O

Çavuş
18 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar, aramızda bunları okuyan arkadaşlar vardır ya da benim gibi yazmayı düşünenler.

İstabul Üni. Mimar Sinan Güzel Sanatlar,Marmara, Ege ve Dokuz Eylül'de bu bölümleri okuyanlar, tanıdığı olanlardan bilgi almak isterim. Eğitim kalitesi, ortamı ya da bilmemiz gereken diğer şeyler.

Gene seçmeyi düşünen arkadaşlar seçmeyi düşündükleri üniversite ve bölümlerini yazarlarsa fikir alışverişinde bulunabiliriz.
Baktım ama meslekler ile alakalı bir bölüm yoktu.Ben de buraya yazıyorum.

Merhaba arkadaşlar ben 8. sınıfta okuyorum.Bir dahaki sene liseye geçeceğim.
Aklımda meslek olarak reklamcılık var çünkü çok yaratıcıyım.Bunun için metin yazarı da olabilirim.
Ama gel gör ki mesleği araştırınca çok kötü şeyler okudum.Maaşı olsun,iş olanağı olsun,falan filan her şeyi kötü diyorlar.
Forumlarda açılmış konular da genellikle eskiden açılmış konular.
Reklamcılık okuyan,reklamcı olan abilerim,ablalarım:
Bu iş nasıldır?
İş bulmak kolay mı?
Karnımı doyurur muyum?
Hangi liseye gitmem gerekir?
Ve reklamcılık sözel mi sayısal mı?
Geleceği olan bir meslek mi?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir türlü meslek seçemiyorum.
Merhaba arkadaşlar. Bugün şu efsane oyunu yükleyip biraz takılayım dedim. Call Of Duty 4 yani. Online falan uğraştım yaptım. Ama şöyle bir sorun var. Birçok harita dosyası eksik çıktı. Crash map açık bir servera gireceğim mp_crash.ff is different from the server hatası alıyorum.

İnternette araştırdım ama bir türlü bulamadım bu dosyaları. Bir tek Winter Crash, Broadcast, Chinathown, Creek, Killhouse mapları var ve sorunsuz açılıyor.

Eğer elinde olan varsa diğer maplerı bir yere upload edebilir mi ya da indirebileceğim bir link söyler misiniz ?

Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 118
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 357 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.