Şimdi Ara

Türk Telekom 8GB - 1000DK - 1000SMS = 29 TL (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
860
Cevap
35
Favori
92.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar türk Telekom internet paketim bitti. En Uygun paket hangisidir. Çok bakındım. Ücretler çok yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell 32 liraya 4gblısını aldım. Bi kaç arkadaşım interneti kullanamadım çekmedi demişti. İnşallah siz sıkıntı çekmezsiniz :)

• Arkadaşlar burada paylaşım yapan herkese teşekkürler. Ben de geçtim sonunda. Yaptıklarımı yazıyorum

İlk olarak perşembe günü arayıp faturasız hatta geçmek istediğimi söyledim. Ama gerçekten de internetim yetmiyordu. Her ay ekstra paket alıyordum.

Adamın dediği hiç bir şeyi kabul etmedim.

Daha sonra bugün arandım. 5554441500 numara

İnternettin yetmediği ve faturanın bu yüzden arttığını söyledim.

Daha sonra teklif geldi ve kabul ettim

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Turkcell Linki var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruling_S

Turkcell Linki var mı?

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-4-gb-paketi
    750 DK
    4 GB
    1000 SMS
    32 TL /AY
    ---
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-6-gb-paketi
    ben bunu kullanıyorum 6 gb li olanı - 38 tl
    gelecek ay aveaya geçmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 19 Temmuz 2016; 18:22:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: makpunar44

Arkadaşlar türk Telekom internet paketim bitti. En Uygun paket hangisidir. Çok bakındım. Ücretler çok yüksek.

TT ye yeni geçtim 3 gb 19 tl lik paKeri aldım, 3gb + 1gb net hediyo verdiler 10 gun icinde ne olduğunu anlamadan bitti. facebook ve twitter takıldım oda günde en fazla 2 saat nete girdim çok isa 1 dk sürmeyen videolar izledim 4 gb 10 gün içinde bitti!! vodafone da 2 gb bir ay yetiyor du video izlediğim halde agustos ta geri dönüş yapcam TT neti cokhizli bitiyor.

• awdasase kullanıcısına yanıt
    Öyle saçma şey mi olur :D facebook çok götürüyor interneti. Videoları otomatik yüklemeyi kapatın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Arkadaşlar burada paylaşım yapan herkese teşekkürler. Ben de geçtim sonunda. Yaptıklarımı yazıyorum

İlk olarak perşembe günü arayıp faturasız hatta geçmek istediğimi söyledim. Ama gerçekten de internetim yetmiyordu. Her ay ekstra paket alıyordum.

Adamın dediği hiç bir şeyi kabul etmedim.

Daha sonra bugün arandım. 5554441500 numara

İnternettin yetmediği ve faturanın bu yüzden arttığını söyledim.

Daha sonra teklif geldi ve kabul ettim

hocam yani toplamda 5 gün mü sürdü geçişiniz (haftasonu dahil) ? Taahütünüz var mıydı ? Faturalı aboneliğinizin paket adı neydi yani hangi kampanyadan yararlanıyordunuz ?
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    2 ay taahhüt ve kamu mega 4gb kullanıyordum.

• Arkadaşlar benim taahhüt ağustosun 25 inde bitiyor.Ben şimdi mh yi arayıp faturasıza geçeceğim desem,bu 29 liralık paketi tanımlatabilir miyim?Kısa bir süre kaldığı için ceza fln öder miyim acaba?Telden sorgulattığımda cayma bedeli olarak 24.5 lira gözüküyor.Bilgisi olan arkadaşlar bi el atıverin şu kardeşinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

Arkadaşlar benim taahhüt ağustosun 25 inde bitiyor.Ben şimdi mh yi arayıp faturasıza geçeceğim desem, bu 29 liralık paketi tanımlatabilir miyim?Kısa bir süre kaldığı için ceza fln öder miyim acaba?Telden sorgulattığımda cayma bedeli olarak 24.5 lira gözüküyor.Bilgisi olan arkadaşlar bi el atıverin şu kardeşinize

