Şimdi Ara

Wolswagen polo 2012 polen filtresi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
69
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Polen filtresini çıkarttım yıkadım kurutup geri taktım. Klima çalıştırinca hava az birşey klimadan geliyor. Gerisi polen filtresini taktığım yerden çıkıyor nasıl duzeltebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O filtreler suya dayanıklı değil, yıkayınca yapısı bozulduğundan geçirgenliği azalmıştır. Değiştirmekten başka çare yok.

• Filtrenin kapağını düzgün takamamışsınızdır. Kayar plakalarla kilitleniyor kapak, o plakaların yerlerine düzgün oturduğundan emin olun.
  • Yenisini alın takın hocam, bende araçları ne zaman servise götürsem direkt değiştiriyorlar :) İşlerine geliyor fakat en garantisi o
  • volkan_gazi V kullanıcısına yanıt
    Filtrede kapak yok

• Wolswagen polo 2012 model 1.4 tdi orjinql polen filtresi linki verebilecek var mı ?

• https://www.youtube.com/watch?v=Hzp2O33TySA

1.2 TDI polen filtresi videoda anlatıldığı gibi değişiyor. 1.4 TDI da aynıdır diye tahmin ediyorum. L şeklinde bir kapağı var filtrenin. Eğer o kapak düzgün kapatılmazsa filtrenin olduğu yerden hava kaçıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_gazi -- 11 Temmuz 2016; 13:14:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_gazi

https://www.youtube.com/watch?v=Hzp2O33TySA

1.2 TDI polen filtresi videoda anlatıldığı gibi değişiyor. 1.4 TDI da aynıdır diye tahmin ediyorum. L şeklinde bir kapağı var filtrenin. Eğer o kapak düzgün kapatılmazsa filtrenin olduğu yerden hava kaçıyor.

Filtrenin kapağını 1 sene önce çöpe atmıştık yerde görmüştük parçayı sonra bu ne deyip simdi anladım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.