Şimdi Ara

FATURAYA BAK!!! [YENİ SS'LER GELDİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
1
Favori
6.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Filtre Zeka

Fatura katlanmış belki altta ödenmemiş fatura yazıyor tamamını çek.

cik bak yukari. mobilsende git ilk sayfaya bak. senin gibi bos yapmadigimi gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyfor kullanıcısına yanıt
    yuh hocam 465 ne oyle. evde yasadiginiza emin misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: okçu

Hocam Mersinde yaşıyoruz 7/24 klima açık yoksa yaşanmaz burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfor

quote:

Orijinalden alıntı: okçu

Hocam Mersinde yaşıyoruz 7/24 klima açık yoksa yaşanmaz burda

benikini de ödesenize size zor gelmez

• eskiden analog sayaclar vardi bui sayaclar asla gercek değeri vermezdi 100tl lik tüketim yaptiginda faturana 80 tl gibi bir rakam gelirdi sonea devletin akli basina geldi ve dijital sayaclar taktirdi ustelik parasini taksitler halinde vatandaşa kitledi eskiden 30tl gelen fatura dijital sayC takilinca 100tl gibi bir artis oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

eskiden analog sayaclar vardi bui sayaclar asla gercek değeri vermezdi 100tl lik tüketim yaptiginda faturana 80 tl gibi bir rakam gelirdi sonea devletin akli basina geldi ve dijital sayaclar taktirdi ustelik parasini taksitler halinde vatandaşa kitledi eskiden 30tl gelen fatura dijital sayC takilinca 100tl gibi bir artis oldu

yani sebebi sayac mi? senelerdeir var bu ayni sayac simdi neden cok daha fazla gelsin. hep zaten 2 kati felan oduyorduk da bu ne arkadas

• benim evede 140kusir fatura geldi tuketimim 70kusir tl neredeyse tukettigim kadar vergi koymuslar ustune

• Dağıtım bedelleri de çok tutuyo artık nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: RuxambroChannel

benim evede 140kusir fatura geldi tuketimim 70kusir tl neredeyse tukettigim kadar vergi koymuslar ustune

benim tukettigim 39 hocam ben ne yapayim. moral kalmadi

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    evet eskiye nazaran dagitim bedelleri de cok fazla aliniyor. enerji bakaninin cok gicik olsugum bir aciklamasi vardi. indirime gidilmeyecegine fiyatlarin normal olduguna dair. al normal

• su elektrik kisin dogalgaz bu gidisle asgari ucret sadece faturaya yetecek

• Şehirden Şehire giydirme miktarı değişiyor bu kadar para kime nereye gidiyor bilmiyorum ama birileri hakkımızı yiyorsa zehir zıkkım olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byc -- 29 Temmuz 2016; 22:49:53 >
  • Bu vergiler olmasa ülke batardı çünkü boktan bi ülkeyiz. Bu kadar vergi veriyoruz halimize bak.

• bizim yozgattada elektrik zammı üzerinden fatura yazabilmek için 3 ay hiç bir yere fatura kesmedilerdi yılbaşında 3 aylık fatura kesildiydi hem de zamıda üstüne eklenmiş bir şekilde.
  • Hayirli olsun bi kürdün daha ahirina hayvanlar isinsin/serinlesin diye koydugu klimanin ucretini odediniz

• Kaçak çek Kaçak çay, kaçak sigara, kaçak elektrik üçlüsüyle 140 lira kâr bile edersin.

• eskiden Kaçak kullanım bedeli diye bi satır vardı artık göremiyorum kaldırıldımı
  • Bize her ay 70 küsür geliyor anlamadım. Herkes artıştan bahsediyor. Allah yardımınız olsun vallahi. Kaçak kullanan vatan hainlerinin parasını bile masum vatandaşa kitlediler artık. Tam gaz devam.
  • damadın getirdiği yasa ile artık kaçak kullananların yerine vatandaş ödeyecek. durmak yok öpmeye devam
  • Faturanızın 80 civarı olması lazım, cidden bi tuhaflık var gidip hakkınızı arayın derim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.