Bende sizinle aynı durumdayım risk alıp aramayı düşünüyorum ! Taahütüm 22 Ağustosta bitiyor. Direk faturasız geçip tanımlama olmuyor, bir 5-6 gün sonra aranıp teklif geliyor o yüzden HEMEN TANIMLATMA diye bir durum yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnrps -- 20 Temmuz 2016; 11:30:41 >
  • Taahhüt işlemim 10 Ağustos ta bitiyordu turkcelle gelecektim. Aradılar 8 gb 1000 dk 1000 sms 29 Tl zar zor ikna ettim yeni yıl 8 gb tarifeyi %40 indirimli aldım

Ben arayacağım hocam.Risk almak gerek.Zaten 1 ay kalmış bitmesine.Her türlü riske değer bence.Enayi gibi 2 gb pakete 26 lira veriyorum.Bu paket bulunmaz bir nimet.

Edit:Mh yi aradım faturasız için talep oluşturdum.Taahhüt cayma bedeli olarak 24.5 lira son fatura ile birlikte yansıtılacakmış.Bana dönüş yapacaklarmış.İnşallah 8gblık tarifeyi alırız da uğraşmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickola Tesla -- 20 Temmuz 2016; 12:03:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

Ben arayacağım hocam.Risk almak gerek.Zaten 1 ay kalmış bitmesine.Her türlü riske değer bence.Enayi gibi 2 gb pakete 26 lira veriyorum.Bu paket bulunmaz bir nimet.

Edit:Mh yi aradım faturasız için talep oluşturdum.Taahhüt cayma bedeli olarak 24.5 lira son fatura ile birlikte yansıtılacakmış.Bana dönüş yapacaklarmış.İnşallah 8gblık tarifeyi alırız da uğraşmayız.

Bende arıyorum Tesla, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın :) İrtibatta kalalım hocam ! Sizin yine iyiymiş ben 45 tl civarı veriyorum 3gb internete sinirim de ondan zaten !

Not 1: Bende aradım faturasıza geçiş talebimi belirttim Tesla Hocam !

Edit 2: Kayıt açıldığına dair mesaj geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnrps -- 20 Temmuz 2016; 12:55:00 >
  • Arkadaslar ben de faturasiza gecis icin talep olusturdum 8 GB tarifesine gecebilmek icin. Ama 3 gun oldu hala Avea'dan arayan yok. 2. gunde isleminiz devam ediyor diye sistem mesaji geldi. Baska da bir sey yok. Daha once tecrube etmis arkadaslar, Avea ne kadar sure sonra sonra donus yapiyor ? Tskler.

Kalalım hocam.Yalnız bana kayıt mesajı gelmedi.Ben reklam,kampanya mesajlarını fln engellemiştim ondan mı gelmedi acaba?
    8 gb hakkımız söke söke alacağız
  • 2 gun once faturasiza geçmek istiyorum dedim sonra size özel 39 tlye 7gb verelim dedi bende faturasız 10gb 45tl ilk paketiniz varken pek cazip değil ddim tamam dediler talebinizi aldık bugün donduler 25tl ye 4gb dediler yok dedim faturasız illede sonunda 8gb 29 tlyi söylediler hmm dedim fena değilmiş olabilir olsun dedim kapattık konuyu :)

• Kamu mega tarifesi kullanıyordum ve Telekom mobil uygulamadan mesaj bıraktım internet yetmiyor ve şebeke sıkıntısı yaşıyorum müşteri hizmetlerini aradığımda derdime çare bulamıyorum. Düşünün ki esnaftan bir ürün alacağız bana 40 size 29 lira diyor siz o işletmeden ürün alırmısınız daha uğrarmısınız dedim interneti fazla tutarı az kampanyanız varsa geri dönüş sağlayın yoksa aramayın turkcell emniyet tarifesine geçeceğim diye belirttim ve tam hatırlamamakla beraber 4-5 Gün sonra 5554441500 den arandım ve benzer muhabbetleri yaptık 8gb lık tarifeyi 1yıl taahhüt ile onayladık ve kullanıma geçtik.. Forum olmasa şebeke taşıyıp geri gelecektim telekoma ve 30 lira da ceza cabası..

• bu tarife faturalı mı ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.