Şimdi Ara

1300 Tlye Alınabilecek Telefonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a Gençler Core Prime Adlı Telefonumdan Sıkıldım Problem Yarattı Bu Yüzden Yeni Bir Telefon Alacağım.

1300tlyi Geçmeyecek Bir Telefon Arıyorum Aklımda

.LG G4

.SAMSUNG GALAXY S5

.LG G FLEX2

GM istemiyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim İyi Forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bereket33 -- 5 Haziran 2016; 13:34:24 >

• S5 almalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

S5 almalısın

Herkes O Eskidi Onu Boşver Diyor Ama
  • Samsung Galaxy A5 2016 da alabilirsin. Hem şık hem de bataryası gayet iyi. Bir bak derim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bereket33

quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

S5 almalısın

Herkes O Eskidi Onu Boşver Diyor Ama

S5 Seçenekler arasında old için yazdım

Ayrıca eskidi o telefon diyenlere ben yeni alacağım diyebilirsin

S5 e eskidir demek bana mantıklı gelmiyor
    cihaz isteklere cevap veriyor mu ona bakılır, gerisi hurafedir..
  • LG G4 bu seçenekler arasında en iyisi.

• Siz Seçeneklere Takılmayın 1300tlyi geçmeyecek telefon söyleyebilirsin ayrıca az daha bekleyip g5in düşmesinimi beklesem
  • G5 o rakama kolay düşmez. Ama üstüne 500 daha koyup Note5 alabilirsin. Zaten Samsung da başka da alacak bir telefon yok şuan. 1300'ü geçmeyim dersen G4'ten daha iyisi yok.

• g4 te bootloop kronik sorunu var
  • Batarya iyi olsun diyorsan Vibe P1 alabilirsin.

• reeder p10s
  • 1400e a7 var iyi bir cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam G4 Diyorum Biri Diyor O Telefonda Çok Sorun Var Iphone 5S Alıcam Sanırım APLLE GARANTİSİ
  • Bu Arada A5 2016 A7 Fln Nasıl Bu Arada Hayırlı Ramazanlar
  • Bereket33 B kullanıcısına yanıt
    Hacı bırak sen milletin kronik sorun var demesini. 1,5 yıldır G3 var bizde. Kronik sorun kasa çatlağı mesela. Evet bizimki de çatladı kullanıma hatta görünüme bile etkisi yok.

Aynı şekilde 2 arkadaşım G4'ten oldukça memnun. G4 donanımı başka telefonda yok. 2015 in en iyi kamerasına sahip. Note5 ile kıyaslamalarında multitasking de geçiyor. Arayüzü ve Android 7 alacak olması da başka yönleri.

Ayrıca LG garantili alırsan sorun çıksa bile servis kullanıcısını mağdur etmiyor. Değişimden G3 yerine G4 yada G4 yerine V10 gönderdikleri bile oluyor. Forumda çok örnekleri var.

• Samsung cephesinde note serisinden başka telefona hiç bulaşma. Ben A8 aldım bin pişman geri sattım. Note 4 yada 5 tavsiye ederim ama diğer modellere hiç bakma. Pişman olursun.

• Zaten Sizede Tavsiyem İtaahalatçı Garantili Almayın Delta Mbx Fln İntehar Sebebi
    Samsung alacaksam ithalatçı alırım. Ki geçen gün ithalatçı garantili bir Note5 siparişi geçtim. Çünkü Samsung garantinin ithalatçı garantisinden bir farkı yok.

Ama Apple yada LG farklı.

• Galaxy Alphada Çok Güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bereket33 -- 7 Haziran 2016; 3:50:08 >
    Tip ozellik her sey var ama batarya 1 gunu cikarmaz 1800 mah olmasi lazimdi tel.onerim ise a5 2016 fiyati biraz fazla p1 p1m m5 honor7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 7 Haziran 2016; 6:06:47 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.