_source=google_pla&utm_medium=pse&utm_campaign=pse&gclid=COT3zo7cmc4CFfQy0wod6-kGxQ

Link biraz uzun farkındayım arkadaşlar ama mobilden bunu bulabildim. Yorum atarsanız daha kısa linki eklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hdmi olmayan 22" philips monitörler sıklık ile 350tl civarına geriliyor. philips in en büyük sıkıntısı ayakları şık yapacaz diye ciddi şekilde klavyeden yazı yazarken bile sallanan rahatsızlık veren ayaklara sahip. fakat renk ve parlaklık oranları ile bir çok montöre takarı var. ama bence bu saat den sonra hdmi olmayan monitör almak doğru değil.
  • Mobilden alacaklara %10 indirim sağlayan kodu da biz verelim kod: CEBEOZELTV bu şekilde 315 tl ye alınabilir.İyi formlar.

• Fiyat 529 olmuş tekrardan. HDMI olmaması gerçekten eksiklik şimdi farkettim. Konu kapanabilir.
  • Too small

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDMI-DVI Kablo ile sorunsuz kullanabilirsiniz. HDMI, DVI ile aynı standarda sahip dijital veri taşır. O yüzden veri kaybınız olmaz.

1 adet aldım ve kullanmaktayım. BenQ VA panel kalitesi yok. Ancak standart bir IPS e göre güzel olduğunu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc_Leopard -- 30 Temmuz 2016; 13:30:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

HDMI-DVI Kablo ile sorunsuz kullanabilirsiniz. HDMI, DVI ile aynı standarda sahip dijital veri taşır. O yüzden veri kaybınız olmaz.

1 adet aldım ve kullanmaktayım. BenQ VA panel kalitesi yok. Ancak standart bir IPS e göre güzel olduğunu söyleyebilirim.

2 senedir viewsonuc 22 inc dvi monitorunu kullaniyorum mis gibi. Bizim millet alismis robot gibi hdmi hdmi. Internet onlerinde arastirmasida zor geliyor sanirim. halbuki cogu teknoloji siteleri dvi onerir. Hdmi cikardigi sorunlar ortada. Birde hdmi daha iyi goruntu sagladigini dusunen tayfa var

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCareL

quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

HDMI-DVI Kablo ile sorunsuz kullanabilirsiniz. HDMI, DVI ile aynı standarda sahip dijital veri taşır. O yüzden veri kaybınız olmaz.

2 senedir viewsonuc 22 inc dvi monitorunu kullaniyorum mis gibi. Bizim millet alismis robot gibi hdmi hdmi. Internet onlerinde arastirmasida zor geliyor sanirim. halbuki cogu teknoloji siteleri dvi onerir. Hdmi cikardigi sorunlar ortada. Birde hdmi daha iyi goruntu sagladigini dusunen tayfa var

İkiside aynı teknoloji hocam. Günümüz standartlarına bakarsak HDMI ı DVI ın küçük, sesli ve 4K versiyonu olarak düşünebiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.