Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İsterseniz bi sıfırlayıp tekrar deneyin eğer yine ayni olursa servise verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekleme süresinden bahsetmiştim ..
    herzaman 3g wifi karışık kullanıyordum sabah 7 den akşam 7 ye kadar en az%40 şarjım kalırdı şimdi öğlen bitiyor
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    sorma kardeşim bir haftadır bçyle kafayı yicem
  • coke019 C kullanıcısına yanıt
    itunes tan temiz kurulum yapmıştım bu kezde telden sıfırlayım diyorum olmazsa şişlideki ARTI servise bırakıcam sanırım
    randevu alabilsem zorluya gidicemde zor görünüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3553

itunes tan temiz kurulum yapmıştım bu kezde telden sıfırlayım diyorum olmazsa şişlideki ARTI servise bırakıcam sanırım
    randevu alabilsem zorluya gidicemde zor görünüyor..

Hocam dünde yazdım bugünde yazayım düzelmicek o emin ol. Aynısı bana oldu değişim aldım başka yolu yok.

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    sağolasın kardeşim bende öyle yapıcam ama randevu almak imkansıza yakın ve en erken 6 gün sonraoldugu için servise vereyim diyorum tamir olmuyorsa onlarda değişim verebiliyolarmış apple destekten aldıgım bilgiye göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3553

sağolasın kardeşim bende öyle yapıcam ama randevu almak imkansıza yakın ve en erken 6 gün sonraoldugu için servise vereyim diyorum tamir olmuyorsa onlarda değişim verebiliyolarmış apple destekten aldıgım bilgiye göre

Apple baktığında ipadden sorun yazılımsal gözüküyor telefonunuzu sıfırlayıp geri vericekler emin olun.

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    peki hocam ben bunu nasıl izah edebilirim servistekilere siz açıklayıcı bi konuşma yapmışmıydınız
    apple destek hattından formatlandı telefon
    ekran paylaşımı açtım alın dedimkendiniz yapın :D
    konuşmalar kayıtlı sonuçta dimi :))
    işin şakası o kayıtlar bizim zerre işimize yaramaz hep kendi çıkarları için onlar.
  • erdem3553 E kullanıcısına yanıt
    Hocam birazda genius bardaki arkadaşa kalmış bir şey bu. Benim ilk randevum akasyadaydı arkadaşa anlatıyorum durumu baktı yazılımsal dedi. Sıfırlayınca düzelmiyor ben 4 5 defa sıfırladım hatta dfu mod ile sıfırlarım dedim. Oda ben bir şey yapamam başka sorun gözükse yapiyimde yazılımsal gözüküyor dedi sinirlendim bir şey demedim sıfırladı verdi. Sonra tekrar randevu baktım zorludan buldum gittim işte sıfırladıklarını söyledim düzelmedi diye durumu anlattım (bu arada yaşadığımız sorunda çok ilginç. Bataryada sorun yok yazılımlada düzelmiyor) her neyse telefonu sıfırlıcağını hiçbir kurulum yapmadan bekleticeğini söyledi bakalım şarj bekleme süresinde inicek mi diye. Tamam dedim gittim 1 saat sonra geldi yüzde 8 şarj bitmişti. İşte konuştum ettim pili değiştirsekte düzelmicek bu sorun falan diye sonra telefonu değiştiriyorum dedi değiştirdi.

Gerçekten çok ilginç bir sorun çözemedim hala sebebini

• Muhtemelen aynı süreçlerden bende geçicem malesef
    Ah bi zorludan randevu alabilsem

• Biraz önce saat zamanının güncellenmesi için telefonunuzu yeniden başlatın tarzında bir uyarı geldi bana. Size de geldi mi ilk defa gördüm. Acaba Apple bizim yaz saati uygulamasının kalktığından haberi mi yok
  • rocky1907 R kullanıcısına yanıt
    Evet banada oldu aynısı. Noldu acaba

• ios 10.1 beta 4 şarji diğer güncellemelere göre daha iyi gibi..ama finali bekliyecem biraz daha zamana ihtiyaci var buglar takılmalar halen var cunku ios 9 da böyle bişeyle karşilaşmamiştim ama nedense ios 10 felaket gibi oturdu kullanicilarin üstüne..apple yeni güncellemeler cikartiyor tam sürüm oturdu diyoruz ki ios 8-9-10 cikartiyor.ve her güncelleme de illa hatalar oluyo hatasiz güncelleme olmaz diye bilerek yayinliyor:)
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Beta4'ten 10.1 final çıktığında final sürümü nasıl yükleyeceğiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shapekaan kullanıcısına yanıt
    Profili silince ota da görünür. Telefon üzerinden yükleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buglar serisi devam
    10.0.3
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bende 10.1 beta 4 var. Hiç bug a rastlamadım.
  • watchOS. Arkadşlar, bu profili kurunca ios 10 indirmesi yapmıyormuş cihaz. Baktım ama göremedim, kurulumu detaylıca anlatacak bir yardım sever var mı?

• Acaba normal kullanıcılara tam sürüm ne zaman verilecek? 10.0.2 ile kamera hatası sorunu var :(

• iPhone 7 ailesi için 10.1 Developer / Public Beta 5 yayınlandı ve güncellemenin boyutu 1.95gb.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.