Şimdi Ara

civic-corolla-focus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar 3 tercihten biri olacak ama araba 0 sıfır olacak.
    Max bütçe 63 civarı. Bunlar tabi ki benzinli ve 1.6 ve şunu eklemek istiyorum memurum. Bunu şundan yazdım paraya ihtiyacım olduğunda direk satabilirim düğün olur belki ilerde başka bi iş çıkar benim için bi yerde yatırım yani.
    Sizin tavsiyeniz nedir. Herhangi birini test eden veya kullanan da fikirlerini belirtebilir. Corolla içlerinde en pahalısı focus ta bagaj yok. Civic konsol olarak garip geldi bana.
    Yorumlarınız varsa sevinirim. Ha bide alınca lpg takılacak araca. Bunlara bakma ikinci el dizel al derseniz şu an pek aklımda yok açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çoğunluk focus diyecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hondada lpg garantisi var ikinci eli de altin gibidir.adres belli.

• Corolla ve Focus benzinli almak çok gereksiz Civic iyidir.

• Ben fabrikasyon lpg li civic derim. Subap vs lpg ye uyumlu.

• Civic zaten alınmaz yaşlandı artık, ayrıca malzeme kalitesi b sınıfı ayarında tatmin etmez. Corolla ile focus arasında tercih yapmak en mantıklısı. Bu tercihi de sizin istekleriniz belirler, konfor ve hacim istiyorsanız corolla mantıklı, sıkı bir sürüş istiyor ve bagajı, iç hacmi benim için yeterli derseniz focus. Ikisinin de ikinci eli hemen hemen aynı.

• Civic içlerinde bence kalite ve genel anlamda en kötüsü ama motor lpg uyumlu ve uzun ömürlü
    Fanatikleri çok fazla ve ikinci eli çok iyi
    Focus benzinli değil de dizelini tavsiye ederim daha keyifli bir araç

• Sıfır arabadan pek yatırım olmayacağını düşünüyorum ama illa kafaya koyduysanız Civic diyorum en az değer kaybedecek o olur büyük ihtimalle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet yatırım konusunda haklisiniz ama dediğim givi alınca satması kolay olsun önemli benim için. Focus iç hacim olarak dar geldi bana civic te malum altın oldu piyasada.

• Tercihim sırasıyla Corolla-Civic-Focus olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.