Şimdi Ara

★ YGS 2017 ANA KONU / TARTIŞMA / SORU-CEVAP ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
7
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

9 Haziran itibari ile;
    38 hafta
    276 gün,
    6384 saat, (yaklaşık)
    22982400 saniye (yaklaşık)
    kaldı.

Kalan 6384 saatte neler yapacağız, hangi yayınları çözeceğiz tartışalım.

istiyorsan git çalış bence.
    (ben çok korkuyorum)

• Korkma kardeş korkacak bir şey yok. Allah'ın izniyle iyi bir şekilde atlatıcaz bu dönemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sene içinde 2ygs biyo kitabı çözmüştüm.Şimdide yavaştan fizik,kimya başladım :D
  • Kaynak işini ne yapacaksınız? Yeni kitapların çıkmasını bekleyecek misiniz?

• Elimde 2ygs kimya kitabı bide mat fen kösb var onları çözüp sonra yeni kaynakları almayı düşünüyorum.Zaten palme ve güvender yeni kitapları çıkartıyor işlerde var
  • Ben YGS'ye çok yeni başlıyorum.

FEM Konu Özetli ve Antrenmanlarla Matematik 2 alıp çalışmaya başladım. Önce Antrenmanlarla'dan çözüp sonra FEM'e geçiyorum. Mesela bugün bölme-bölünebilme konusunu çözdüm, ama gerçekten çok zor sorular var FEM'de. Moralim düştü birden, 10 soruya 25 dakika ayırmışım az önce baktım, çok üzgünüm, korkuyorum.

YGS'de çıkan bölünebilme sorularına baktım mesela, büyük çoğunluğunu yapabiliyorum ama FEM'dekiler zor geliyor. Matematik hocam 3-4-5 Yayınları alabilirsin demişti ama o daha zor galiba FEM'den.

Rehberlik hocamın verdiği bi program var, isteyen olursa buraya atabilirim. Sizlerin programı varsa lütfen onları da paylaşın. O program 27 Haziran'da başlıyor, ben o güne kadar günde bir matematik konusu bitirmek istiyorum. Dün temel kavramlar ve sayı basamakları yaptım, bugün bölünebilme yarın da EBOB-EKOK var. Bir yandan da okul var..

Okuldan bazı kaynaklar da aldım. Elimde olan kaynaklar;

# FEM Konu Özetli Soru Bankası
    # Antrenmanlarla Matematik 2
    # YGS Matematik Kültür Yayıncılık
    # 40 Seansta Kolay Matematik
    # Antrenmanlarla Geometri 1

• olm biyoloji falan çalışmayın lan unutacaksınız gidin geo çalışın mat çalışoın
  • Ben bu sene mezun oluyorum. YGS 2016 çok talihsiz bir sekilde basarisiz gecti benim icin. O moral bozuklugu ile lys ye calisamadim ve tamamen seneye biraktim. Herkese basarilar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King floyd -- 9 Haziran 2016; 21:47:09 >
  • bende yeni başlıyorum baştan almayı düşünüyorum yeni müfredat kitaplarını beklerken vaktim gidiyor teknofem videolarından yürümeyi düşünüyorumda orda ki konu anlatımlar lys den sonrada olur mu ? kapanma ihtimali var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beinthesecret

bende yeni başlıyorum baştan almayı düşünüyorum yeni müfredat kitaplarını beklerken vaktim gidiyor teknofem videolarından yürümeyi düşünüyorumda orda ki konu anlatımlar lys den sonrada olur mu ? kapanma ihtimali var mı ?
    quote:

Orijinalden alinti: beinthesecret

bende yeni basliyorum bastan almayi düsünüyorum yeni müfredat kitaplarini beklerken vaktim gidiyor teknofem videolarindan yürümeyi düsünüyorumda orda ki konu anlatimlar lys den sonrada olur mu ? kapanma ihtimali var mi ?

O kadar da değildir yahu, yapmayyn. Olmady internette bunu ar?ivlemi? insanlar vardyr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcehanD -- 9 Haziran 2016; 21:52:09 >
  • EcehanD kullanıcısına yanıt
    valla bilmiyorum ki :( inşallah vardır
  • Mat temelim yoktu bu sene ant mat 1 + matakademi + fem ilkadım + karekök 0 matematik çözdüm. Yazın mat-1 geo ve mat2 türeve kadar bitircem (bence biter günde 8 saat çalışcam )

• Şöyle bakıyorumm of ne güzel.Bende geçen sene böyleydim .Bence erken.Çalışacaksanız lys çalışın.Ygs sene içinde çalışılıyor rahatça .
  • bende 0 çalışmayla mezuna kalmak zorunda kaldım.

şuan mat1 çalışıyorum mat1 de konuları hızlıca bitirip ,mat1den soru çözümü + ygs fizige baslıcam bu yazı aslında biraz temel atmayla harcıycam eylül ortası gibi lys mata başlarım hadi bismillah

EDİT:TEMEL ATMAK DEDİYSEK 0 DEĞİLİZ AMA MAT HARİÇ DİĞER DERSLERDE EKSİĞİM FAZLA

HERKESE BU YOLDA BAŞARILAR DİLERİM,UMARIM İSTEDİĞİMİZ YERDE OLURUZ VE HAYIRLISI OLUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2pac. -- 9 Haziran 2016; 22:43:38 >

• bu arada biyo vs çabuk unutulur diyorlar.. mat 1 , mat 2 , geometri ve fizik çalışmak mantıklı sanki yazın
  • LYS den sonra belli olurda üçüncü seneye kalacak var mı benim biraz düşüncem var ama ne b.. yiyeceğimi bilmiyorum birde müfreedat sıkıntısı çıktı başımıza.
  • 2017 TAYFASINA AMON ABİNİZ BASARILAR DİLER GENÇLER YOLUNUZ ZOR GERÇEKTEN ALLAH SABIR , KOLAYLIK VERSİN.BU ARADA Bİ ÇALISMA TEMPOSU YAKALARSANIZ ASLA BIRAKMAYIN SONRA COK ZOR GERİ ONU YAKALAYABİLMEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmonKoutarou -- 9 Haziran 2016; 23:16:36 >
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    ben üniversiteye kayıtlıyım,mutlu değilim ama seneye tekrar hazırlanacağım.. 2013 mezunuyum ve yaşıtlarım seneye son sınıf :/ tabii alttan dersi olmayanlar
  • Biz sıçtık, siz sıçmayın.

• Bende de biraz endişe var.çalışmak istiyorum ama bilgisayar biraz engel oluyor.ramazandan sonra başlarım lys çalışmaya

Hedef 5k~

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.