Şimdi Ara

TEKNOSADA UCUZ MOUSELER(MİCROSOFT 1850-27TL,LOGİTECH M280-40 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
2.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

piyasada 39 tl olan teknosa.com da siyah,kırmızı ve pembe renkleri 27 tl ama teknosa mağazalarında 40 tl.

http://www.teknosa.com/urunler/125191357/microsoft-u7z-00003-wireless-1850-win78-tr-black-m
    (işletim sistemi windows yazdığnına bakmayın normal diğer mouseler gibi mac vs. diğer işletim sistemlerindede çalışıyor)

logitech m280
    piyasada 55tl-65tl arası teknosa.com da siyah rengi 40 tl, ama mağazalarda 67 tl.

http://www.teknosa.com/urunler/125191370/logitech-910-004287-kablosuz-m280-siyah-mouse

internet sitesinde mağazada bulunuyor desede mağazada yüksek fiyattan satıyorlar, internet sitesinden alışverişi yapıyorsunuz teslimatı bulunduğunuz mağazayı gösteriyosunuz 1-2 saat sonra reyondan o yüksek fiyatlı gösterdikleri mouse ucuz fiyatından almış oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avenged -- 28 Temmuz 2016; 3:29:36 >

• m280 kullanıyorum gayet iyi 60 tl ye almıştm 1 senedir kullanıyorm alacaklar alabilir
  • M280 n11 de kargo dahil 49 muş çek vs bulursanız dahada uyguna gelir. İstanbulda mağazaya gidene kadar kargo gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan2142

M280 n11 de kargo dahil 49 muş çek vs bulursanız dahada uyguna gelir. İstanbulda mağazaya gidene kadar kargo gelir

50 liraya ne çeki :D
  • "MOUSELER" güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 28 Temmuz 2016; 17:45:53 >
  • Hayrına iyi fiyata Bluetooth mouse bulan varsa haber versin

• Arkadaşlar 27 liralık olan mouse'u aldım geçen gün. Etiketi 37 yada 38 lira idi kasada 27 lira olarak gözüktü, iyi hoş dedim. Ancak Windows 10 yüklü Asus laptop'da hafif bir gecikme yaptı. Şöyle ki, sanki mouse'u kullanmadığınızda beklemeye geçiyor, siz dokunduğunuz gibi çalışmaya başlıyor gibi olur ya o türden belirgin bir gecikme oldu. Çok kısa bir gecikme ama hissettiriyordu. Belki benim mouse da yapıyor sadece bunu bilemiyorum. Bilgi olarak geçmek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Arkadaşlar 27 liralık olan mouse'u aldım geçen gün. Etiketi 37 yada 38 lira idi kasada 27 lira olarak gözüktü, iyi hoş dedim. Ancak Windows 10 yüklü Asus laptop'da hafif bir gecikme yaptı. Şöyle ki, sanki mouse'u kullanmadığınızda beklemeye geçiyor, siz dokunduğunuz gibi çalışmaya başlıyor gibi olur ya o türden belirgin bir gecikme oldu. Çok kısa bir gecikme ama hissettiriyordu. Belki benim mouse da yapıyor sadece bunu bilemiyorum. Bilgi olarak geçmek istedim.

Vay yardımsever administrator.
  • M280 i bende zamanında 40 liraya almıştım eksen den, aşırı derecede memnunum, tavsiye ederim... Benimki siyah, diğer renkler leke yapabilir haberiniz olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Arkadaşlar 27 liralık olan mouse'u aldım geçen gün. Etiketi 37 yada 38 lira idi kasada 27 lira olarak gözüktü, iyi hoş dedim. Ancak Windows 10 yüklü Asus laptop'da hafif bir gecikme yaptı. Şöyle ki, sanki mouse'u kullanmadığınızda beklemeye geçiyor, siz dokunduğunuz gibi çalışmaya başlıyor gibi olur ya o türden belirgin bir gecikme oldu. Çok kısa bir gecikme ama hissettiriyordu. Belki benim mouse da yapıyor sadece bunu bilemiyorum. Bilgi olarak geçmek istedim.

Benim microsoft 3600'da da oluyordu aynısı ama benimki bluetoohlu ve pc uykuya alıyormuş bir süre sonra. Aygıt yöneticisinden ayarlarda güç yönetiminden ayar yapınca düzeldi. Eğer bluetooth ise mouse bu ayarı deneyin derim.

TEKNOSADA UCUZ MOUSELER(MİCROSOFT 1850-27TL,LOGİTECH M280-40 TL)

• tam 32 gün önce 2 adet Microsoft Mouse aldım halen kargolanmadı hergün arayıp ızdırap oluyorum banamısın demiyor. ne 1 defa geri aradılar. nede iptal edelim dediler. ben böyle e ticaret yapamayan başka firma görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

M280 i bende zamanında 40 liraya almıştım eksen den, aşırı derecede memnunum, tavsiye ederim... Benimki siyah, diğer renkler leke yapabilir haberiniz olsun...

Hocam bu M280 de çıtlamam sesi yapıyor mu?
  • Zeus_Ferre kullanıcısına yanıt
    Normal tık sesi mevcut, g700s kadar ses çıkartıyor kaba düzen kıyas yaparsam. Mouse yanımda olsa sesi kaydedip buraya yüklerdim :) Ama büyüklük ergonomi olarak çok kullanışlı, m525 den daha da güzel geliyor bana...

• mouse aldıkta böyle 50-80 lira arası kulaklık tavsiyesi olan varsa çok mabule geçer. ana konu çok karışık bulamadım ordan
  • Arkadaşlar mouse'u sol elle kullanıyorum, m280 elime uygun olur mu olan varsa sol eline almayı deneyebilir mi bir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 28 Temmuz 2016; 23:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Normal tık sesi mevcut, g700s kadar ses çıkartıyor kaba düzen kıyas yaparsam. Mouse yanımda olsa sesi kaydedip buraya yüklerdim :) Ama büyüklük ergonomi olarak çok kullanışlı, m525 den daha da güzel geliyor bana...

aynen hocam sana zahmet bi ses kaydı yüklesende ona göre sipariş versek. m185 kullanıyorum eğer bunun gibi çıt çıt diye ses veriyorsa almıcam ama daha tok bi ses varsa genelde microsoftun mouseleri gibi almayı düşünüyorum
  • avenged kullanıcısına yanıt
    mouseler
  • Mouse ihtiyacım vardı m280'i aldım teşekkürler.

• enesshn18 kullanıcısına yanıt
    Tatildeyim o yüzden yanımda yok, yoksa yüklerdim :) Mk320 nin yanında gelen mouse dan kat kat iyi başka kıyas isterseniz.

• Samsung s action siyah renkli olan teknosada 59 tl. Gayet güzel tavsiye ederim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.