Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PeaceBorn

FIFA 17 Demo an itibariyle Yeni Zelanda PSN DE !!!

demek nasip olsun yarın.

İyi sövdüm kardeş hakettin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

Orijinalden alıntı: karbonat eroll

Benim bildiğim 12 eylülün 13 eylüle bağlandığı gece çıkar.

Yeni zelandaya göre bu gece 13 eylül

Mars'ta değil Yeni Zelanda, daha 11 Eylül, 12'ye geçmedi
  • Demo'da MD White olacaktı değil mi
  • Herşeye zam geliyor zamına çakayım böyle demonun
  • Ön sipariş verenlere bir ayrıcalık yapıp açaydılar bari. Cem Yılmaz'ın dediği gibi, biz businessdık bize birşey yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: titaniumfall

quote:

Orijinalden alıntı: Crowie07

quote:

Orijinalden alıntı: titaniumfall

quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

quote:

Orijinalden alıntı: corpus gemitu

AKK sorunu olanlar 1 günlüğüne turbo indir hizmetini kullanabilir. Ben kullandığımda baya iyiydi 4-5 hafta önce. 5 tl fiyatı

3.99 tl😀😀😀😀

bu dediğiniz olay ttnette varmı, ben ilk defa duydum

Ttnet roket hizmeti var eger fibernet kullaniyorsaniz ayda 1 gün 100 mgbt indirme hızı veriyor ücretsiz olarak..

malesef fiber kullanamıyorum malum altyapı olayı yüzünden. sanırım ttnet adsl de böyle bir işlem yok tüh

Adsl de boyle bir olay yok galiba..Buarada ben buraya nerden geldim onuda anlamadim ne futbol oyunu oynuyorum nede fifayi bekliyorum

• Aradığım sevgili bu işte

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveheartJK

15-20 dk ya çıkar muhtemelen.

Benzer mesajları dünden beri 67 kere gördük hocam çıkmıyor namussuz demo
  • Dünden beri okuyorum bu başlığı, bayram bayram küfür yemek isteyen o kadar fazla kişi var ki.

Sakin kalayım diyorum, ama en sakin insanı bile dinden imandan çıkarır buradaki ergenler.
  • mg21 kullanıcısına yanıt
    Filmin sonunda wolv ölüyo.öyle ben kaçtım yok bizle birlikte bekliceksin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahdogan

gençler beni başklaarıyla karıştırmayın sadece counrtyi yeni zelenda yapmakla indirebileceğinizi mi sandınız?
    Hani nerde yeni zelendaya uygun vpniniz?
    Safervpn free tria programını indirip yeni zelenda vpni bulun...

Arkadas hakli. Yeni zelanda diye actiginiz hesaplar aslinda Yossi Kohen.
  • Akşam 8'de çıkacakda X360'a nasıl çıktı bu demo ? Böyle saçma birşey ilk defa gördüm
  • PSN saat 20:00 çökmüş olucak bilginize.
  • Ulan o kadar on yargiyla yaklastim yine de bayildim oyuna namussus EA Ya azılı bir FIFA faniyim ya da oyun gercekten guzel olmus. Hizi cok guzel pas hizi vs. gayet iyi. Yuksek paslar zorlasmis, yakin paslar ise isabet orani artmis, ozellikle 16'da arkasi donuk isabetli hic atamazdi, bunda rahat atiyor gibi. 5 maç civari yaparsam ayrintili yazarim; ama yarin on siparis veririm gibi. Pes demoyu sildim bile
  • Plus'tan parayı götürmeyi biliyor ama bir demo indirmede bile servarları çöküyor.
    Ayıptır be, milyar dolar kazanıyorsunuz yıllardan beri aynı şeyler devam ediyor.

