Şimdi Ara

Vaskervona Çıktım Soruları Alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayrakları asalım derim. Gururunuz olur mu bilmem ama 1 ay önce gönderdiğim video çıkmış. çok baş döndürücü birşey değil ama vaskervon ortalamasında olduğundan yolladım beğenmişler. sizin de yorumlarınızı alalım. 3. benim orianna olan. 600 rp verirler inşallah. ünlü olmuşum haberim yok. friend ekleyip boostlar mısın diyen bile çıktı.

https://www.facebook.com/LoLTurkiye/ buradaki ilk video. daha youtube hesaplarına yüklememişler. yükleyince editlerim.

edit video yüklenmiş. kapakta ben varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calibrane -- 27 Temmuz 2016; 18:27:04 >

• cidden çok baş döndürücü değildi çünkü trde oriannayı bilen yok ultini şak diye yiyorlar westte gold eloda bile oriye karşı oynayamayan adam gördüm
  • Hll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

cidden çok baş döndürücü değildi çünkü trde oriannayı bilen yok ultini şak diye yiyorlar westte gold eloda bile oriye karşı oynayamayan adam gördüm

bireyselden ziyade takım herosu zaten. iyi pozisyon alıcam diye ulti atamadan çok maç gidiyor. bide takımda yasuo falan olunca hoplamalı zıplamalı güzel görüntü oluyor o cezbediyor belki de. daha iyilerini yapmışımdır ama kayıtta yoktur. lakin bu vaskervona girmeyi hakeder diye düşünüyorum. her hafta zed yasuo görmektense bu daha iyi bence. ayrıca listedeki benim hareketim dahil diğer 4 hareket de bence ortalama seviye. trde 70k üstü gragas oynayan her oyuncu yapabiliyor. 2 kişi olması belki görüntü güzelliği yapmış ama yapan çok adam gördüm belki de ondan normal geldi. azirinki zaten klasik tr serveri kazanan takımın nexus önü mal mal hareketler serisi.

• ciddi ciddi vaskervona çıkmayı başarı olarak görenler kalmış
  • h.o qnq
  • Her gün ekleyip boost isteyenler var. . Ama bir H.o derim.
  • İzlemiştim konudan önce. O fizzi nasıl almışlar hayretler içindeyim. Bir insan fizzi ilk defa oynarken bile o fake i yapabilir. Playz bile sayılmaz vaskervona koymuşlar. Lee sin de gereksiz olmuş bu hareketler vaskervonun kalitesini düşürüyor

• lee nin hareketide güzelmiş bu arada.
  • hll qnq
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    baya güzel hareket ya nice :D ori viktor gibi çarları oynayamıyorum karakter meselesi magelere saygı duyarım
  • youtube hesabına yüklemişler
  • Üşenmesek free rp aslında şu
  • Sen artik gercek bir halk kahramanisin...
    You rocukkkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyizjojuk2004 -- 27 Temmuz 2016; 20:29:04 >
  • H.o.

• Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    Caktirma rpyi hala yollamadilar.

• Lee yi alırlarken herhalde uyuşturucu etkisi altında çalışıyorlardı. Başka açıklaması yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.