Şimdi Ara

Aylık 10.000 Sayfa hangi yazıcıda en ucuza gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aylık renkli veya siyah beyaz 5.000-5.000 toplamda 10.000 sayfa çıktı alsak hangi yazıcı en ekonomik seçim olur?

• shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Hp Pro X serisi cihazlar işinizi görecektir.
    http://www.sarfet.com/hp-officejet-pro-x451dw-yazici
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

Hp Pro X serisi cihazlar işinizi görecektir.
    http://www.sarfet.com/hp-officejet-pro-x451dw-yazici

Dizelden bi arkla gorusmusuk ama Epson daha karlı cikmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozelden

1 lt mürekkep ile %5 yoğunlukta yaklaşık 70.000 sayfa basabiliyorsunuz. Mürekkebin litresi yaklaşık 260 tl ve sayfa başı maliyeti 0,3 kuruş. Ve hız olarak Epsona fark atar.
  • quote:

1 lt mürekkep ile %5 yoğunlukta yaklaşık 70.000 sayfa basabiliyorsunuz. Mürekkebin litresi yaklaşık 260 tl ve sayfa başı maliyeti 0,3 kuruş. Ve hız olarak Epsona fark atar.

Epson 0.15 kuruşa geliyor tabi hız olarak yavaş ama bana hız gerekmiyor zaten

• Epsonun hangi modeliyle karşılaştırıyorsunuz ? Ne tür bi iş basıcaksınız hangi kağıda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haldur

Epsonun hangi modeliyle karşılaştırıyorsunuz ? Ne tür bi iş basıcaksınız hangi kağıda?

l100-200-300 ve muadıl dıstan doldurmalı epsonlar
    L serisi cihazlarla ayda 10.000 sayfa baskı sabır taşını çatlatır. Workforce serisi düşününün derim.
  • Arkadaşın dediği gibi l serisiyle 10bin sayfa basamazsınız. Ne makina kaldırır nede siz uğraşabilirsiniz. Hp pro x serisi daha uygun olur size. Ama arkadaşın dediği gbi 1 lt ile 70bin bence imkansız rakam.50bini görürseniz öpbaşına koy. epsonda dahada imkansız onun atığı çok daha fazla
  • haldur H kullanıcısına yanıt
    1 lt ile %5 yoğunluklu sayfadan (ki sadece textden oluşan bir sayfanın tekabül ettiği orandır) 70.000 basılabiliyor. Bunu hem testlerimizde gördük (%100 yoğunlukta 1000 sayfa basarak) hem de müşterilerimizin pratik uygulamalarıyla teyit ettik.
    O konuda tereddüt yok.
  • quote:

L serisi cihazlarla ayda 10.000 sayfa baskı sabır taşını çatlatır. Workforce serisi düşününün derim.

Yok4-5 bin basiyorumda hesap kitap kolay olsun diye düz 10 bin yazdım. Zaten is yaparken o.bi yandan çıktı aliyo beni yormuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: haldur

Arkadaşın dediği gibi l serisiyle 10bin sayfa basamazsınız. Ne makina kaldırır nede siz uğraşabilirsiniz. Hp pro x serisi daha uygun olur size. Ama arkadaşın dediği gbi 1 lt ile 70bin bence imkansız rakam.50bini görürseniz öpbaşına koy. epsonda dahada imkansız onun atığı çok daha fazla

Günde 1000 aldığım oldu gayet rahat bastı neden böyle iddialı ve olumsuz bi yorum yapıp yalancı çıktınız anlamadim

Ben sizin %5 70bin rakamınıza itiraz etmiyorum. O rakamlar üreticilerin ayıbı. Bize düşen gerçekleri konuşmak. Sahada yüzlerce renkli makinamız var %5le çekebilen birkaçı geçmez. Müşteriye fabrika değerinin %5e göre şukadar olduğunu AMA ortalama rakamın çok daha aşşağılarda olduğunu herzaman belirtiriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.