Bir demo indireceğiz altı, üstü rezillik üstüne rezillik.
  • Videolarda 16 gibi duruyordu ama alakası yokmuş her zaman aynı şey oluyor oynayınca anlıyorsun farkı. Dribbling sistemi, oyuncu kontrolleri ve paslar ciddi derecede farklı. yeni bir oyun oynadığını anında hissediyorsun. Yapay zekayı beğendim kontrolde olmayan oyuncular daha önce ki oyunlarda olmayan koşular yapıyorlar. Pozisyon çeşitliliği baya artmış. Oyun yavaşlamış bunu pas ve dönüş hızlarını biraz ağırlaştırarak yapmışlar. Kısa paslar eskiye göre ağır gidiyor, dilerseniz R1+x ile hızlı pas atabiliyorsunuz, 16 gibi özellikle hızlı koşarken hız kaybetmeden ani dönüşleri değiştirmişler dediğim gibi oyun daha sakin ve kontrollü geçiyor fakat aynı zamanda oyuncu kontrollerinde herhangi bir hantallık yok muazzam bir birleşim olmuş. Yerden şutlar oyunu yeni bir boyuta taşımış şut çektikten sonra 2. kere şuta basıyorsunuz enfes goller oluyor ters köşelere. Bir sürü yeni animasyonda var özellikle plase şutlar estetik olarak çok tatlı görünüyorlar, geçen seneye görede daha etkili geldi bana. Top fiziği biraz daha ağırlaşmış sert şutlarda tokluğu hissediyorsunuz. Bir çok yeni kaleci kurtarışları gelmiş. Duran top sisteminide beğendim, dilerseniz tek oyuncu kontrolüde mevcut L1'e basınca ayrıca duran topta kamera açısıda değişebiliyor L3. File fiziğine bayıldım efsane futbol oyunu football kingdom'da ki fileler gelmiş diyebilirim resmen orgasm ediyor fileler. Hücumda hava toplarıda çok değişmiş bir sürü yeni kafa golü var, yere sektirerek falanda vurabiliyorsunuz. Gece maçı renk paletini çok beğenmedim biraz soluk kalmış, gündüz maçı tavsiye ederim, kale fileleri gergin ve hexagon ip.

• Herkes ayrı bir telden konuşuyor, yazıyor, çiziyor. Demoyu oynayın ve kendi düşüncenize göre oyunu alın. Ben çok beğendim, fazla orasını burasını kurcalamayı sevmem, yüz saç gibi şeylerin peşinde de değilim, hızı da iyi, şutlar da sert atabiliyorum, 16 ya göre daha iyi bir oyun var benim gözümde. Burdaki yorumlar kafanızı karıştırabilir veya herkesin bir futbol oyunundan beklentisi farklı olabilir, o yüzden oynayın, deneyin, kimsenin etkisinde kalmayın. Her sene, bu sene pes olmuş yorumlarını okurum ama hiç ciddiye bile almam, demosunu oynarım, birkaç maç sonra ise silerim ve pes defteri bu senelik kapanmış olur. Her ikisini de oynayın,beklentilerinize hangisi daha iyi cevap veriyorsa onu alın, yorumları okumayın yoksa kafanız çok karışır. Benim için yıllardır futbol fifadır, bu uzun süre de değişmeyecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 14 Eylül 2016; 13:13:20 >
  • tum kotu yorumlarimi geri aliyorum. Bugun 20 mac kadar oynadim. SIMDIYE KADAR CIKMIS EN IYI VE EN GERCEKCI FIFA !!!.. Serbest vuruslar ve penaltilarda devrim yapmislar inanilmaz gercekci.
  • Pes deki o füze gibi şutlar rezalet. Insanı oyundan soğutuyor. Fifanın şut sistemi, pesin şut sistemine göre 10 kat iyi olmuş, daha gerçekçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 14 Eylül 2016; 14:21:41 >
  • Gelmiş buraya Pes i övüyorlar.burası FIFA konusu gidin kendi pes konunuza orada yazın.sanki pes çok halt bir oyunmuş gibide hiçbir b.ka benzemiyor zaten her yönüyle komedi ölmüş gitmiş.bir kere FIFA da ut modu yeter.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.