Şimdi Ara

Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
28
Favori
10.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyigunler yurume engelliyim dörtüz çoçuklarım ve liseye giden oğlum var eşimde işitme engelli ihtiyaçlarını masraflarını karşılamakta yuruyemedim ve gezemedigim icin cok zorlanıyorum dükkan açacak durumum olmadigindan ailemin dörtüz çocuklarımın ihtiyaçlarıni temin edebilmek ve destek için kendi evde yaptımiz tesbih isimli bileklik ağaç yemek şeker kaşıgi elişi kavrulmuş çiğ ve kabuklu yerfıstığı gibi urunlerimizi satmaya çalışıyorum resimleri profilde var bakımları ihtiyaçları çok karsılamakta zorlanıyoruz desteğe ihtiyacımız var ilgilenip desteginiz katkiniz icinsizde karınca kararınca gucunuzun yetcince birtane 5liralik kucuk ürünlerimizden alıp Allahrizasi icin destek katkı umudumuz olurmusunuz duacınız oluruz seviniriz yükümüz hafifler inanın yapacaniz ufak bir desteğinizin ihtiyaclarimizi karsilamamizda ve corbamizda aileme katkisiniz büyük olur kargo ücretsiz olup desteginiz katkiniz için sizde kucuk bir ürünumuzden alarak desteginizi esirgemeyin neolurAllahrizasi icin ilgisiz duyarsız kalmayin görmezden gelmeyin Allahrazı olsun Rabbim gonlunuze gore versin ne sıkıntısı varsa gidersin inşaallah Osmaniye ziratbankasi subesi hesab no. 0014 59229093 5002
    Iban.TR440001000014 59229093 5002
    Osmaniye merkez ptt subesi
    hesapno,13524773dörtüzlerin babası 05455107820
     Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• up.
  • Hocam biraz daha detay verebilirsen daha iyi olur diye düşünüyorum.

Ücret nedir mesela, yoksa gönlünüzden ne koparsa mı diyorsun ? zirsaat harici bankadan işlem yapacaklar için isim soyad isteyecekler mesajda ben mi bulamadım ya da yok mu ?
  • Merhaba,

5 TL sattığı ürünlerin her biri. Banka hesabı kardeşinin üzerine ali arslankurt adına yazmanız gerekiyor. Benimkisi geri dönmüştü isim yanlış olduğu için. Ben kendisinden çarşamba günü ürün aldım, cuma kargoya vermiş. Gelince resim de çekerim
  • Değerli kardeşim Allah sende de razı olsun. Ama şimdi şurayı netleştirelim, 10 TL lik bir ürün alırsak kargosu en az 5-6 TL tutacak, senin ödemen söz konusu bile edilemez, biz ödesek sorun olmaz ama bu ücreti kargo yerine direk sana aktaracak bir yol düşünelim derim. Hani yanlış anlamazsan biz bu meblağı direk hesabına göndersek de, karşılığı olan ürünü uygun gördüğünüz yakınızdki birilerine hediye etmenizi istesek nasıl olur? Veya daha uygun olabilecek bir yol bulalım.
  • Ben de alim yaptim abiden.Cig,kavrulmus fistik ve kabuklu fistik var demisti.Hepsi tek fiyat kg 5 lira.Kargoyu abi engelli indirimi ile hallediyorum demisti.Gonderim yaptigina gore bence sikinti yok.Alim icin ben abiye facebooktan haber verip parayi gondermistim,ardindan ptt ile kargolamyi yapti.Pazartesi gelicek bakalim.Her bakimdan iyi bir firsat bence,hem yardim amacli,hem de iyi fiyatli fistik,ne olursa olsun(temel amac yardim tabi).Forumun yikmasi lazim burayi.

• O zaman ben de kavrulmuş fıstık ve bir adet isimlik alayım, 10 TL oluyor sanırım. Pzrt günü inşallah ayarlarım.
  • Kargo ücreti almıyorlar kendisinden diye biliyorum ben de..fıstıkları da yardım amaçlı ona uygun fiyattan verildiğini söylemişti,yani tedarikcisi de destek amaçlı ucuz veriyor,bu forumda patlarsa tedarikci fazla ürün vermeyebilir gibi geliyor bana,çünkü kuruyemişciler bile bu fiyattan zor alırlar,haberini alırlarsa patlar gider :)

benim ürün de pazartesi gelicek,gelince foto atarım.
  • AjanHaKaN kullanıcısına yanıt
    iban kullanırsak isim istemez diye düşünüyorum.

açıklama kısmına "ali arslankurt" mu yazalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

iban kullanırsak isim istemez diye düşünüyorum.

açıklama kısmına "ali arslankurt" mu yazalım?

