Şimdi Ara

Giriş + Şampiyonlar Paketi 540 TL Kampanya Devam Ediyor (Fiyat Listesi Güncellenecek) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
16
Favori
25.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mevcut üyelerin taahhütü iptal etmesinden itibaren 3 ay geçmesi gerekiyor dendi dogrumudur? kasım ayına kadar taahhütüm var iptal etsem dahi paket alamam dendi
  • juzam1907 J kullanıcısına yanıt
    Sporextra 1 yılmı 520 Eğer öyleyse çok iyi bende alırım aynısından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robinho32 R kullanıcısına yanıt
    3 ay
  • Eyvallah

• 3 ay arkadaşlar yazmayı unutmuşum 3 ay diye, ligler başlarken bakacağım sporextra paketinin fiyatına.
  • 2 ağustosta üyeliğim bitiyordu bugün aradım kayıt açtırdım ve akşama doğru kurulum gerçekleşti. Giriş paket ligtv hd 522 lira 9 taksit.
    Eski üyeliğimi yarın kartı teslim ederek iptal ettireceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes cok dikkatli olsun. Gectiğimiz yil engellilere ozel %50 indirimle uye oldum. Kurulum esnasinda Giris+Sampiyonlar+Sporextra+HD(hediye) aylik 58 TL dediler (engellilere ozel taahhutsuz), sonra bir baktim S.Extra yok ve HD de aylik 7 TL, ayrica HD'den dolayi 12 ay taahhut sokmuslar. Tabii ki sonuc alamadim, babam da kullandigi icin iptal etmek istemedim. Simdi bu duzenbazlik yuzunden 2 Eylul'e kadar taahhudum var.

• quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

2 ağustosta üyeliğim bitiyordu bugün aradım kayıt açtırdım ve akşama doğru kurulum gerçekleşti. Giriş paket ligtv hd 522 lira 9 taksit.
    Eski üyeliğimi yarın kartı teslim ederek iptal ettireceğim.

Musteri hizmetlerini mi aradınız

• mateach M kullanıcısına yanıt
    Numaramı bıraktım 2dk sonra aradılar oha dedim

• magicbass kullanıcısına yanıt
    teşekkürler..benim kasıma kadar taahhüt var.hanımın adına bir deneyeyim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: burunısıran

Kredi kartına 9 taksit son 3 ay ödeme yok. 3 ekime kadar tüm kanallar açık. Fırsat lig başlamadan biter. İyi forumlar

Kaynak:http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/-kampanyaligtv-kk

Başvuruları ben alıp gün içinde de kurulumu sağlatabilirim

Cevap veremediklerim gözden kaçırdıklarım olduysa kusura bakmasınlar. PM atabilirler.

3 veya 5 büyükler + hd + belgesel keyif paketi ne kadar acaba? eskiden hep keyif paketi hediye muhabbeti vardı. bu kampanyalarda yok mu ?
  • dostum ciddi şekilde düşünüyorum fiyat verebilirmisin. Giriş-Film-Şampiyonlar-HD ve EUTELSAT olacak ?
  • Superlig full maçlar ve spor extra hd bır sekılde odenecek toplam fıyat nedir yardımcı lurmusunuz
  • 522 lira 9taksit. Belgesel paketiydi falan onları 4-5 lira aylık. Zorladım ama bedava vermedilee belgeseli

• Geçen sene iptv aldım 80 liraya 6 aylık bütün maçları ve diğer kanalları izledim. Milleti sömürüyor bunlar başka bişey değil. Alma aldırma.

• turksat ile eutelsat arasında fark nedir? fiyatları farkediyor mu bu uydularda?

süper lig paketi + hd paket + spor extra paketi +belgesel yıllık fiiyat nedir?
  • hocam kolay gelsin, şampiyonlar paketi+türksat aile paketi+ulusal hd+3ekime kadar spor extra ve yetişin paketi, türksattan yada eutelsattan fiyat nedir acaba?
  • 520 TL'yi (HD'siz bence kötü, özellikle Turksat üzerindense internetteki yayınlar gibi oluyor hemen hemen) 12'ye bölerseniz 43 TL'ye gelir, yani uygun bir fiyat. Ama maçların sadece 8-9 ay oynandığını unutmayın. Bu durumda aylık 60 TL'ye gelmiş oluyor neredeyse. Ligin tadının tuzunun olmaması da cabası.
  • bu kampanyanın bitiş tarihi nedir?
  • Ben bu hırsızlara yeterince para ödedim geçen sezonda iptal ettirdim rahatım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.