Şimdi Ara

Vodafone'dan Turkcell Superonline'a Geçtim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone 16 mbit 70 lira idi Turkcell 25 mbit 70 lira bu arada Turkcell Tv'de var paketin içinde iyi yapmışmıyım sizce bu arada internette hız farkını hissedermiyim.

• Türkcell Fiberoptik ise her türlü yüksek hızı uygun pakete alırsınız fakat Türk telekom altyapısını kullanıyorsa 64 Mb/SN 240 Gb akk 69 TL'ye veriyor Vodafone
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Fiberoptik hocam
  • Türkcell süperonline Fiberoptik var sen Adsl kullanıyorsun
    Fiber internet Adsl'den 20 kat ve Vdsl'den 10 kat daha iyidir
    Daha uygun tarifeler varsa ona geçin ilk 6 ay 2 kat hız veriyordu.
    Taahhütü 12 ay'ı aşmayın.24 Ay gerçekten çekilmez
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam orda bir hata yaptık ama işte yeni taşındık burada fiber altyapı olduğunu bilmiyorduk vodafone ile 24 ay taahhüt yapmıştık çıkan borcuda turkcell ödüyomuş biz bişeye karışmıcaz bakalım
  • Hocam çıkan borcu siz ödüyorsunuz, onlar o tutarı aylık faturanızdan düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAXSTAR kullanıcısına yanıt
    aynen bende vodafone dan türkcelle geçiş yaptım memmunum 270 tl ceza ödedim faturayı türkcelle faxladım ayrıca 3 ay bedava denedim sonrasındada 270 tl yi 79 tl olarak faturadan düşecekler
  • MAXSTAR kullanıcısına yanıt
    Ben direk ödeme yapıyolar sandım neyse aylık veya yıllık ödesinlerde bide o parayla uğraşmayalım.
  • Peki turktelekom fibermi yoksa superonline adsl mi :) bjrda superonline fiber yok. Ttnet de malum şikayet çok. 24ay uzun bir süre yanlış yapmak istemiyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen vodafone a peşin ödiyceksin superonline o borcu 24 e bölüp senin faturandan her ay düşücek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler.
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Sözleşme getiren çalışanın dediğine göre borcu 24e ya da 12ye bölme durumu yoktu. Borç bitene kadar fatura gelmeyecek demişti bizi mi yemiş? Türk Telekom'a 100tl öderseniz faturanız 50tl ise 2 ay size fatura gelmez demişti.
  • Deneyimsiz Adam D kullanıcısına yanıt
    evet bende vodafone dan geçiş yaptım 270 tl ödedim vodafone a süperonline da faturam 79 tl ve o 79 tl yi 270 tl bitene kadar içinden düşecek bana fatura göndermeyecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.