Şimdi Ara

50 liraya kadar mause öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıl kullandığım apoint m2 mouseda bikaç gündür temassızlık var. 20 liralık fareyi yine iyi idare etmişim 50 liraya kadar kablolu ya da kablosuz, kullandığınız ve memnun kaldığınız mouse tavsiyelerinizi bekliyorum. macro yazılım veya yüksek dpi gibi özellikli bişey olması şart değil. lol oynarım ama yaşım gereği çok da önemsemiyorum oyunu. daha çok internette gezinirim. orta tekerleği hemen bozulmasın yeterli :) tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler :)

• 20 lira daha kas g300s al bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TakemasterTR T kullanıcısına yanıt
    Hocam cok bi beklentim yok fareden. Ucuz olsun kullanisli olsun istiyorum

• Logitech m175 öneririm. Ben 2 yıldır kullanıyorum bi sıkıntısı yok. Pili de uzun gidiyor. Oyun için değil dediğiniz için bunu önerdim.

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    apoint m2 den önce kullandığım fare m185 ti. çok güzel dayanıklı bi fare. benim ve tanıdıklarımında ışığı hemen bozulmuştu. ama ben ağır olduğu için değiştirdim onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

3 yıl kullandığım apoint m2 mouseda bikaç gündür temassızlık var. 20 liralık fareyi yine iyi idare etmişim 50 liraya kadar kablolu ya da kablosuz, kullandığınız ve memnun kaldığınız mouse tavsiyelerinizi bekliyorum. macro yazılım veya yüksek dpi gibi özellikli bişey olması şart değil. lol oynarım ama yaşım gereği çok da önemsemiyorum oyunu. daha çok internette gezinirim. orta tekerleği hemen bozulmasın yeterli :) tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler :)

yeğenlerimin mouse bozuldu bende bunu aldım onlara oldukça kaliteli markası belli zaten

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-m185-nano-wireless-optical-nb-mouse-swift-grey-.html

• hsenx kullanıcısına yanıt
    bir önceki mesajımı okumuşsunuzdur umarım :) harbiden güzel fare. hiç sorun çıkarmadı. ışığı bozuldu ama işlevine bi etkisi olmadı. pilini en az 1 sene kullandıran bi fare. onu değiştirmemin tek sebebi bana ağır gelmesi. bileğim yoruluyor uzun süre bilgisayar başında olduğum için
  • quote:

bir önceki mesajımı okumuşsunuzdur umarım :) harbiden güzel fare. hiç sorun çıkarmadı. ışığı bozuldu ama işlevine bi etkisi olmadı. pilini en az 1 sene kullandıran bi fare. onu değiştirmemin tek sebebi bana ağır gelmesi. bileğim yoruluyor uzun süre bilgisayar başında olduğum için

okumadım :)
    ama iyide aynı ürünü önermişim kısmete bak
    bana ağır gelmedi açıkçası tabi ben en fazla 1-2 saat kullandım mouse
    istersen başka marka ve model dene ?
    http://www.vatanbilgisayar.com/inca-iwm-280k-wireless-mouse-kirmizi-siyah.html

• Inca ve Everest kablosuz mouseler çok kalitesiz ve kötü benim laptopla geldi çalışmadı bile. A4tech G10 öneririm.

• 300s alabilirsin emin ol çok hoş oluyor pahalı mouselerle oynamak. daha az ses çıkarıyorlar :D
  • microlap kullanıcısına yanıt
    şimdi gidiyorum almaya. bimeks 25 tl hediye çeki varmış kardeşimde. bimeksteki fareleri inceleyip burada paylasırım eğer müsaitseniz yorumlarınızı beklerim. bulursam g300s almam da olası
    hocam g300s aldım. bunun için ekstradan birşey yapmak gerekiyor mu yoksa tak çalıştır mı sadece?

edit: driver indirdim hallettim şu an sağolun :)

fare genel olarak güzel. tek çekincem, usb giriş yerinin kalitesiz gibi görünmesi. diğer gaming mouselarda biraz daha korumalı oluyor ama bu aksine 20 liralık mouse un usb girişi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 23 Temmuz 2016; 21:30:57 >
  • quote:

hocam g300s aldım. bunun için ekstradan birşey yapmak gerekiyor mu yoksa tak çalıştır mı sadece?

edit: driver indirdim hallettim şu an sağolun :)

fare genel olarak güzel. tek çekincem, usb giriş yerinin kalitesiz gibi görünmesi. diğer gaming mouselarda biraz daha korumalı oluyor ama bu aksine 20 liralık mouse un usb girişi gibi

kaliteli hocam. kendinize bir gaming mouse pad almanız şart. böyle çarşaf gibi olanlardan.
    ondan var şu bilek kismi yuksek olanlardan almistim daha onceden

• quote:

ondan var şu bilek kismi yuksek olanlardan almistim daha onceden

onları hiç kullanamıyorum yahu. fps de refleks gerekiyor.
    ben baya alistim uzun kullanimda bilek yorulmuyor ondan guzel

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    önerim 89 tl'ye

http://www.hepsiburada.com/msi-interceptor-ds-b1-oyuncu-mouse-p-BD805566

INTERCEPTOR DS B1 GAMING MOUSE

Oyun sınıfı optik sensör
    Gerçek zamanlı DPI ayar düğmesi
    Ergonomik tasarım
    Kaymaz yüzey
    Ağırlık sistemi
    Altın kaplamalı konnektör

50 liraya kadar mause öneri

• wascure kullanıcısına yanıt
    öneriniz için çok teşekkür ederim. kardeşimin hediye çeki olmasaydı 50 lira üzerine çıkmayacaktım. hediye çeki olduğu için bimeksten alabileceğim en mantıklı olanı aldım hocam
  • iyi ki kablosuz almamışsın kablosuz mouse'a 50 tl vermek yerine kabloluya 100 tlden fazla bile hiç düşünülmeden verilebilir çünkü pile vericeğin paranın sınırı yok bu arada güzel mouse almışsın A4tech bloody serisine sardım ben de arkadaşım x7 öneriyodu ama A90 daha çok hoşuma gitti sanırım ondan alıcam bi kere alırım adam gibi bi şey aliyim diye düşünüyorum 80-90 tl'ye everest rampage klavye mouse kulaklık alıcaktım şimdi standartları baya yükselttim
  • blaxide B kullanıcısına yanıt
    2-3 sene apoint m2 kullanabilen biriyim oyle marka takintim olmadi hic bunu da almayacaktım da g302 kullanan arkadasim var o al dedi. kullanimi rahat falan deyince aldim ve hosuma gitti yani cok abartili durmuyor goze hos geliyor kullanimi da rahat sessiz olunca baya sevindim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.