Şimdi Ara

sahin s yürüyen sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracım geri vitese taktım 2-3 metre kadar çıktıktan snra arac durdu zorladım patenajla devam ettti ileri vitese takınca sorun yok boşa takınca sorun yok sizce neden yapıyor bunu 96 model sahin s

• Sorun nerde ben kavrayamadım? Zorlamışsınız patinaj çekmiş, boşta ve ileri viteslerde de sıkıntı yokmuş zaten.
  • hocam şimdi geri vitese takıyorum 2-3 metre normal gaz vererek çıkıyorum snra araç sanki lastiğin altına taş felan gelir araba gaz verdiğiniz halde gitmez ya o şekilde oluyor gaz vermeyi artırıyorum sol arka teker patenaja düşüyor arac zorluk çekerek geriye doğru ilerliyor
  • Patinaja düşüyorsa lastikler kabaktır, değiştirin. Veya kavramada sıkıntı varsa baskı balata değişimi gerekir.
  • bagaja 50 kg lık 2 cimento torbası atıp deneyin. sorun kalmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonofisiris

bagaja 50 kg lık 2 cimento torbası atıp deneyin. sorun kalmayacaktır.

İnsanlarla dalga geçmek için boş boş mesajlar atmayın. Hadsizler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Adam

quote:

kafan mı güzel be adam.

geri geri yokuş çıkıyorsun ağırlık ön tarafa kayıyor.. çekişin olduğu yer arka tekerlekler yeterince ağırlık olmadıgı için lastikler tutanmıyor patinaja düşüyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Adam

quote:

kafan mı güzel be adam.

geri geri yokuş çıkıyorsun ağırlık ön tarafa kayıyor.. çekişin olduğu yer arka tekerlekler yeterince ağırlık olmadıgı için lastikler tutanmıyor patinaja düşüyor.

Birde şöyle düşün, baskı balata bitik veya arka dişli kaçırıyor arkadaş gaza yüklediği için baskı tutunuyor ve araç patinaja düşüyor. Bu ihtimal de var.

Tabii kafa aşağlamaya, ezmeye çalıştığı için direkt cevabınız öyle oluyor. İnsanları araçlarına göre sınıflandırmaktan vazgeçin artık. Bu kadar düşmeyin.

• El frenini indirdin mi? Arka tekerleklerin fren ayarı bozulmuş olabilir, tek taraf fazla tutuyor veya el freni teli paslı olup tek tarafı bırakmıyor olabilir.
  • Sorun baski balatada cikti arac agirliktan dolayi patanaja dusse sorun yok deriz zaten abicim dalga gecmeyi birakin lutfen normal gazla arac kasiliyor duruyor resmen gaz vermeyi artirinca sol teker patenaja dusuyor diyorum bunlari yazdigimiz konustumuz halde dalga geciyosunuz sizin gbi insanlarin yuzune byle duzenle yararli bir forumda elden gidicek sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • körler sağırlar birbirini ağırlar....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.