Osmaniye zirat bankasi merkez subesi hesap no : 0014 59229093 5002 Iban: TR440001000014 59229093 5002 hesap ismi : ali arslankurt
    Açıklamaya bişey yazmanıza gerek yok gönderen adını söylersiniz
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    havale yapıyorsan istemez, ama eft yapman gerekirse alıcı ismi olmadan işlemlere devam edemiyorsun sanırım.

yalnız bir olaya dikkat edilmesi lazım, banka hesabına çok sayıda havale eft gelirse banka hesabu dondurabilir. Çinde kalıp zor başka bölümde destek isteyen arkadaşa öyle yapmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 17 Temmuz 2016; 1:33:32 >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    iban numarası olunca eft'de olsa isme gerek yok galiba öyle hatırlıyorum
  • IBAN ile gönderimlerde isim bilgisi istenir. Eşleşmezse para geri dönebilir ya da havuzda kalabilir.
  • mesajım dursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dRootS -- 17 Temmuz 2016; 1:53:30 >
  • Sadece Yiyecek Almış Gibi Olmasın Diye 4 Farklı Seçenekten De Almak İstedim.. Lütfen Herkes Yiyeceğe Yüklenmesin..
  • Bu mesaja eklenen görseller:

Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim

Bunlar abinin ürünleri arkadaşlar,resimleri kendi yolladı.Forumu kullanmakta zorlanıyor herhalde,iletişim için yoğun olarak facebooku tercih edin,ordan ulaşabilirsiniz mesaj ile.

Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 17 Temmuz 2016; 11:04:50 >

• Arkadaş rapor yayınlamış ama işgücü kaybının hangi oranda oldugu yada ne kadarlık bir özür oldugu neden yazmıyor.Benmi göremiyorum acaba..
    Ayrıca rapor 2008 yılına ait ve o anki operasyon sonrası alınmış bir rapor gibi gözüküyor.Yürüme cihazı aldıgı operasyonun nasıl yapıldıgı yazmakta fakat o dönemki işgücü kaybının oranınıda raporda göremedim.
    Arkadaş iş gücü kaybının kaç oldugunu yazan sonuç kısmınıda paylaşırsa yada yeni bir raporu varsa yayınlarsa bende maddi açıdan destek olmak istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voyager_71 -- 17 Temmuz 2016; 11:19:28 >
  • Tüm ürününlerin tek normal fıatı ortalama 5tl ic fistik kabuklu fistik cig kavrulmus kilosu bes lira gücünüzün yetince bir üründe siz alıp bize destek olursanız seviniriz duacınız oluruz gücünüz yettince desteklerini beklerim fazla bir beklentim yok karınca kararınca desteginizi bekleriz allahrazı olsun sagolun tesekkur ederim

• Ürünlerin resimleri profilimde fotograflarim bölümünde var efendim Osmaniye zirat bankasi merkez subesi hesabno. 0014 59229093 5002 Iban. TR440001000014 59229093 5002 ali arslankurt Osmaniye merkez ptt subesi
    hesapno,13524773 bu hesaplardan birine iceriden veya dısarıdan atmden direk masrafsız ödeme yatırabilırsiniz ben yürüyemedigim için ödemeyi nerden yaptıgınızı bana bildirirsenız hanım gider bakar sagolun allahrazı olsun tesekkur ederim hayırlı günler

• Allahrazi olsun tesekkur ederim sagolun Aileme destek için küçük bir uruňumuzden alirsaniz duacınız oluruz sagolun Tesekkür ederim dilerseniz sizede oraya gönderebilirim destek için bize yardımcı olan ücretsiz sponsor kargo ile ücretsiz sizede ürün goňderebilirim olurmu acaba cocuklar için açılan hesaba ödeme yapabilir ufak bir ürünümùzden alarak masrafsız destek yapabilirsiniz olursanız sevıniriz duacınız oluruz sizede gücünüz yettince ufak bir ürün göndersem olurmu alırmısınız cocuklara ihtiyaclarıni almamda destek olurmusunuz sagolun allahrazı olsun gönderecem isim adres yazarsanız görderirim sectiniz ürünlerdeň goňderebilirim sagolun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.